آموزش رویت

ساختمانچی

لوله بازکنی تهران با 35 سال سابقه کار در حوزه لوله بازکنی و تخلیه چاه زیر نظر اتحادیه می باشد که رضایت مشتریان خود را در طول چند سال اخیر کاملا جلب نماید همچنین این شرکت دارای 125 سرویس کار با تجربه، 35 مقنی کاربلد، 10لوله کش ماهر در هر ساعت از شبانه روز بدون تعطیلی آماده خدمات دهی در تمام مناطق تهران می باشد.

شماره های تماس به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی:

 • لوله بازکنی شمال تهران 09196790069
 • لوله بازکنی شرق تهران 02188339950
 • لوله بازکنی غرب تهران 02144307274
 • لوله بازکنی جنوب تهران 09101702050
 • لوله بازکنی سراسر تهران 09101702050

خدمات شرکت لوله بازکنی تهران

 • لوله بازکنی

بازکردن لوله های سخت و سیمانی، لوله های رایزر اصلی و فرعی از جمله کف شور حمام و آشپزخانه، لوله فاضلاب سرویس بهداشتی و پشت بام، توالت فرنگی، بالکن و … با دستگاه های سه نظام پیشرفته بدون کثیف کاری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، دارای فنر های جداگانه برای هر نوع لوله و دارای انواع سر فنرهای مخصوص برای لوله های سخت و قیر و سیمان به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب.

عکس بررسی کلیه خدمات مرتبط با لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران

 • تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تمام مناطق تهران با انواع ماشین های 12000 لیتری و 8000 لیتری خاور با استفاده از شیلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و توسط پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا، پمپ کف کش معمولی برای انواع چاه های معمول (سپتیک و اگو) و پمپ مکنده برای چاه چربی و لجن.

 • در آوردن اشیا از چاه

در صورتی که در حمام یا سرویس بهداشتی گردنبند، دستبند، گوشی همراه، سویچ ماشین و … در چاه افتاد اصلا نگران نباشید!! در آوردن تمام اشیا افتاده شده از چاه با دستگاه بروز و پیشرفته به نام دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب سرویس دهی فوری.

 •  تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی آب و فاضلاب با استفاده از دستگاه تشخیص نقطه زن به صورت تضمینی برای اطمینان از کار ما می توانید در حضور تشخیص کار محل تشخیص داده را بشکافید و ترمیم را نیز به همان تشخیص کار بسپارید.

 • لوله کشی و سفید کاری

لوله کشی در تمام مناطق تهران توسط لوله کش ماهر و باتجربه (به صورت کلی و جزئی) نصب شیر آلات ساختمان، تعویض کاسه توالت، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و بلعکس، قیر گونی و کاشی کاری حمام و سرویس بهداشتی. گچ کاری و سفیدکاری توسط استادان با تجربه ایجاد هر گونه ابزار سفید کاری در تمام مناطق تهران.

انواع روش های بازکردن لوله فاضلاب در لوله بازکنی سعادت آباد

 • سیم بلند دستی (فنر) برای باز کردن لوله فاضلاب

خیلی ساده و آسان، اما بطور عجیبی کار آمد می باشد، ابتدا برای انجام کار به یک گیره فلزی لباس که کت و شلوار به آن آویزان می کنید نیاز دارید قسمت قلاب مانند سیم را  صاف کنید بعد یک طرف آن را در انتها به شکل قلاب در آورده و خم کنید.

سپس به داخل راه آب بفرستید، سر قلاب را چندین بار بپیچید و فشار دهید، سعی کنید تمام موها و چربی ها و جرم های کثیف و نامطبوع را با نوک قلاب بیرون بکشید.

حواستان باشد محتویات لوله را بیرون بکشید تا این که بیشتر هل داده و به اعماق لوله بفرستید، وقتی تا حد امکان محتویات را بیرون کشیدید، امتحان کنید، مقدار کافی آب داغ داخل ورودی آب بریزید ،به این روش به راحتی لوله شما باز می شود.

در این گونه مواقع کمی بیشتر خرج کنید و از یک تلمبه با کیفیت و سنگین استفاده کنید. زیرا تلمبه های ارزان تر به خاطر کیفیت پایینشان کارایی نداشته و عمل تخلیه بی نتیجه می ماند. در بازار دو نوع تلمبه وجود دارد یک نوع توپی و دیگری که تاشو است، استفاده از هر کدام فرقی نمی کند. کارایی و قدرت بالای آن نیاز است.

در قدم بعدی برای استفاده راحت تر، سر تلمبه را زیر آب گرم بگیرید تا حالت نرمی پیدا کند، زیرا موجب می شود سر تلمبه کاملا کیپ شود و به سیفون متصل بچسبد.

 • مخلوط جوش شیرین و سرکه

ترکیب یک فنجان جوش شیرین دو فنجان سرکه، یک ترکیب شیمیایی قوی لوله بازکن است. بهتر است از نوع سرکه سفید استفاده کنید. به خاطر گازی که دارد راه گرفتگی را باز می کند.

اگر این مواد را در دسترس ندارید می توانید از صابون کمک بگیرید، مخلوط را به کاسه بریزید، زیرا صابون باعث نرم تر شدن گرفتگی می شود. البته اگر علت گرفتگی از وسیله یا هر نوع جسم سخت باشد. این روش جواب نمی دهد.

بعد از این که مخلوط را به سیفون کاسه ریختید ،یک کتری آب داغ را به کاسه توالت ایرانی یا فرنگی بریزید. البته نه آن قدر زیاد که انسداد را بیش تر کند یا به عبارتی تا نزدیکی لب کاسه نیاید. تا نصف کاسه کافیست.

برای نتیجه بهتر تا صبح منتظر بمانید تا ترکیبات جوش شیرین و سرکه به همراه آب داغ بهتر اثر کند. در گرفتگی هایی که با مدفوع است این روش با ترکیبات خود راه تخلیه باز می کند، دوباره مقداری آب بریزید ببینید آیا اب تخلیه می شود یا نه؟ در غیر این صورت می توانید از یک آویز لباس یا فنر دستی برای رفع گرفتگی فوری توالت ایرانی و فرنگی لوله بازکنی کمک بگیرید.

عکس بررسی کلیه خدمات مرتبط با لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با تخلیه چاه

قبل از انجام این کار بهتر است از نمای اتصالات زیر سینک یک عکس بگیرید تا به هنگام بستن لوله ها دچار مشکل نشوید. برای انجام این کار ابتدا یک سطل خالی زیر لوله سیفون زیر سینک آشپزخانه قرار دهید سطل برای جمع کردن آب داخل لوله استفاده می شود، با استفاده از آچار واشر دو سر انتهایی لوله زیر سینک را شل کنید باید سعی کنید تمام اتصالات لوله را با دست نگه دارید وقتی که بست ها باز شد، آن را آزاد کنید و به طرف سطل برگردانید و تمام محتویات لوله را داخل سطل بریزید.

ممکن است لازم باشد با سیم داخل باقیمانده لوله بچرخانید تا تمام پسماند و آشغال های به جا مانده در لوله را تمیز کنید، این کار را برای هر دو طرف لوله انجام دهید، با استفاده از  یک مسواک قدیمی و از کار افتاده تمام اتصالات لوله در زیر سینک را با آب بشویید و تمیز کنید و دوباره سر جای خود ببندید. بیشتر اوقات این ترفند جواب خواهد داد.