درباره ما

مجموعه ساختمانچی از سال 1395 با هدف راه اندازی یک مرجع بروز اینترنتی در حوزه صنعت ساختمان در ایران شروع به فعالیت نمود. ارائه اطلاعات بروز در زمینه های مختلف ساختمان به صورت رایگان به فعالان حوزه ساخت و ساز، مهندسان، پیمانکاران، تولید کنندگان، علاقه مندان و دانشجویان از اهم اولویت های این مجموعه می باشد.

درباره ما
درباره ما

در این راستا در گام اول، مجله ساختمانی ساختمانچی در جهت ارائه جدیدترین مقالات در حوزه صنعت ساختمان راه اندازی شد و در حال حاضر با مجموعه ای بیش از 2000 مقاله ناب و تخصصی در خدمت علاقه مندان می باشد.

در گام دوم اهداف مجموعه، با راه اندازی قسمت ارائه قیمت مصالح، محصولات و دستمزدهای ساختمانی سعی نموده ایم که بتوانیم جدیدترین قیمت ها در این حوزه ها را در اختیار ساختمان سازان و اهالی فن قرار دهیم.

همچنین تولید کنندگان و استادکارهای ساختمانی می توانند با ثبت قیمت و دستمزدهای خود به صورت رایگان، با فعالان این حوزه به صورت کاملا رایگان و مستقیم در تماس باشند.

درباره ما
درباره ما

در گام سوم و همزمان با نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران توانستیم از اپلیکیشن ساختمانچی رونمایی نماییم تا امکان استفاده راحت تر و بهتر را برای همه مخاطبان ساختمانچی فراهم نماییم.

این اپلیکیشن که در مرحله اول برای سیستم های اندروید ارائه شده است، شامل امکاناتی نظیر مقالات آموزشی حوزه ساختمان، اخبار، نمایشگاه ها، تصاویر ساختمانی و همچنین قیمت مصالح، تجهیزات، ابزار و دستمزد استادکارهای ساختمانی می باشد.