%عکس - میز پاتختی و مدل های مختلف آن

میز پاتختی و مدل های مختلف آن

kianborna

آیا تا به حال به اهمیت استفاده از یک میز پا تختی مناسب فکر کرده اید؟ بدون شک استفاده از این میز مزایای بسیار زیادی به همراه دارد و از آن می توان برای قرار دادن وسایلی مانند موبایل، کتاب و غیره استفاده کرد. از این رو می توان گفت استفاده از این المان علاوه بر زیبایی جنبه کاربردی نیز دارد. زیرا باعث ایجاد فضای اضافه برای قرار دادن وسایل نیز می شود. آن چه که در ادامه این مطلب از ساختمانچی به بیان آن می پردازیم، آشنایی با مدل های مختلف میزهای پا تختی می باشد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

میزهای پاتختی شیشه ای

نمونه ای از میزهای پا تختی که می توانید مورد استفاده قرار دهید، انواع میزهای شیشه ای می باشد. استفاده از این میزها بدون شک می تواند نمای زیبا و چشم نوازی در اتاق خواب ایجاد نماید. استفاده از میزهایی از جنس شیشه می تواند باعث ایجاد نمایی لوکس در فضای اتاق خواب شود.

میزهای پاتختی با طراحی ویژه

آیا تا به حال به ساخت میز پا تختی با استفاده از ایده های خلاقانه خود فکر کرده اید؟ برای مثال آن چه که در تصویر مشاهده می نمایید، نمونه ای از انواع میزهای پاتختی با قابلیت کاربردی فراوان می باشد. همان طور که مشاهده می نمایید، طراحی این میز به شکل شلف بوده و می توان برای قرار دادن وسایل از آن استفاده کرد.

%عکس - میز پاتختی و مدل های مختلف آن

میزهای پا تختی کشودار

استفاده از میزهای پا تختی کشو دار مزیت های زیادی در بر دارد. به کارگیری این میزها می تواند در جهت قرار دادن وسایلی که قصد دارید در دسترس شما باشند، صورت پذیرد. از آن جایی که وسایل درون کشو قرار می گیرند، از ایجاد هرگونه هرج و مرج نیز جلوگیری به عمل می آید. هرچه تعداد کشوهای میزی که مورد استفاده قرار داده اید بیش تر باشد، بدون شک کاربرد آن بیش تر خواهد بود.

میزهای پاتختی به شکل شلف

آن چه که در این تصویر مشاهده می نمایید، نمونه ای از میزهای پاتختی است که به شکل شلف می باشد. استفاده از شلف ها می تواند در زیبایی فضای مورد نظر نقش داشته باشد. در صورت استفاده از میزی با این ویژگی می توانید از فضای روی آن برای قرار دادن وسایل و از قسمت شلف مانند آن برای قرار دادن وسایل تزئینی مورد علاقه خود استفاده نمایید. این کار می تواند در زیبایی فضای اتاق خواب نیز به شما کمک کند.

میزهای پاتختی رنگی

استفاده از رنگ ها می تواند نقش بسزایی در زیبایی دکوراسیون داخلی داشته باشد. حال اگر فضای اتاق خواب کوچک است و امکان استفاده از رنگ های غالب برای رنگ امیزی دیوار آن وجود ندارد، استفاده از المان های رنگی می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد. نمونه ای از المان هایی که می توانید از انواع رنگی آن استفاده نمایید، میزهای پا تختی می باشند. استفاده از انواع رنگی آن ها می تواند رنگ و بویی تازه به اتاق خواب شما القا کند. در صورت انتخاب رنگ مناسب اتاق خواب، می توانید از نمونه ای از این میزها که رنگ  آن با رنگ سایر المان ها تضاد ایجاد می کند، استفاده نمایید. استفاده از این ایده زمانی که از المان های چوبی در اتاق خواب استفاده کرده اید، می تواند اثربخشی بیش تری داشته باشد.

%عکس - میز پاتختی و مدل های مختلف آن

میزهای پاتختی سفید رنگ

رنگ سفید نمونه ای از رنگ هایی است که بسیاری از افراد به استفاده آن علاقمند بوده و به کارگیری آن همیشه نتیجه خوبی در پی دارد. استفاده از میز پاتختی که از رنگ سفید و در کنار آن از رنگ های متالیک در آن ها استفاده شده است، می تواند در ایجاد فضایی شیک نقش داشته باشد. در صورتی که از تم رنگی در طراحی اتاق خواب استفاده کرده اید، پیشنهاد ما استفاده از میز پاتختی سفید رنگ می باشد. استفاده از این ایده می تواند در ایجاد انسجام میان سایر رنگ ها نیز به شما کمک کند.

میزهای پا تختی کوچک

استفاده از میزهای پا تختی که اندازه های کوچکی دارند زیبایی خاصی در پی خواهند داشت. استفاده از این میزها در طراحی اتاق خوب هایی که اندازه کوچکی دارند، نکته مهمی است که باید به یاد داشته باشید. چرا که استفاده از انواع بزرگ این المان می تواند باعث ایجاد هرج و مرج در اتاق شده و دکوراسیون اتاق خواب بهم ریخته بنظر می رسد. در بعضی مواقع استفاده از میزهای پاتختی که اندازه کوچکی دارند، بیش تر در جهت زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند و کم تر به جنبه کاربردی آن توجه می شود.

میزهای پاتختی متالیک

استفاده از میزهای پاتختی که از رنگ های متالیک در طراحی آن ها استفاده شده است، می تواند نمونه ای از بهترین انواع میزهایی باشد که می توانید انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. استفاده از میزی با این ویژگی بیش تر در طراحی اتاق خواب دخترانه صورت می گیرد. میزهای پاتختی متالیک رنگ می توانند جلوه ی بسیار زیبایی در فضای اتاق خواب ایجاد کند.

%عکس - میز پاتختی و مدل های مختلف آن

نکات پایانی

آن چه که در این مطلب از ساختمانچی به بیان آن پرداختیم، معرفی نمونه های مختلف از میزهای پاتختی است که می توانید در طراحی اتاق خواب مورد استفاده قرار دهید. استفاده از این میزها بسته به سلیقه و نیاز شما می تواند یک یا دو عدد باشد. استفاده از دو میز پاتختی به صورت قرینه در دو طرف تخت خواب می تواند در ایجاد تعادل در فضای اتاق خواب نیز به شما کمک کند. بنابراین اگر به دنبال ایجاد تعادل و انسجام در طراحی اتاق خواب هستید، پیشنهاد ما استفاده از دو نمونه از این میزها می باشد. استفاده از این مطلب می تواند در ایده گرفتن و انتخاب نمونه ای مناسب از این میزها به شما کمک کند.

قیمت میز پا تختی

میز پاتختی المانی است که در اکثر اتاق های خواب استفاده می شود. قیمت این میز ها با توجه به جنس، مدل و حتی برند بازه ی وسیعی از قیمت را پوشش می دهد اما به طور کلی می توان گفت با بودجه ای حدود 200 تا 500 هزار تومان می توان میز پاتختی را تهیه نمود اگرچه قیمت برخی از انواع این وسیله تا حدود یک میلیون تومان هم می رسد.

چرا که استفاده از انواع بزرگ این المان می تواند باعث ایجاد هرج و مرج در اتاق شده و دکوراسیون اتاق خواب بهم ریخته بنظر می رسد

به کارگیری این میزها می تواند در جهت قرار دادن وسایلی که قصد دارید در دسترس شما باشند، صورت پذیرد. از آن جایی که وسایل درون کشو قرار می گیرند، از ایجاد هرگونه هرج و مرج نیز جلوگیری به عمل می آید. هرچه تعداد کشوهای میزی که مورد استفاده قرار داده اید بیش تر باشد، بدون شک کاربرد آن بیش تر خواهد بود.

این نوع میز پاتختی می تواند نمونه ای از بهترین انواع میزهایی باشد که می توانید انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. استفاده از میزی با این ویژگی بیش تر در طراحی اتاق خواب دخترانه صورت می گیرد. میزهای پاتختی متالیک رنگ می توانند جلوه ی بسیار زیبایی در فضای اتاق خواب ایجاد کند