آموزش رویت

ساختمانچی

اساساً سیستم‌های تهویه مطبوع خانگی و صنعتی، نقش اصلی در کنترل آلاینده‌ها و ایجاد هوای پاک در پروژه‌ها ایفا می‌کنند و از طرفی مبالغ قابل توجهی را در هزینه‌های اولیۀ پروژه به خود اختصاص می‌دهند.

بهمین علت، کارفرما همواره در تلاش است که مناسب‌ترین برند را برای خرید سیستم تهویه مطبوع انتخاب کرده تا بتواند سال‌های سال بدون نگرانی و درگیریِ خاصی از سیستم خود نهایت بهره‌وری را داشته باشد.

در انتخاب این برند حضور تیمی متخصص در زمینه طراحی، مهندسی و مشاوره سیستم‌های تهویه مطبوع صنعتی و تاسیسات ساختمان نکته‌ای است که در ادامه بدان می‌پردازیم.

از عوامل موثر در انتخاب برندی معتبر حضور مشاورآشنا با ظرفیت‌ها و مشخصه‌های متنوع می‌شد که توانایی خود رادر ارزیابی دستگاهی، توصیه محصول و انجام پروژه نشان داده است.

در کنار بکارگیری برندهای معتبر و شناخته شده در ساخت دستگاه، تأمین قطعات و متریالِ مورد نیاز برای ساخت دستگاه، ارائه مشخصات فنی دقیق نیز از طرف مشاوری کاردان در راستی آزمایی ظرفیت و کیفیت دستگاه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

اصل بودن برندهای اعلام شده توسط مشاور از دیگر مطالباتی است که می‌بایست در نظر داشت؛ چراکه بعضی از برندهای مطرح در ساخت تهویه مطبوع، نمونه‌های مشابهی دارند که ساخت کمپانی اصلی نیستند.

نکته دیگر در انتخاب مشاور استفاده وی از نرم‌افزارهای تخصصی در طراحی و تسلط فنی کامل به تمامی جوانب مکانیزم و سیستم می‌باشد.

عکس چهارمین حضور مبتکران گلدیران در نمایشگاه بین المللی تاسیسات تهران

مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در طراحی و تولید که حاصل تحقیقات گسترده و بسیار دقیق مجامع بین‌المللی بوده است، قطعاً خواهد توانست خروجی با کیفیتی را در اختیار پروژه قرار دهد.

لحاظ کردن شرایط ویژۀ جوی در طراحی و تولید سیستم‌های تهویه مطبوع الزاماتی را ایجاب می‌کند که دستگاه بتواند متناسب با شرایط ویژۀ آب و هوای ایران، به درستی عمل کند و در نهایت اینکه ارائۀ گارانتی مناسب و خدمات پس از فروش بموقع همواره یکی از مطالبات بوده که از فاکتورهای مهم در انتخاب برند مورد نظر برای خرید سیستم تهویه مطبوع می‌باشد.

از سال 1394 که شرکت مهندسی و مشاوره مبتکران گلدیران با ارائه خدمات تخصصی سیستم‌های تهویه مطبوع صنعتی (CAC) و تهویه مطبوع خانگی (RAC) در تعامل با پروژه‌های ساختمانی عظیم تجاری، اداری، مسکونی، خدماتی و آموزشی در صنایع مختلف پا به عرصه وجود گذاشته است، همزمان با تامین کالای تهویه مطبوع صنعتی با برندهای معتبر جهانی و داخلی به ارائه راهکارهای اقتصادی، طراحی‌های تخصصی و کاربردی متناسب با محدودیت‌های مکانی و ساختمانی سازگار با شرایط اقلیمی در کشور پرداخته است.

در طول 20 سال حضور رسمی گلدیران در پروژه‌های شاخصی همچون برج‌های طلایی کیش، برج دوقلو کیش، مجتمع سیتی سنتر اهواز، پارک سنتر اهواز، هتل سورینت کیش، برج مدوبن نمک‌آبرود، برج‌های مسکونی آینده‌ساز کیش، مرکز تجاری ثنا شیراز، هتل مدینه الرضا مشهد، مجتمع تجاری و تفریحی آسمان مشهد، برج یو تاور (شاراکس/ معارف) کیش، ایمپایر میرداماد، پرند مال، اواتیس فرودگاه پیام و مجتمع تجاری اپال تهران و… مبتکران با بهره بردن از جدیدترین تکنولوژی‌های پیشرفته ساختمانی در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی پروژه‌های معماری و ساختمانی کشور کوشیده است.

برندهای ال جی، مدیا، راس، و جی پلاس از جمله محصولات تهویه مطبوعی هستند که توسط شرکت مهندسی و مشاوره مبتکران با ضمانت گلدیران قابلیت خرید، سفارش‌گذاری، بروزرسانی، بازسازی و بهینه‌سازی سیستم‌های قدیمی با تامین بهترین تجهیزات و قطعات در سراسر کشور را دارند.

اخیرا سیستم‌های تهویه مطبوعVRF با برند مدیا نیز با تلاش مستمر در سبد محصولی این شرکت قرار گرفته است. صنایع مبتکران گلدیران جهت ارتباط مستقیم با مخاطبان، همکاران و مشتریان خود و پاسخگویی به سوالات در خصوص خدمات پس از فروش با شماره 23008 را اعلام نموده است.

شرکت مهندسی و مشاوره مبتکران گلدیران، مبتکر و متمایز در خدمات، در چهارمین حضور پر رنگ خود در میان شرکت‌های داخلی و بین‌المللی در نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات، سیستم‌های سرمایشی، گرمایشی، و تهویه مطبوع از 19 تا 22 مهر ماه 1401 سالن 35 غرفه B01 در تهران شرکت می‌کند.

غرفه مبتکران امسال نیز میزبان بازدیدکنندگان، نمایندگان فروش، پیمانکاران دولتی و خصوصی و مشاوران تاسیسات و ساختمان و عموم علاقه‌مندان به این صنعت است که علاوه بر مشاهده محصولات و تجهیزات جدید صنعت تهویه مطبوع که توسط این شرکت ارائه می‌شود با فن‌آوری‌های جدید این محصولات نیز آشنا شوند.