آموزش رویت

ساختمانچی

همایش سالانه نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران به‌ منظور گرامیداشت همکاری منسجم نمایندگان با این مجموعه و ارائه چشم‌انداز همکاری طولانی مدت، اسفند 1402 در سالن همایش زرین هتل پارسیان آزادی تهران با حضور نمایندگان رسمی، مدیران ارشد و همکاران مبتکران گلدیران برگزار شد. در این همایش، عملکرد شرکت مبتکران گلدیران در سال 2023 بررسی و برنامه‌های سال 2024 ارائه گردید.

اهداف فروش

در ابتدای مراسم، پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی، در حضور جناب آقای مجید معینی مدیر عامل محترم شرکت مبتکران گلدیران و مهمانان گرامی، مدیران مجموعه در خصوص آخرین دستاورد‌های محصولی، ساختار‌های اجرایی و عملکرد بازاریابی سالانه‌ی شرکت توضیحاتی ارائه کردند. همچنین درباره طرح‌های توسعه شرکت در آینده، بررسی راهکارهایی جهت افزایش روابط فی‌مابین نمایندگان و شرکت، توسعه و بهبود شبکه فروش و خدمات پس از فروش گفتگو شد.
در ابتدا جناب آقای احسان مردانی، رئیس واحد بازاریابی، به بررسی برنامه‌های اجرا شده در سال 2023 و اهداف توسعه بازار پرداختند. همچنین تاکید بر نقش برنامه‌های بازاریابی در دستیابی به اهداف شرکت و تعامل با نمایندگان در سال 2024 نیز مشخص شد.

عکس همایش سالانه نمایندگان فروش و خدمات تهویه مطبوع صنعتی، تهران - اسفند 1402

در بخش‌ بعدی، آقای مرتضی اسماعیل‌زاده، مدیر فروش بخش CAC (تهویه مطبوع صنعتی) به معرفی محصولات جدید و مراحل پیشرفت پروژه‌ها پرداختند.
ایشان در زمینه اهداف مجموعه در افزایش رشد حجم فروش در سال 2024 نیز برنامه‌های خود را ارائه کرد.

معرفی VRF جی پلاس و VRF V8 مدیا، محصولات جدید شرکت مبتکران گلدیران نشان از توسعه و نوآوری در زمینه تهویه مطبوع داشته و باعث افزایش توجه نمایندگان محترم به محصولات خواهد شد.
در بخش دیگری از این برنامه جناب آقای مهندس بردیا فیضی، مدیر نصب و خدمات، به جزئیات خدمات پس از فروش و ارتقاء کیفیت در این زمینه پرداخته و با تأکید بر نقش این خدمات در رضایت‌مندی مشتریان توضیحات لازم را ارائه کردند.
در پایان همایش با اهداء هدایایی به رسم یادبود به نمایندگان برتر در حوزه فروش و خدمات پس از فروش شرکت مبتکران گلدیران از این عزیزان تقدیر و قدردانی شد. شایان ذکر است همایش سالانه نمایندگان آرین دیزل همه ساله با حضور نمایندگان رسمی فروش و خدمات پس از فروش برگزار می‌گردد.

عکس همایش سالانه نمایندگان فروش و خدمات تهویه مطبوع صنعتی، تهران - اسفند 1402