خرید متر لیزری بنر آبین
 
adsصدر الکترونیک
%عکس - دکوراسیون داخلی به سبک معاصر

دکوراسیون داخلی به سبک معاصر

arian

kianborna

اگر شما سبک معاصر را برای طراحی داخلی منزل خود میپسندید و میخواهید همگام با سبک های امروزی باشید از اشیای امروزی و مدرن لذت ببرید و همین حالا دکوراسیون خانه خود را طراحی کنید. طراحی داخلی به سبک مدرن به نظر مینیمالیسم و سرد می آید اما طراحی داخلی به سبک معاصر فضایی آرام ایجاد میکند و بدون هیچ آشفتگی و تیرگی در فضا پذیرای افراد است. این سبک طراحی داخلی برای ادارت, مغازه ها, خانه ها و اتاق های زیر شیروانی مناسب است.

%عکس - دکوراسیون داخلی به سبک معاصر

اصالت, سادگی, پیچیدگی نامحسوس, بافت و خطوط منظم از ویژگی های سبک معاصر در طراحی داخلی ست. این سبک دکوراسیون, فضا را بیشتر از اشیاء نشان میدهد. با تمرکز بر رنگ, فضا و شکل, طراحی به سبک معاصر میتواند نمایی براق و تازه داشته باشد. برای دسترسی به یک نمای معاصر در خانه به کارگیری یکسری قوانین اصلی که در زیر به آن اشاره شده از اهمیت بالایی برخوردار است.

استفاده از رنگ

رنگ های سفید, سیاه و خنثی از رنگ های اصلی در طراحی داخلی به سبک معاصر میباشد. پالت رنگی برای این سبک طراحی از رنگ های روشن و تیره پوشیده شده است. رنگ سیاه گاهی اوقات برای زمینه استفاده میشود و نماد سبک معاصر است. با رنگ کردن دیوارها به رنگ های خنثی, یک پیش زمینه هیجان انگیز برای لولزم جانبی با رنگ های تیره فراهم کنید. اگر دیوارها و پنجره ها با پاستیل رنگ آمیزی شده باشند, تزئینات باید به رنگ خنثی باشند. اگر دیوار به رنگ روشن باشد, رنگ خنثی و تیره باید در سایر مکان ها استفاده شود.

%عکس - دکوراسیون داخلی به سبک معاصر

خطوط و فضا

آشکارترین و متمایزترین عنصر طراحی داخلی معاصر, خط است. استفاده از آجرهای پر رنگ, سقف های بلند, پنجره های بدون تزئین و اشکال هندسی بر روی دیوارها و یا مجسمه ها در هنر معماری به این سبک جایگاه ویژه دارد. فضای خالی روی دیوارها, بین مبل ها و در مکان های بالاتر به اندازه مکان های پر شده با اشیاء اهمیت دارند. در دکوراسیون داخلی به سبک معاصر هر تکه از دکوراسیون باید یونیک و منحصر به فرد باشد.

%عکس - دکوراسیون داخلی به سبک معاصر

مبلمان

مبل ها در دکوراسیون به سبک معاصر باید نمایی پررنگ داشته باشند اما در عین حال ساده, دور از شلوغی و بدون هر نوع انحنا و تزئین باشند. استفاده از اشکال هندسی, تمیز و صاف ضروری ست. رومبلی ها اغلب تن رنگ های خنثی, سیاه و سفیدی که در بافت های پشمی, کتانی, ابریشمی و کنفی وجود دارد را میپوشاند اما استفاده از بالش به اشکال هندسی رنگ و بافت میبخشد.

از یک پس زمینه پایه برای دکوراسیون خود استفاده کنید و با استفاده از رنگ مورد علاقه خود آنچه که میخواهید برجسته تر نما دهد را رنگ آمیزی کنید. در این نوع طراحی داخلی از مبلمان و سوفای پایه دار استفاده میشود و تخت و صندلی های معمولی هیچ نوع توردوزی, دور دوزی, لبه و تزئینات آویزان ندارند. به هیچ عنوان فضا را با چاپ گل ها, حکاکی ها و لبه دوزی شلوغ نکنید. دکوراسیون به سبک معاصر باید اصولی, ساختاری, خلوت و صبورانه باشد.

%عکس - دکوراسیون داخلی به سبک معاصر

کفپوش

کفپوش خانه در دکوراسیون داخلی معاصر باید عریان و از جنس چوب, کاشی یا وینیل یباشد. اگر از فرش برای گرم تر شدن کفپوش استفاده میکنید بهتر است از نوع تجاری و مرغوب باشد. علاوه بر آن با استفاده از فرش های دستباف و محلی میتوانید به کفپوش خود رنگ و بافت بیفزائید و نمای آن را زیباتر کنید.

%عکس - دکوراسیون داخلی به سبک معاصرنورپردازی

در نوسازی منزل و یا ساخت و ساز جدید نور خورشید و یا روشنایی غیر مستقیم را در نظر بگیرید. عناصر متالیک و رنگی را به منابع نور خود اضافه کنید. در بالای تابلوهای نقاشی, پوستر و یا تصاویر چاپی نورپردازی کنید. نورپردازی باعث میشود توجه افراد به تابلوها و تصاویر روی دیوار جلب شود. مجسمه هایی که به سبک هنری معاصر ساخته میشود را نیز میتوان روی پایه یا ستون قرار داد تا بیشتر در معرض دید قرار گیرند.

%عکس - دکوراسیون داخلی به سبک معاصر

قاب عکس و تابلو

قاب هایی از جنس شیشه, فلز و چوب طبیعی به صورت مات و براق به رنگ های سیاه یا سفید برای آثار هنری عالی هستند. اگر از چند قاب عکس در کنار هم میخواهید استفاده کنید, آنها را در کنار هم نصب کنید. انجام اینکار باعث ایجاد یک نمای کلی از قاب عکس ها به جای نمای پراکنده از قاب های دور از هم میشود. نمای دکوراسیون خانه را با کلکسیونی از قاب ها شلوغ و آشفته نکنید. مکانی را برای قاب عکس انتخاب کنید که زیبایی و نظم دکوراسیون را بر هم نزند.

%عکس - دکوراسیون داخلی به سبک معاصر