%عکس - کاربرد کاشی پشم چوب در ساختمان

کاربرد کاشی پشم چوب در ساختمان

keleman

kianborna

امروزه بسیاری از ساختمان ها از تجهیزات لازم برای کاهش ورود سر و صدا به داخل ساختمان استفاده میکنند اما گاهی اوقات ممکن است راهی برای ورود سر و صدا به داخل وجود داشته باشد که این امر آرامش ساکنین را بر هم میزند و اگر چاره ای اندیشیده نشود محیط خانه به فضایی عذاب آور و پر تنش تبدیل خواهد شد. با ایجاد مانع در مسیر عبور صدا میتوان تا حدی از انعکاس صوت جلوگیری نمود و مانع از ورود آن به داخل ساختمان شد. عایق صوتی روشی مناسب برای جلوگیری از انتقال صوت میباشد و قابل نصب در مکان های مختلف ساختمان است.

امروزه نوعی کاشی از جنس پشم چوب تولید میشود که عایقی مناسب برای ساختمان بوده و به راحتی قابل نصب میباشد. کاشی پشم چوب از ترکیب پشم چوب, سیمان, فیبر و آب بوده و قابل بازگشت پذیری به محیط زیست میباشد. این نوع عایق برای افرادی که دوستدار محیط زیست هستند انتخابی مناسب میباشد. ساختار کاشی پشم چوب به نحوی ست که راه های ورود صدا به طور کامل بسته میشود و اجازه ورود به داخل ساختمان را نمیدهد.

%عکس - کاربرد کاشی پشم چوب در ساختمان

کاشی هایی که از پشم چوب ساخته میشوند وزن بسیار سبکی دارند و در رنگ, سایز و مدل های متنوع تولید میشوند. استفاده از این کاشی ها نمایی بسیار زیبا در دکوراسیون داخلی ساختمان ایجاد میکند.

%عکس - کاربرد کاشی پشم چوب در ساختمان

استفاده از این عایق صوتی علاوه بر ایجاد محیطی آرام به دلیل طرح بندی متنوع زیبایی بی نظیری به مکان مورد نظر میدهد. افراد طبق سلیقه ی خود میتوانند رنگ بندی مورد نظر را انتخاب کرده و آن را در هر مکانی نصب کنند.

%عکس - کاربرد کاشی پشم چوب در ساختمان