بنر آچاریست تبلیغات
 
بنر کی پلاس بنر آبین
%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

khedmatazma

kianborna

رنگ سفید از جمله رنگ های مدرن و شیک محسوب می شود و در جهت روشن کردن بیش تر فضا، انتخاب بسیار مناسبی می باشد. اگر به دنبال ایجاد تغییر در طراحی حمام هستید، پیشنهاد ما استفاده از رنگ سفید می باشد. در ادامه به بیان ایده هایی در جهت چگونگی استفاده از این رنگ می پردازیم. با ما همراه باشید.

استفاده از رنگ مرمر سفید

مرمر سفید از جمله سنگ های طبیعی و بسیار زیبایی می باشد که استفاده از آن در طراحی داخلی نمای بسیار زیبایی ایجاد می کند. یکی از قسمت هایی که می توان از سنگ مرمر در طراحی آن استفاده کرد، حمام می باشد. همان طور که می دانید سنگ مرمر سفید خالص نیست و بافت هایی سیاه رنگ نیز در آن وجود دارد که همین امر بر زیبایی این سنگ می افزاید. برای استفاده از این سنگ در طراحی حمام می توان از فضای پشت سینک روشویی یا وان حمام به این منظور استفاده کرد.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

طراحی حمام به سبک کلاسیک

رنگ سفید از جمله رنگ هایی است که در طراحی کلاسیک می توان از آن استفاده کرد. برای طراحی حمام به سبک کلاسیک می توان از رنگ سفید و المان های چوبی در کنار یکدیگر استفاده کرد. به این منظور بهتر است از چوب های رنگ روشن استفاده نمایید. رنگ سفید نیز مانند سایر رنگ ها طیف های مختلفی دارد.به همین خاطر این امکان برای شما وجود دارد که طیف مناسب این رنگ را انتخاب نمایید. هم چنین در صورتی که تمایل به استفاده از این رنگ به تنهایی ندارید، می توانید از ترکیب رنگ های خاکستری و بژ در حمام استفاده نمایید. این ترکیب رنگ برای طراحی حمام به سبک کلاسیک بسیار کاربردی می باشد.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

طراحی حمام مدرن

برای بهره مندی از حمامی امروزی به فکر استفاده از یک وان در حمام باشید. استفاده از وان نه تنها می تواند به ایجاد آرامش کمک کند، بلکه بر زیبایی حمام نیز تاثیر می گذارد. استفاده از وسایل مدرن برای داشتن حمامی این چنین لازم و اساسی می باشد. در طراحی چنین فضایی می توانید از سنگ مرمر به عنوان کفپوش نیز استفاده نمایید.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

طراحی فضای اسپا

هیچ چیز بهتر است طراحی فضای اسپا در حمام، در هنگام بازسازی و طراحی حمام نیست. استفاده از طیف های مختلف رنگ سفید در طراحی چنین فضایی بسیار کارامد می باشد. چرا که این رنگ باعث ایجاد آرامش می شود. طراحی فضای اسپا در حمام باید از سادگی برخوردار باشد. استفاده از یک نورپردازی مناسب نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. استفاده از دیمرها برای طراحی اسپا انتخاب مناسبی می باشد. استفاده از پرده در این طراحی را فراموش نکنید. نصب یک آینه بزرگ در نقطه ای مناسب نیز نکته ای است که باید به آن توجه داشته باشید.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

طراحی مینیمالیست

استفاده از رنگ سفید در طراحی مینیمالیست بسیار کاربرد دارد. در طراحی حمام به سبک مینیمالیست علاوه بر استفاده از رنگ سفید، باید به یک طراحی بسیار ساده نیز فکر کنید. در کنار استفاده از این رنگ می توانید از کابین دوش شیشه ای نیز برای این طراحی استفاده نمایید.این کار به طور قطع نتیجه بسیار خوبی در پی خواهد داشت.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

طراحی حمام به سبک خانه ساحلی

استفاده از رنگ سفید در طراحی چنین فضایی جایگاه ویژه ای دارد. تنها باید به یاد داشته باشید که در کنار این رنگ بهتر است از المان های چوبی تیره رنگ نیز استفاده نمایید. چرا که این کار باعث ایجاد کنتراست شده و در زیبایی طراحی نقش بی بدیلی دارد. در صورت امکان، برای ایجاد تاثیرگذاری بیشتر بهتر است برای سقف نیز از چوب استفاده نمایید. استفاده از رنگ آبی در این طراحی نیز می تواند تاثیر قبل توجهی در زیبایی حمام داشته باشد.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

ترکیب رنگ سفید با رنگ های دیگر

اگر به دنبال ترکیب رنگی مناسب برای استفاده در حمام هستید، پیشنهاد ما استفاده از رنگ آبی می باشد. رنگ آبی هر آن چیزی است که برای ایجاد فضایی سرزنده در عین حال آرام بخش در حمام به آن نیاز است. استفاده از الگوهای آبی و سفید نیز از ایده های کاربردی و مناسب در طراحی حمام می باشد.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

استفاده از اشکال مختلف

استفاده از استنسیل های مختلف در طراحی حمامی که در آن از رنگ سفید استفاده شده است نیز می تواند ایده خوبی در جهت القای رنگ به فضای حمام باشد. برای این کار می توانید از اشکال مختلف و مورد علاقه خود استفاده نمایید. استفاده از استنسیل هایی به شکل گل و دایره می توانند انتخاب های مناسبی باشند.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

اجرای نورپردازی مناسب

اگر از نورپردازی مناسبی در حمام استفاده شود و فضای حمام به اندازه کافی روشن باشد فضای آرام بخشی در اختیار خواهید داشت.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

بازسازی فضای حمام

استفاده از کاشی های موزاییکی برای القای رنگ و بهره گیری از الگوهای مختلف انتخاب مناسبی می باشد. استفاده از این کاشی ها برای دیوار پشت دوش انتخاب های مناسبی هستند. برای انجام این کار می توانید از کاشی های سفید رنگ نیز استفاده نمایید. استفاده از رنگ سفید برای طراحی حمام به سبک مدرن بسیار کاربردی می باشد.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید

نکات پایانی

بسیاری از افراد در هنگام بازسازی و طراحی خانه، طراحی حمام را به مرحله آخر موکول می کنند. اما نباید از طراحی این قسمت از خانه نیز غافل شوید. رنگ سفید برای آن دسته از افرادی که به دنبال طراحی ساده و در عین حال زیبا هستند، رنگ بسیار مناسبی می باشد. برای جلوگیری از یکنواخت شدن فضا می توانید به استفاده از شلف و المان های مناسب این فضا فکر کنید. استفاده از این رنگ برای طراحی حمام کوچک بسیار مناسب می باشد. چرا که این رنگ باعث بزرگ تر نشان دادن فضای حمام نیز می شود. استفاده از آینه ای مناسب در حمام در کنار رنگ سفید باعث ایجاد نمای متفاوت و زیبایی در حمام می شود. استفاده از رنگ سفید باعث ایجاد آرامش در فضای حمام می شود. به یاد داشته باشید که در کنار استفاده از رنگ سفید در طراحی حمام می توانید از لوسترهای کریستالی مناسب این فضا نیز استفاده نمایید. این کار در طراحی حمامی لوکس به شما کمک خواهد کرد. استفاده از منابع آنلاین و مجلات اینترنی راهکارهای خوبی در جهت چگونگی استفاده از این رنگ در حمام در اختیار شما قرار خواهند داد.

%عکس - طراحی حمام با استفاده از رنگ سفید