بنر آبینتبلیغات
 
بنر کی پلاس تبلیغات
%عکس - دکوراسیون اتاق خواب عروس

دکوراسیون اتاق خواب عروس

kianborna

khedmatazma

arian

اتاق خواب مکانی برای کسب آرامش و رفع دغدغه های روزمره است. همانطور که در نوشته های پیشین ساختمانچی اشاره شد، اتاق خواب ها با رنگ ها و تم های گوناگون تزئین می شوند و هر کدام زیبایی منحصر بفرد خود را دارند. طراحی دکوراسیون اتاق خواب این روزها به موضوعی بسیار مهم تبدیل شده و طراحان داخلی مدام در تلاش اند تا بهترین ایده ها و طرح ها را برای این بخش از خانه به کار ببرند. اهمیت این مکان به اندازه ای است که عروس و دامادها از طراحان به منظور طراحی دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب کمک می گیرند. چیدمان اتاق عروس در کنار چیدمان سایر بخش های خانه اهمیت بسیاری دارد، از این رو در این نوشته قصد داریم به ایده های تزئین اتاق خواب عروس خصوصاً تزئین تخت خواب آن اشاره کنیم. در اتاق خواب عروس و داماد، تخت خواب به عنوان نقطه کانونی در نظر گرفته می شود، از این رو قبل از هر چیز باید بدان توجه کرد. مسلماً ایده هایی که در خصوص چیدمان تخت خواب از طرف طراحان ارائه می شوند نامحدود هستند اما در این نوشته ما به چند مورد رایج آن اشاره می کنیم. با ساختمانچی همراه باشید.

دکوراسیون رمانتیک اتاق عروس با استفاده از طرح قو

قوها از جمله زیباترین پرندگان هستند که نه تنها زیبایی خود را در طبیعت به نمایش گذاشته بلکه دکوراسیون داخلی را نیز مزین می کنند. قو برای الهه یونانی مقدس بوده و نماد عشق و زیبایی است. دو عدد قویی که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از حوله سفید درست شده اند و در میان قلبی که با گل رز طراحی شده قرار گرفته اند. تزئین تخت خواب با قو و برگ های رز قرمز عشق و پاکی را برای دو زوج به ارمغان می آورد. رنگ سفید نماد آرامش و رنگ قرمز نماد عشق است. قرار گرفتن این دو رنگ در کنار یکدیگر یک ترکیب بی نظیر و زیبا ایجاد می کند.

%عکس - دکوراسیون اتاق خواب عروس

دکوراسیون سنتی اتاق عروس با استفاده از شمع

تنها برخی از افراد هنر این را دارند که با استفاده از حوله، طرح پرندگان زیبا ایجاد کنند. برخی دیگر ایده های ساده تری را به کار می برند. برای مثال شمع هایی که در اتاق عروس و داماد قرار می گیرند زیبایی چشم گیری به فضا می بخشند، خصوصاً هنگامی که روشن هستند و با نور ملایم خود اتاق را رمانتیک نشان می دهند. در کنار شمع می توانید فانوس های منحصر بفرد، قلیان هندی و یا اشیاء شیشه ای قرار دهید و زیبایی فضا را دوچندان نمائید. شمع یک عنصر دکوراتیو در چیدمان اتاق خواب عروس و داماد است و نه تنها زیبایی را به ارمغان می آورد بلکه نور آن فضا را روشن می کند.

%عکس - دکوراسیون اتاق خواب عروس

دکوراسیون اروپایی اتاق عروس با استفاده از گل ارکیده

ایجاد پوششی از جنس پارچه در اطراف تخت خواب ایده ای جالب است که می توان آن را برای تزئین تحت خواب عروس به کار برد. هنگامی که پرده توری سفید برای تخت خواب نصب کردید آن را با گل های بسیار زیبای ارکیده مزین نمائید. این مدل پرده نه تنها زیبایی تخت خواب را بیشتر نشان می دهد بلکه حریم این مکان را خصوصی تر می کند.

تزئین کف اتاق عروس با برگ گل

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید استفاده از برگ های گل رز قرمز برای تزئین کف اتاق ایده ای است که همواره در رمانتیک شدن فضا نقش دارد. پس از آنکه یک باریکه راه از ورودی اتاق به سمت تخت خواب با استفاده از برگ گل ایجاد کردید مسیر را با شمع های دکوراتیو روشن نمائید و از زیبایی و لطافتی که در فضا به چشم می خورد لذت ببرید. دیزاین اتاق عروس و داماد با گل رز همواره مورد استقبال همه افراد قرار می گیرد و بی شک کسی نیست که از حضور در این اتاق لذت نبرد.

%عکس - دکوراسیون اتاق خواب عروس

دکوراسیون مراکشی اتاق عروس

رنگ های زیبا و عجیب و غریب مراکشی را در طراحی دکوراسیون اتاق عروس و داماد به کار ببرید. اجرای این ایده خصوصاً در فصل تابستان دکوراسیونی بی نظیر و منحصر به فرد ایجاد می نماید. تخت خواب را با استفاده کوسن ها و بالشتک های گل دوزی شده مزین کنید. همچنین می توانید فانوس مراکشی، گلدان مراکشی و یا هر شیء زیبایی که تداعی گر سبک مراکشی است را در دکوراسیون قرار دهید. در سبک مراکشی بیشتر از رنگ های گرم مانند زرد، قرمز، قهوه ای و … استفاده می شود. این رنگ ها گرما و صمیمت را به فضا می بخشند و محیطی دوست داشتنی برای عروس و داماد ایجاد می کنند.

%عکس - دکوراسیون اتاق خواب عروس

تزئین تخت خواب عروس با استفاده از گل

چرا تخت خواب عروس را با گل های رنگارنگ تزئین نمی کنید. دراپه هایی که در اطراف تخت قرار می گیرند با گل های رنگارنگ زیبایی بی نظیری به تخت خواب می بخشند. همچنین می توانید گلدان های رسی که درون آن ها گل گذاشته اید برای تزئین پایین تخت استفاده کنید.

%عکس - دکوراسیون اتاق خواب عروس

رنگ اتاق خواب عروس

انتخاب بهترین رنگ برای اتاق خواب زوجین، به سلیقه افراد بستگی دارد. استفاده از رنگ های خنثی مانند خاکستری در کنار المان های نقره ای و طلایی رنگ می تواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد. رنگ بنفش نیز از جمله رنگ های لوکسی است که می تواند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب عروس در نظر گرفته شود.

%عکس - دکوراسیون اتاق خواب عروس