kianborna

digikala

abinbeton

آیا تاکنون یک نمای آجری سه بعدی را از نزدیک دیده اید؟ نماهای آجری سه بعدی بسیار زیبا و منحصربفرد هستند و جلوه خارق العاده ای به ساختمان شما می بخشند.

همانطور که می دانید هنگامی که به یک بنا نگاه می کنید اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب می کند نمای آن است. نما یکی از معیارهای ارزش گذاری ملک است، از این رو توجه بسیاری از طرف معماران و سازندگان به آن معطوف می شود و تلاش های بسیاری به منظور زیباسازی آن صورت می گیرد.

از نظر معماران، نمای یک ساختمان را می توان در اشکال، ابعاد و با مصالح گوناگون طراحی و اجرا نمود، هر چند نماسازی رابطه مستقیمی با شرایط آب و هوایی منطقه مورد نظر دارد اما امروزه نمای مدرن و سه بعدی را می توان در هر نقطه از دنیا ایجاد نمود.

هوش و ذکاوت معماران در طراحی باعث شده امروزه شاهد نماهای بی نظیر و فوق العاده متفاوت در دنیا باشیم، نماهایی که با زیبایی خیره کننده و طرح منحصر بفرد خود چشم همگان را خیره می کنند. نماها با متریال و مصالح گوناگون ساخته می شوند و سلیقه معمار یا صاحب خانه طرح آن را مشخص می کند.

در این نوشته از ساختمانچی قصد داریم نمونه هایی حیرت انگیزی از نمای آجری سه بعدی را به شما معرفی کنیم تا با مشاهده آن ها ایده گرفته و خانه خود را با بهترین شکل ممکن طراحی کنید. با ما همراه باشید.

نمای آجری سه بعدی

 

مدل نمای آجری سه بعدی

نمای ساختمان آجری سه بعدی

 

 

 

 

نمای سه بعدی آجری

نمای آجری سه بعدی ساختمان

نمای سه بعدی آجری سفید

نمای ساختمان آجری سه بعدی

نمای سه بعدی با آجر طوسی

نمایی زیبا از آجرهای سه بعدی

نمای داخلی و خارجی با آجرهای سه بعدی

نمای آجری سه بعدی زیبا

کلام پایانی

امیدواریم از مشاهده عکس های زیبای این نوشته لذت برده باشید و به عنوان ایده از آن ها استفاده نمایید. در صورت تمایل می توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در این خصوص با ما اهالی ساختمانچی در میان بگذارید.