آموزش رویت

ساختمانچی

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که ساخت ۲۰۰هزار واحد مسکونی کارگران کشور با کمک وزارت راه و شهرسازی عملیاتی شده است.

ابراهیم صادقی فر روز دوشنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر، ویژه جامعه کار و تلاش استان البرز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با احداث این واحدها بخشی از دغدغه جامعه کارگری کشور مرتفع می شود. وی هم چنین در ادامه افزود: جامعه کار و تولید همیبشه در عرصه های جنگ، سازندگی و دیگر عرصه ها پای کار بوده و موجب دوام انقلاب شده است. معاون وزیر تعاون، کار و رفاه و اجتماعی با بیان این که جامعه کارگری همواره وفادارترین قشر به انقلاب بوده است، گفت: این قشر شریف همیشه در جهت تقویت و دوام انقلاب اسلامی گام برداشته است.

صادقی فر در خصوص اولویت برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای سال آتی توضیح داد: برنامه های زیادی در حوزه کارگری دیده شده که مهم ترین آن‌ بحث تامین مسکن کارگری است. وی هم چنین تصریح نمود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شورای عالی کار و همچنین روابط کار از مدت ها پیش بحث های مربوط به تقویت سبد معیشتی کارگران را شروع کرده اند و به یقین اتفاقات خوبی در این حوزه رقم خواهد خورد. در پایان معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان نمود: برای جبران ضعف هایی که در نتیجه تحریم و تورم در کشور رخ داده است، این وزارتخانه برنامه هایی دارد که تا آخر سال جاری اعلام خواهد شد.