آموزش رویت

ساختمانچی

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن از آغاز فاز پنجم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در ۱۰۹شهر استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان از ۲۳آذر خبر داده و گفت: برای متقاضیان شهر فومن صرفا امکان ثبت‌نام در شهر شفت و برای متقاضیان شهرهای رودبار و منجیل نیز صرفا امکان ثبت‌نام در شهر لوشان وجود دارد.

پروانه اصلانی، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن از آغاز ثبت‌نام فاز پنجم طرح اقدام ملی مسکن در استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، مازندران، و لرستان از ساعت ۱۰ صبح ۲۳ آذر خبر داده و با اعلام اینکه ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۵ آذرماه ادامه خواهد یافت، گفت: ثبت‌نام فاز پنجم به تفکیک شهر و همچنین شهرهای جدید در شش استان آغاز شده و متقاضیان این استان‌ها نیز باید به نشانی tem.mrud.ir برای ثبت‌نام مراجعه کنند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن تصریح کرد: در صورت تکمیل ظرفیت شهرهای تعیین شده، سامانه بلافاصله برای آن شهر بسته می‌شود.

وی همچنین در خصوص ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای جدید استان اصفهان، گفت: برای متقاضیان شهرهای اصفهان، لنجان، نجف آباد، فلاورجان و خمینی شهر علاوه بر شهر خود در صورت وجود ظرفیت امکان ثبت نام در شهر جدید فولاد شهر وجود دارد.

اصلانی ادامه داد: برای متقاضیان شهرهای شهرستان اصفهان نیز علاوه بر شهر خود در صورت وجود ظرفیت امکان ثبت‌نام در شهر جدید بهارستان وجود دارد.

وی همچنین اعلام کرد: متقاضیان تمامی شهرهای استان اصفهان، علاوه بر شهر خود، در صورت وجود ظرفیت امکان ثبت‌نام در شهر جدید مجلسی را نیز دارند.

به گفته اصلانی، برای متقاضیان شهر فومن صرفا امکان ثبت‌نام در شهر شفت و برای متقاضیان شهرهای رودبار و منجیل، نیز صرفا امکان ثبت‌نام در شهر لوشان وجود دارد.

بخوانید!  برگزاری کارگاه  "طراحی سازه ای و ضوابط اجرای ساختمان" در تنکابن

طرح اقدام ملی مسکن طرحی است که در آن ۴۰۰ هزار واحد مسکونی طی امسال و سال آتی در سراسر کشور احداث می شود. بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، ۲۰۰ هزار واحد این طرح توسط شرکت عمران شهرهای‌جدید در شهرهای جدید، ۱۰۰ هزار واحد توسط شرکت بازآفرینی شهری در بافت‌های ناکارآمد شهری و ۱۰۰ هزار واحد در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر و توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث خواهد شد.

منبع خبر: اقتصاد آنلاین