خرید متر لیزری بنر آبین
 
بنر کی پلاس صدر الکترونیک
%عکس - چیدمان قاب عکس در منزل

چیدمان قاب عکس در منزل

arian

kianborna

امروزه دکوراسیون داخلی از اهمیت ویژه ای در بین طراحان و معماران برخوردار است. عوامل مختلفی مانند چیدمان مبلمان، وسایل تزیینی، دیوارپوش، کفپوش و … در طراحی داخلی موثر هستند. تکمیل یک دکوراسیون ایده آل محدود به این موارد نمی شود، استفاده از قاب عکس بر روی دیوار یا سایر مکان های دیگر نیز تاثیر به سزایی در نمای داخلی خانه دارد.

چیدمان قاب عکس بر روی دیوار از مهمترین بخش های تزیین دکوراسیون منزل محسوب می شود. اکثر اوقات چیدن قاب در آخرین مرحله طراحی داخلی صورت می گیرد اما میتوان این موضوع را در محوریت قرار داده و سایر وسایل را طبق آن چید. قاب عکس در سایز و رنگ متنوع در بازار وجود دارد و با هر قیمتی می توان قاب های زیبای که مناسب دکوراسیون منزل است خریداری نمود.

چیدن قاب عکس بر روی دیوار از ایده های خلاقانه ایست که میتوان با کمترین هزینه در دکوراسیون داخلی خانه اعمال شود. در اکثر خانه ها می توان قاب عکس های متعددی را یافت که نشانگر احساسات درونی افراد هستند و نمایی زیبا در دکور خانه ایجاد کرده اند. قاب عکس باید بر اساس سایز و مدلی انتخاب شود که با مکان مورد نظر همخوانی داشته و بر زیبایی و ظرافت خانه بیفزاید.

اکثر طراحان داخلی قاب عکس های سفید و خاکستری را برای دیزاین خانه پیشنهاد می دهند. استفاده از قاب عکس با رنگ خنثی نمایی شیک و مدرن در اتاق نشیمن و پذیرایی ایجاد می کند, اما در کل میتوان رنگ فریم قاب عکس ها را بر اساس تطبیق آنها با زمینه رنگ سایر لوازم خانه انتخاب نمود که در این صورت هارمونی و جذابیت بیشتری در فضای خانه به وجود می آید.

چیدمان قاب عکس در دکوراسیون داخلی به روش های گوناگونی انجام می گیرد که در زیر به انواع آن اشاره شده است:

چیدمان قاب عکس به سبک طبقه ای

اگر طبقه های چوبی متصل به دیوار بخشی از دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب می آیند قرار دادن قاب عکس بر روی آنها زیبایی را درخانه شما به ارمغان می آورد. یکی از مزیت های این طبقه ها این است که در خانه جای مشخصی برای قرار دادن قاب عکس در اختیار دارید و می توانید این مکان را با قاب عکس های متنوع پر کنید.

%عکس - چیدمان قاب عکس در منزل

چیدمان قاب عکس به سبک نامنظم

بعضی از افراد گمان می کنند چیدمان قاب در سایزهای متفاوت بر روی دیوار نمایی شلوغ و نامتقارن ایجاد می کند اما در اصل قرار دادن تلفیق قاب های مستطیل, مربع, عمودی, افقی و … در کنار هم ایده ای بسیار خلاقانه در طراحی داخلی ست. گاهی در کنار هم قرار دادن قاب های نامتقارن نمایی زیبا ایجاد میکند که چشم هر بیننده ای را خیره می نماید.

%عکس - چیدمان قاب عکس در منزل

چیدمان قاب عکس به سبک کلکسیونی

در این نوع چیدمان قاب عکس ها در انواع مختلف با سایزها یا جنس های متنوع در کنار هم قرار داده می شوند. اصولا در این نوع چیدمان عکس های خانوادگی به چشم می خورند و حسی گرم و صمیمی به ببینده منتقل می کند.

%عکس - چیدمان قاب عکس در منزل

چیدمان قاب عکس به سبک شبکه ای

در چیدمان شبکه ای قاب عکس ها به صورت شبکه ای از قاب ها در کنار هم قرار می گیرند. این روش چیدمان مناسب دیوارهایی با عرض زیاد می باشد و نمایی زیبا از قاب عکس بر روی دیوار نمایان می سازد.

%عکس - چیدمان قاب عکس در منزل

چیدمان قاب عکس پلکانی

قاب عکس ها به روش های گوناکون بر روی دیوار کنار راه پله قرار می گیرند. ساده ترین روش این است که از بالا به پایین یا از پایین به بالا بر روی دیوار نصب شوند. این روش پلکانی مناسب دیوارهای جانبی پله ساختمان است.

%عکس - چیدمان قاب عکس در منزل