آموزش رویت

ساختمانچی

مجموعه‌ آرویناژ فعالیت خود را دو دهه‌ پیش در زمینه‌ مبلمان و دکوراسیون اداری شروع کرد و تا به امروز اقدامات بسیار چشمگیری را در راستای بهبود فضاهای کاری کسب‌ و کارها انجام داده است تا آن ها بتوانند به فضای ایده‌آل محیط کار خود دسترسی پیدا کنند.

این مجموعه در حال حاضر نه تنها به‌عنوان واردکننده، بلکه در مقام تولیدکننده مبلمان و اکسسوری فضای کار فعالیت خود را ادامه می‌دهد و تلاش می‌ کند تا بر ذائقه‌ مخاطبان خود تاثیرات مثبتی بگذارد. آرویناژ طی این دو دهه از فعالیت خود در زمینه‌ مبلمان اداری، بر کیفیت و کلیات فضای کار تمرکز کرده است و تلاش نموده تا مفاهیم و اصول «اندیشه مدرن» را در فضای ایرانی به تصویر بکشد.

آرویناژ رویکرد جدیدی را اتخاذ کرده است و به عنوان مجموعه‌ای فعال در زمینه‌ تولید و عرضه مبلمان اداری، تلاش کرده است تا در انتخاب محصولات، کاربر ایرانی را در برابر زیباشناسی امروزی و مدرن قرار دهد و در همراه با تولید محصولات سازگار با نیاز مخاطبان خود، بر ارائه‌ خدمات تکمیلی و فراتر در زمینه‌ دکوراسیون داخلی تمرکز کند که از میان آن ها می‌توان به مشاوره طراحی و دکوراسیون محیط کار، بهبود نورپردازی و خدمات چیدمان اشاره کرد.

عکس آرویناژ در خدمت آینده، در مدار تولید مبلمان اداری

آرویناژ همواره در تلاش است تا کیفیت خدمت‌رسانی خود را در کنار ارائه‌ محصولات خود به بالاترین سطح برساند. آرویناژ در کنار ارائه‌ ارزش‌های پایدار به عنوان یک برند به کسب‌ و کارها و سازمان‌ ها، به روایت اندیشه‌ ای پرداخته که امروز به عنوان یک شیوه طراحی در اکثر فضاهای اداری مورد توجه قرار گرفته است.

بخوانید!  کاربردهای سنگ تراورتن در معماری 

در آرویناژ بیش از گذشته به جزییات در محیط کار پرداخته می‌ شود تا در نتیجه، فضای کار ایده‌ آلی برای کارفرما و همچنین سرمایه‌ انسانی آن ها آماده و قابل بهره‌برداری شود. تولید و استفاده از محصولاتی که رعایت اصول مربوط به ارگونومی در آن ها درنظر گرفته شده است، یکی از مواردی به حساب می‌ آید که مستقیما روی سرمایه انسانی کسب‌ و کارها تاثیرگذار است و همچنان توسط مجموعه‌ آرویناژ به آن توجه ویژه‌ای می‌شود.

همچنین ایجاد فضایی ایده‌آل جهت حرکت نیروی انسانی در محیط از موارد دیگری است که آرویناژ روی آن تخصص دارد و می‌ تواند کاربردی بودن فضای کار را به حداکثر ممکن برساند. مجموعه‌ آرویناژ در کنار تمرکز بر خلق و تولید محصولات مناسب جهت استفاده در محیط‌ های اداری و کاری، در پروژه‌ های طراحی داخلی دهه‌ گذشته نیز حضور پیدا کرده و تاثیر چشمگیری بر این صنعت گذاشته است.

این مجموعه در سال ۹۹ بیش از شش هزار متر مربع فضای اداری کسب‌ و کارهای گوناگون را تجهیز کرده است که این مورد مهم از دستاوردهای آرویناژ به حساب می‌آید. توانایی و ماهر بودن در تولید محصول، انعطاف‌پذیری در متن پروژههای طراحی داخلی و قدرت تامین انواع مواد اولیه‌ گوناگون، سبب شده است تا آرویناژ در تعامل و همکاری با طراحان ایرانی فعال بسیار موفق باشد.

عکس آرویناژ در خدمت آینده، در مدار تولید مبلمان اداری

پرداختن به تولید محصولاتی که سلامت سرمایه انسانی کسب‌‌ و کارها را تضمین کند، از دیگر مواردی است که آرویناژ همواره بر آن تمرکز کرده است. گروه آرویناژ مرز‌های گذشته‌ خود را پشت سر گذاشته است و اکنون اهداف والاتری را برای خود درنظر دارد. مجموعه آرویناژ در گذشته همچون یک رسانه عمل می‌کرد و در حال حاضر با یک تغییر رویکرد، همچون یک «مولف» به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

بخوانید!  ۵ نکته برای ایجاد فضایی کاربردی و زیبا با استفاده از پارتیشن اداری

اگر پیش از این «اندیشه‌ خارجی» را روایت می‌کرد، اکنون به عنوان سفیر شیوه‌ ای از تفکر «طراحی ایرانی» باشد. برای آگاهی بیشتر از انواع محصولات و خدمات مجموعه‌ آرویناژ می‌ توانید به وبسایت این مجموعه به آدرس Arvinaj.com مراجعه کنید. همچنین جهت برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه‌ آرویناژ می‌توانید با شماره تماس ۰۲۱۸۸۰۵۱۰۰۸ تماس برقرار کنید یا به شوروم این مجموعه واقع در خیابان ملاصدرا مراجعه نمایید.