آموزش رویت

ساختمانچی

اولین نمایشگاه بین ­المللی ساختمان و صنایع وابسته تهران در تاریخ 15-18 بهمن ماه 1398 توسط شرکت کارآفرینان مهر ایرانیان در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار می­ گردد.

با توجه به این موضوع که حوزه ی صنعت ساختمان بسیار گسترده است و یک نمایشگاه در تهران جوابگوی متقاضیان نمی باشد، اکنون فرصتی فراهم شده است تا متقاضیان مشارکت در این عرصه، جهت ارائه توانمندی­ ها و قابلیت های خود نسبت به عملی کردن شعار نمایشگاه که ((مقاوم سازی، سریع سازی و صنعتی سازی)) می باشد، اقدام نمایند.

این نمایشگاه در دو سالن و فضایی بالغ بر 15 هزار متر مربع و همزمان با نمایشگاه EXPO 2019 برگزار می­ گردد.

در حدود 50 هئیت خارجی از 50 کشور جهت بازدید از این نمایشگاه دعوت شده اند و ضمن بازدید هئیت ها، نشست­ های B2B  نیز در فضاهای مهیا شده انجام خواهد گرفت.

شایان ذکر است که تعداد کثیری از انجمن­ های تخصصی صنعت ساختمان حامی معنوی و پشتیباناین نمایشگاه هستند؛ از جمله، انجمن تولید­کنندگان سیستم تهویه مطبوع ایران، انجمن صنفی کارفرمایی شرکت­های ایمنی و مهندسی حریق، انجمن شرکت­های ساختمانی ایران، کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران، کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران، جامعه مهندسان مشاور ایران، سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران، جامعه مهندسان نقشه بردار ایران… و دیگر انجمن هایی که اعلام آمادگی نمودند تا با همت و توان مضاعف خود در قالب شورای سیاست گذاری به راهبری نمایشگاه ساختمان جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده، کمک نمایند.

عکس اولین نمایشگاه بین ­المللی ساختمان و صنایع وابسته در شهر آفتاب تهران

اهداف مهم و اولویت­ های این نمایشگاه عبارتند از:

  • عرضه آخرین دست آوردهای صنعت ساختمان در حوزه تولید مصالح مورد نیاز، تکنیک­ های نوین ساخت و ساز مسکن با شعار “مقاوم، سریع و صنعتی”
  • گرد هم آوردن فعالان حوزه صنعت ساختمان اعم از تولیدکننده، توزیع ­کننده، خریدار و مصرف ­کننده در یک زمان و یک مکان
  • ایجاد بستری مناسب جهت تبادل تجربیات میان مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان
  • آشنایی سرمایه­ گذاران داخلی و خارجی با ظرفیت‌های موجود برای حضور در فعالیت‌های اقتصادی کشور
  • ایفای نقش به عنوان یک ابزار بازاریابی در خدمت صنعت ساختمان کشور
  • سبک سازی، مقاوم سازی، تجاری و صنعتی سازی بافت های فرسوده و ایجاد فرصت سرمایه گذاری مشترک فیما بین فعالین صنعت
بخوانید!  بیست و پنجمین نمایشگاه لوستر و چراغ های تزئینی

با توجه به استقبال شایان توجه خانواده صنعت ساختمان در نمایشگاه، ستاد اجرایی تا پایان دی ماه آمادگی ثبت نام و جانمایی را دارد.

انتظار است با توجه به موارد مطرح شده در بالا و ایجاد تمهیدات لازم جهت بهره ­برداری از امکانات شایسته، مشارکت­ کنندگان محترم نهایی نمودن ثبت نام خود را به ایام پایانی مهلت داده شده موکول ننمایند.

عکس اولین نمایشگاه بین ­المللی ساختمان و صنایع وابسته در شهر آفتاب تهران

فرم ثبت نام در اولین نمایشگاه بین المللی ساختمان و صنایع وابسته ی تهران در زیر آورده شده است.

عکس اولین نمایشگاه بین ­المللی ساختمان و صنایع وابسته در شهر آفتاب تهران