آموزش رویت

ساختمانچی

به طور کلی، طراحی سبک مدرن با استفاده از ایده های مینیمالیست انجام می پذیرد. در طراحی خانه هایی به سبک مدرن، از اِلمان های مختلف به مقدار زیاد استفاده نمی شود. در چنین طراحی، طراحان سعی می کنند از رنگ ها و متریال های به روز و شیک استفاده کنند و از ساده ترین فضا نیز، برای ایجاد یک طراحی زیبا استفاده نمایند.

طراحی مدرن، متمرکز بر کاربردی‌بودن و ایجاد جوی مناسب می باشد و با استفاده از اِلمان های ساده صورت می گیرد.با این مقدمه، در ادامه این نوشته از ساختمانچی با ما همراه باشید تا با ایده های طراحی خانه های مدرن آشنا شوید.

آیا سبک مدرن و معاصر با هم برابرند؟

بسیاری از مردم گمان می کنند سبک مدرن و سبک معاصر یکی بوده و مشابه می باشند، اما این چنین نیست. وقتی صحبت از طراحی مدرن می شود، منظور ما یک سبک ایجاد شده در دهه های 20 تا 40 میلادی است.

این یک سبک مشخص است و هر تغییری می تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد، ولی طراحی به سبک معاصر با تغییر زندگی ما تغییر می کند. طراحی داخلی خانه به سبک مدرن بیشتر به سبک میانه قرن نزدیک و مرتبط است.

برخی از نشانه های مشخص آن عبارتند از: استفاده از چوب، چرم، پشم، فلز، پارچه و مواد طبیعی. دیوارها به رنگ های روشن می باشند، کفپوش اغلب بدون فرش است و گاهی اوقات فقط فرش کوچکی از جنس پشم یا متریال دیگر در محیط قرار می گیرد.

سبک مدرن و معاصر

برای داشتن یک خانه زیبا و راحت به سبک مدرن، باید به جزئیات کوچک توجه کنید که این نیز هم وقت گیر است و هم ممکن است شما را با برخی مشکلات رو به رو کند.

طراحی داخلی مدرن برای بسیاری از مردم الهام بخش است، چرا که می توانند فضای موردنظر را با ایده های خود طراحی کنند که این بستگی به فضای اتاق ندارد و هر طرحی را می توان با توجه به سلیقه اعمال نمود.

طراحی داخلی مدرن

قوانین و یا مدل های انعطاف ناپذیر و ثابت در این سبک وجود ندارد، در واقع می توان آن را پرواز آزاد تخیل نام نهاد. طراحی معاصر می تواند بسیار متفاوت باشد، زیرا مقدار زیادی از سبک های مختلف در آن با یکدیگر ترکیب می شوند.

تمام طرح هایی که در دکوراسیون داخلی به سبک معاصر وجود دارند، اساسا متعلق به همان متد یا زمان نیستند. به این معنا که در طراحی معاصر می توان لامپی از دهه 30 استفاده نمود و یا فرشی که دیروز خریداری شده مورد استفاده قرار داد.

در حال حاضر یک خانه با طراحی معاصر ممکن است شامل پنجره و درب های بزرگ، صندلی های کوچک، نمونه ای از معماری قرن 19 میلادی در خارج خانه و تکنولوژی پیشرفته در داخل خانه باشد، اما متریال های طبیعی همیشه در سبک معاصر کاربرد دارند.

طراحی مدرن

چه طرحی را باید در طراحی دکوراسیون به سبک مدرن انتخاب نمود؟

چگونگی دیزاین داخلی منزل می تواند رازهایی در مورد شخصیت، سرگرمی، عادت و به طور کلی زندگی فردی مشخص کند، طوری که می توان گفت ظاهر خانه نشان می دهد شما چگونه فردی هستید.

شما چقدر در مورد محیط اتاق، تعداد پنجره ها و اندازه و مکان آن ها فکر می کنید؟ آیا معمولا به متریال مورد استفاده در بافت فرش اتاق خود و یا به شکل ظاهری المان های مختلف نظیر لیوان ها و فنجان توجه می کنید؟ برای دست یافتن به خانه ای که مناسب شماست، باید به دقت در مورد طراحی آن فکر کنید.

در میان ایده های مختلف، سیستم نورپردازی که به درستی اجرا شده باشد بسیار حائز اهمیت است. نورپردازی شامل نصب تعدادی آینه، استفاده از پنجره های بزرگ، انتخاب رنگ های روشن برای پارچه های مورد استفاده در مبلمان و… می باشد.

طراحی دکوراسیون به سبک مدرن

برای شروع، باید بدانید مهم ترین فاکتورهایی که در خلق یک خانه مدرن مورد توجه و اهمیت قرار می گیرد عبارتند از اینکه اولویت شما چیست و چه مواردی را بیشتر ترجیح می دهید، سلیقه شما چگونه است و مقدار پولی که می توانید هزینه کنید چه میزان است.

همه این فاکتورها کمک خواهند کرد که شما خانه رویایی خود را به سبک مدرن طراحی کنید. قبل از خرید هر گونه شیء برای آپارتمان خود، مطمئن شوید همه عناصر از کیفیت عالی برخوردار بوده و در عین حال تعادل قیمت نیز داشته باشد.

حتی اگر تصمیم گرفته‌اید که طراحی داخلی خانه خود را به یک دکوراسیون مدرن تغییر دهید، به خاطر بسپارید که می توانید المان های مختلف را در یک سبک واحد، ترکیب کنید.

دکوراسیون به سبک مدرن

نکات مهم در طراحی به سبک مدرن

سبک مدرن را می توان در دو جمله بیان نمود:

  1. دکور مینیمالیسم و نور
  2. عدم وجود تاریکی و رنگ بندی در کل اجزاء.

در این جا منظور از سبک مینیمالیسم استفاده از یک طراحی ساده می باشد. چرا که یکی از فاکتورهای طراحی مدرن سادگی در عین زیبایی است. استفاده از نورپردازی مناسب و به کارگیری رنگ هایی که با یکدیگر تطابق دارند از دیگر نکات مهمی است که باید به آن توجه شود.

طراحی به سبک مدرن

سعی کنید از فرم های ساده استفاده کنید. از خطوط ضخیم، خشن، تزئینات ناخوشایند، پارچه های ضخیم، فرش ها و گلیم های بزرگ اجتناب کنید. اگر از نظر شما مانعی ندارد که پنجره پرده یا تور نداشته باشد، اجازه دهید پنجره ها بدون پرده باشند.

در مورد پارچه ها نیز بهتر است از پارچه های ساده، سبک و کم وزن استفاده کنید. شما می توانید اتاق ها را تزئین کنید و برای این کار به خود سخت نگیرید. به خود فرصت دهید تا خلاقیت را به طور کامل ابراز کنید.

لوازم جانبی کوچک و متفاوت می توانند محیط هایی که به طرز محافظه کارانه طراحی شده اند را بهتر و جالب تر کنند. در واقع تعداد زیادی مغازه وجود دارد که می توانید لوازم متنوع از هر سبک، قیمت، سلیقه و رنگ از آن ها خریداری کنید. سعی نکنید همه چیزهایی که دوست دارید در یک اتاق جمع کنید.

یک قانون خوب برای این مورد وجود دارد: هر چه خلوت تر، بهتر. رعایت سادگی در چیدمان مبلمان بهترین تصمیم برای خلق یک طرح مدرن برای خانه است.

از فضای زیر تخت می توانید به عنوان مکانی برای نگه داشتن پتو و بالشت استفاده کنید. برای مثال بر روی دیوارها می توانید قفسه هایی برای نگهداری کتاب ها، تزئینات و گل ها نصب کنید.

طراحی دکوراسیون سبک مدرن

طراحی مدرن اتاق نشیمن

آنچه که در این تصویر مشاهده می کنید، استفاده از رنگ های روشن برای طراحی اتاق نشیمن به سبک مدرن می باشد. در این طراحی سعی می شود که از نور طبیعی نهایت استفاده را ببرید و با تلفیق آن با رنگ های روشن مانند رنگ زرد، فضایی روشن ایجاد کنید. استفاده از یک پنجره بزرگ برای ورود نور بیشتر از دیگر ایده هایی است که در این طراحی به کار می رود.

طراحی مدرن اتاق نشیمن

طراحی مدرن اتاق غذاخوری

در طراحی مدرن اتاق غذاخوری رنگ میز و صندلی باید با توجه به رنگ مبلمان انتخاب شود. برای تزئین این اتاق می توانید از وسایل تزئینی مورد علاقه خود استفاده نمائید. استفاده از گل های طبیعی در این قسمت از خانه اثر مثبتی خواهند داشت.

طراحی مدرن اتاق غذاخوری

طراحی مدرن آشپزخانه

برای داشتن آشپزخانه ای مدرن، در ابتدا به فکر تعویض کفپوش آشپزخانه باشید. بهتر است رنگ کفپوش آشپزخانه با رنگ کفپوشی که از آن در کل خانه استفاده می کنید هماهنگی داشته باشد. اگر آشپزخانه شما کوچک است از رنگ های روشن برای طراحی آشپزخانه استفاده کنید.

بخوانید!  انواع دیوارپوش فومی[+کاربرد،مزایا و معایب]

با این حال اگر به رنگ های تیره نیز علاقه دارید، می توانید برای کفپوش از رنگ روشن و برای کابینت ها از رنگ تیره تر استفاده نمائید. نورپردازی آشپزخانه نیز در طراحی آشپزخانه های مدرن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

برای تکمیل طراحی آشپزخانه به یاد داشته باشید که از یک روش نورپردازی مناسب با استفاده از لوسترها و چراغ های مناسب این فضا استفاده نمائید.

طراحی مدرن آشپزخانه

طراحی مدرن قسمت ورودی خانه

برای طراحی قسمت ورودی خانه به سبک مدرن می توانید نمونه تصویرهایی که به آن ها علاقه دارید را چاپ کنید و با تهیه یک قاب مناسب، از آن ها برای تزئین قسمت ورودی خانه استفاده نمایید. این ایده یکی از ساده ترین راهکارهایی است که می توانید از آن برای طراحی این قسمت استفاده نمائید.

پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های شاد می باشد. این کار نه تنها نتیجه خوبی در پی خواهد داشت بلکه بسیار مقرون به صرفه است و هزینه زیادی را در بر نمی گیرد.

طراحی مدرن قسمت ورودی خانه

طراحی مدرن اتاق کودک

برای طراحی اتاق کودک به سبک مدرن، باید ایده های هوشمندانه ای برای اجرا در نظر داشته باشید. برای این کار بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید و رنگ های گرم و سرد را در کنار هم استفاده نمایید. پیشنهاد ما استفاده از رنگ های پاستیلی می باشد.

این رنگ ها نه تنها باعث ایجاد شادابی و سرزندگی می شود بلکه  آرامش نیز ایجاد می کند. برای طراحی اتاق کودک می توانید از الگوهای کودکانه نیز استفاده نمائید.

طراحی مدرن اتاق کودک

طراحی مدرن اتاق خواب

اتاق خواب یکی از قسمت های مهم در هر خانه ای به شمار می آید. زیرا این اتاق یکی از مکان هایی است که افراد بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند و از آن برای استراحت و حتی دورهمی با دوستان استفاده می کنند؛ بنابراین طراحی اتاق خواب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

برای طراحی اتاق خواب می توانید از ایده های شخصی خود استفاده کنید، زیرا این اتاق به نوعی حریم خصوصی شما است و باید به گونه ای طراحی شود که به شما حس خوشایندی بدهد.

به منظور طراحی اتاق خواب استفاده از روتختی مناسب را فراموش نکنید، زیرا روتختی مناسب تاثیر زیادی در زیبایی اتاق خواب شما خواهد گذاشت.

برای رنگ آمیزی دیوارها بهتر است از رنگ های خنثی استفاده کرده و در کنار آن از المان های تزئینی در رنگ های مختلف استفاده کنید. استفاده از الگوهای مختلف و کاغذ دیواری طرح دار نیز از ایده هایی است که می توانید در طراحی اتاق خواب به سبک مدرن از آن استفاده نمائید.

طراحی مدرن اتاق خواب

طراحی مدرن حمام

در طراحی حمام به سبک مدرن، ابتدا باید رنگ مناسب و دلخواه خود را انتخاب نمائید. پیشنهاد ما به شما استفاده از تم ساحلی می باشد. برای ایجاد چنین تمی از رنگ سفید و رنگ آبی استفاده کنید. شما می توانید برای انجام این کار از کاشی های سفید یا آبی استفاده نمائید.

استفاده از شلف در حمام را فراموش نکنید. از این شلف ها می توانید برای قرار دادن وسایل تزئینی مناسب استفاده کنید. استفاده از کابینت حمام که در زیر روشویی تعبیه می شوند نیز از جمله ایده های کاربردی می باشد.

از این کابینت ها می توان برای قرار دادن وسایل اضافه حمام مانند شامپو و صابون های اضافه و حتی حوله استفاده کرد. در طراحی مدرن نورپردازی حمام نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

طراحی مدرن حمام

ایده های طراحی به سبک مدرن

استفاده از وسایل کم

استفاده حداقل از وسایل بهترین راهکار برای یک طراحی مدرن می باشد. از مزیت های این امر می توان به صرف هزینه های کم تر، نگهداری آسان تر و داشتن خانه ای مرتب تر اشاره کرد.

برای تغییر در طراحی خانه خود و تبدیل آن به سبک مدرن در ابتدا باید به علایق خود فکر کنید. باید توجه کنید که آیا به استفاده از وسایل کم علاقه دارید؟ ابتدا مواردی این چنین را در نظر بگیرید و سپس به ایجاد تغییر در خانه فکر کنید.

ایده های طراحی به سبک مدرن

در نظر گرفتن کیفیت

طراحی مینیمال با در نظر گرفتن شعار “وسایل کم تر، طراحی بهتر” به مرحله اجرا می رسد. این بدان معناست که به جای استفاده بیش از حد از وسایل، به فکر کیفیت آن ها باشید.

اگر تمایل دارید از طراحی مینیمال در خانه خود استفاده نمایید، در مرحله اول کیفیت وسایل را در نظر بگیرید. سعی کنید از وسایل کم اما با کیفیتی که به خانه شما نمایی منحصر بفرد می بخشد، استفاده نمایید.

در نظر گرفتن کیفیت

استفاده از رنگ های سیاه و سفید

یکی از شناخته شده ترین جنبه های طراحی مدرن، استفاده از رنگ های سیاه و سفید می باشد. زمانی که تصمیم به استفاده از این دو رنگ می گیرید، باید به ایجاد توازن مناسب بین این دو رنگ توجه نمایید و بیشتر از رنگ سفید استفاده نماید. سعی کنید استفاده از رنگ سیاه را محدود کنید و تنها برای ایجاد عمق بخشی و کنتراست دیداری از آن استفاده نمایید.

استفاده از رنگ های سیاه و سفید

استفاده از گیاهان

استفاده از گیاهان، ایده ای مناسب در جهت اجرا در تمامی مکان ها می باشد، زیرا باعث القای انرژی مثبت در خانه می شود. اگر فضای خانه شما به گونه ای است که امکان نگهداری از گیاهان طبیعی در خانه خود ندارید، می توانید از انواع مصنوعی آن استفاده کنید.

استفاده از گیاهان

استفاده از وسایل فلزی

استفاده از وسایل تزئینی فلزی، یکی از بهترین ایده ها در طراحی مدرن می باشد و باعث تاثیرگذاری بالقوه در فضاهای خالی می شود. بهترین ایده، استفاده از وسایل تزئینی نقره ای و طلایی رنگ می باشد.

در انتخاب وسایل این چنینی هوشمندانه عمل کنید و در استفاده از آن ها زیاده روی نکنید. به طور قطع انجام این کار، نتیجه شگفت انگیزی در پی خواهد داشت.

استفاده از نورپردازی مناسب

نورپردازی خانه نقش مهمی در طراحی مدرن دارد و در بیشتر مواقع به عنوان یک راهکار کلیدی در ایجاد سبکی مدرن شناخته می شود.

بهترین ایده ای که در جهت نورپردازی خانه های مدرن می توان از آن استفاده کرد، به کارگیری لامپ های چند شاخه یا استفاده از آباژورهای پایه بلند که در روی زمین قرار می گیرند، می باشد. در طراحی مدرن از رنگ های تیره و چشمگیر که باعث بیشتر به چشم آمدن وسایل تزئینی فلزی می شود، استفاده کنید.

استفاده از نورپردازی مناسب

کاناپه و صندلی مناسب

طراحی ساده از مهم ترین ویژگی های مبلمان های مدرن محسوب می شود. در خانه های مدرن از مبلمان های زیادی استفاده نمی شود و معمولا به کاربردی بودن آن توجه می نمایند.

در انتخاب مبلمان مدرن باید به سادگی و راحتی آن توجه شود. برای تولید این گونه مبلمان معمولا از چرم، فیبر و… استفاده می شود. لازم به ذکر است، در هنگام طراحی مدرن از وسایل کم استفاده کنید و تا جایی که امکان دارد فضایی روشن ایجاد کنید.

کاناپه و صندلی مناسب

انتخاب کفپوش مناسب

در خانه هایی به سبک مدرن معمولا از کفپوش چوبی یا کاشی های براق استفاده می شود. اگر به دنبال انتخاب فرش مناسب هستید، می توانید از فرش هایی با رنگ ملایم و طرح های ساده استفاده نمایید.

انتخاب کفپوش مناسب

استفاده از یک نقاشی بزرگ

در طراحی مدرن، امکان استفاده از تابلوهای نقاشی بزرگ وجود دارد. استفاده از این راهکار در میان افرادی که خلاق و به کارهای هنری علاقمند هستند، بیشتر می باشد.

یکی از راهکارهای مناسب، استفاده از طرح های هندسی می باشد، اما باید به یاد داشته باشید که در استفاده از این الگوها زیاده روی نکنید. در جهت استفاده از طرح های هندسی، به دنبال نمونه های ساده آن باشید. در حقیقت با انجام این کار می توانید به شخصی سازی فضا نیز کمک کنید.

استفاده از یک نقاشی بزرگ

استفاده از پنجره مناسب

از آن جایی که نورپردازی و روشنایی فضای اتاق امری مهم در طراحی های مدرن محسوب می شود، پیشنهاد ما به شما استفاده از پنجره های بزرگ بدون استفاده از پرده های سنگین می باشد.

بخوانید!  25 مدل و عکس کوسن مبل[پولکی،فانتزی،سلطنتی و سنتی]

هرچه اتاق شما روشن تر باشد، نتیجه بهتری در پی خواهد داشت. در طراحی مدرن استفاده از پرده والان دار توصیه نمی شود؛ زیرا از سادگی برخوردار نمی باشند.

استفاده از پنجره مناسب

اهمیت استفاده از بافت های مختلف

در نظر داشته باشید، که در طراحی مدرن اِلمان های زیادی برای استفاده وجود ندارد و با استفاده از بافت های مختلف باید فضای جذاب و منحصربفردی ایجاد کنید.

استفاده از متریال های طبیعی مانند گرانیت، مرمر، سنگ و چوب مصنوعی باعث ایجاد فضایی چشم نواز می شود. هرچه از بافت ها و پارچه های بیشتری استفاده کنید نتیجه بهتری در پی خواهد داشت، اما چگونگی تلفیق آن ها را نیز در نظر بگیرید.

اهمیت استفاده از بافت های مختلف

استفاده از نظریه های مختلف

طراحی مدرن، تنها به استفاده از مبلمانی ساده و یا استفاده از رنگ خنثی برای رنگ آمیزی دیوارها ختم نمی شود. در حقیقت در طراحی مدرن شما می توانید از اِلمان های مختلفی که به ملیت های مختلف بر می گردد استفاده نمایید. برای مثال استفاده از فرش های ترکی نمونه ای از این وسایل می باشد.

استفاده از نظریه های مختلف

استفاده از میز مناسب

استفاده از میز مناسبی که با مبلمان نیز تطابق داشته باشد از اهمیت برخوردار است. میزهایی که معمولا در طراحی های مدرن از آن ها استفاده می شود، معمولا از چوب، شیشه و فلز تولید می شوند.

استفاده از میز مناسب

عدم استفاده فراوان از المان های تزئینی

اگرچه استفاده از المان های تزئینی می تواند در زیباتر نشان دادن فضای خانه به شما کمک کند، اما استفاده بیش از اندازه از آن ها نیز می تواند نتیجه عکس به همراه داشته باشد.

در این میان سعی کنید از استفاده هنرهای دستی و ایده های خلاقانه نیز زیاده روی نکنید. استفاده از یک یا دو نمونه از این وسایل در دیزاین خانه کافی است و می تواند تاثیرگذاری خوبی داشته باشد.

عدم استفاده فراوان از المان های تزئینی

استفاده از وسایل برقی استیل

بکارگیری وسایل برقی مانند یخچال فریزر سفید رنگ، از دیرباز استفاده می شد. اگرچه استفاده از نمونه سفید رنگ این المان ها می تواند باعث ایجاد نمایی زیبا در آشپزخانه شود، اما اگر به دنبال اجرای ایده های به روز در طراحی آشپزخانه هستید زمان آن فرارسیده است که از نمونه های استیل آن ها استفاده نمایید. استفاده از انواع سیاه و نقره ای رنگ آن ها در کنار هم می تواند نمای زیبایی ایجاد کند.

استفاده از وسایل برقی استیل

عدم استفاده از مبلمان در ابعاد کوچک

اگرچه استفاده از مبلمانی که در مقیاس کوچک می باشد ایده خوبی در طراحی اتاق نشیمن های کوچک تلقی می شود، اما در دراز مدت ممکن است ایده خوبی برای استفاده نباشد. بهتر است در انتخاب مبلمان خلاقیت به خرج دهید و در کنار کاناپه به فکر استفاده از صندلی هایی با شکل خاص نیز باشید.

عدم استفاده از مبلمان در ابعاد کوچک

عدم استفاده از الگوی V شکل

الگوی V شکل از جمله الگوهایی است که از قدیم استفاده می شد. بنابراین اگر به فکر طراحی فضایی به روز هستید، بهتر است استفاده از این الگو را فرموش کنید. به این منظور بهتر است از الگوهای رنگی استفاده نمایید و به فکر استفاده از الگوهای جدید در دیزاین خانه باشید.

عدم استفاده از الگوی V شکل

استفاده از پرده مناسب

پرده، نمونه ای از المان های تاثیرگذار در زیبایی خانه می باشد و همین امر اهمیت انتخاب نمونه ای مناسب از آن ها را چندین برابر می کند. استفاده از والان های سنگین در طراحی سبک کلاسیک بیش تر به چشم می خورد و امروزه استفاده چندانی از آن ها نمی شود.

در مواردی هم شکل آن ها تغییر کرده است. بهتر است به جای آن ها از نمونه های ساده استفاده نمایید. در این میان پیشنهاد ما استفاده از انواع مدل پرده سبک می باشد.

استفاده از پرده مناسب

استفاده از طراحی ساده برای سقف

استفاده از یک طراحی ساده برای سقف می تواند در دیزاین خانه ای به روز به شما کمک کند. اگرچه استفاده از چوب برای طراحی سقف باعث ایجاد جذابیت دیداری در خانه می شود، اما به تازگی کم تر کسی از این ایده استفاده می کند.

از این رو بهتر است از یک طراحی ساده مانند انتخاب یک رنگ مناسب و استفاده از آن برای طراحی سقف استفاده کنید و در کنار آن به فکر استفاده از یک لوستر مناسب مانند لوسترهای کریستال برای طراحی آن باشید. به یاد داشته باشید که انجام این ایده هیچ گاه قدیمی نمی شود.

استفاده از طراحی ساده برای سقف

انتخاب لوستر مناسب

انتخاب وسایل روشنایی مناسب نکته مهمی است که می تواند در طراحی خانه ای به روز و مطابق با تازه ترین ایده های طراحی داخلی به شما کمک کند. از این رو بهتر است به دنبال استفاده از نمونه ای مناسب و زیبا از این المان در دیزاین خانه باشید.

امروزه نمونه های مختلفی از لوسترها موجود می باشند و این امکان وجود دارد که با توجه به سلیقه شخصی انواع مناسب و زیبایی از آن ها را انتخاب نمایید.

انتخاب لوستر مناسب

عدم استفاده از نواره های باریک کاغذ دیواری

استفاده از نواره های باریک کاغذ دیواری کاربرد چندانی در طراحی های مدرن نداشته و بهتر است به استفاده از آن ها فکر نکنید. در صورت تمایل می توانید از روش رنگ آمیزی با استفاده از دو طیف رنگ استفاده نمایید.

عدم استفاده از نواره های باریک کاغذ دیواری

تصاویر خانه طراحی شده به سبک مدرن

تصاویری که در ذیل مشاهده می کنید، دکوراسیون یک منزل مدرن را به تصویر کشیده‌اند:

ایده های طراحی داخلی خانه به سبک مدرن
طراحی داخلی خانه به سبک مدرن
ایده های طراحی خانه به سبک مدرن
ایده های طراحی داخلی به سبک مدرن
ایده های طراحی به سبک مدرن
طراحی داخلی به سبک مدرن
طراحی خانه به سبک مدرن
ایده های سبک مدرن
طراحی خانه به سبک مدرن و مینیمال
ایده های طراحی داخلی خانه
طراحی مدرن
ایده های طراحی حمام به سبک مدرن

فیلم طراحی خانه به سبک مدرن

نکات پایانی

از آن جایی که ایجاد تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی متحمل هزینه های زیادی می باشد، استفاده از ایده هایی که قدیمی نمی شوند، نکته مهمی است که باید در طراحی دکوراسیون داخلی و دیزاین خانه مورد استفاده قرار دهید.

بسیاری از افراد نیز به دنبال اجرای این ایده ها در طراحی خانه خود می باشند. آن چه که در این مطلب با شما در میان گذاشیتم، معرفی ایده هایی در این زمینه می باشد. توجه به این نکات می تواند در طراحی خانه ای به روز و مدرن به شما کمک کند.

به نظر شما چه ایده های دیگری در این زمینه وجود دارد که می تواند به شما در تحقق این امر کمک کند؟ آیا تا به حال به اهمیت استفاده از این ایده ها توجه کرده‌اید؟ در صورت تمایل می توانید نقطه نظرات خود در این زمینه را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

ویژگی بارز سبک مدرن چیست؟

از ویژگی های بارز سبک مدرن می توان به سادگی، استفاده حداکثری از نور و رنگ بندی در کل المان ها اشاره کرد.

تفاوت سبک مدرن و معاصر در چیست؟

سبک مدرن همانند سبک های دیگر دارای ویژگی های مشخصی می باشد، اما طراحی به سبک معاصر می تواند با تغییر در زندگی ما تغییر کند.

نورپردازی چه نقشی در طراحی مدرن دارد؟

یکی از اصول مهم در طراحی مدرن، وجود نور کافی می باشد. بنابراین طراحان داخلی توصیه می کنند، از پرده های کلفت در طراحی مدرن استفاده نشود تا نور کافی به اندازه کافی وارد فضای خانه شود.