ساختمانچی

بروزترین مرجع اینترنتی ساختمان سازی ایران    بنر اجرای کناف
بنر آبین صنایع سنگ ذوالفقار

بنر کی پلاس تبلیغات

کاربرد چوب طبیعی در دکوراسیون داخلی ساختمان

arian

kianborna

در عصر حاضر اکثر معماران ساختمانی از متریال های صنعتی و ترکیبی در طراحی دکوراسیون داخلی منازل استفاده میکنند. استفاده از این متریال ها هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و هم از نظر زیبایی نسبت به مصالح و متریال های گذشته برتری خاصی دارند. اما چوب طبیعی از جمله متریالهایی ست که هم در گذشته و هم در حال حاضر مورد استفاده معماران و طراحان قرار گرفته است. یکی از ویژگی های این ماده استفاده از آن در قسمت های مختلف ساختمان از جمله کف، سقف، دیوار و سایر قسمتهای دیگر میباشد.

استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی منازل یک نمای مدرن و شیک ایجاد میکند و فضای خانه را گرم میکند. این ماده ی طبیعی احساسی منحصر به فرد از طبیعت را وارد منزل میکند و زیبایی بی نظیری به فضای آن میبخشد. چوب میتواند در تمام قسمتهای خانه و یا بخشی از آن و یا به صورت ترکیبی با متریال های دیگر در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان به کار رود.

ضمیمه دیوار

گاهی اوقات برای پر کردن فضای خالی در دیوار میتوان از تایل های چوبی استفاده نمود که زیبایی بی نظیری به فضای اتاق میدهند و آن را از سادگی و یکنواختی خارج می کنند.

%عکس - کاربرد چوب طبیعی در دکوراسیون داخلی ساختمان

تخته چوب های عمودی و افقی

استفاده از تخته چوب های باریک عمودی و افقی زیبایی بی نظیری به دکوراسیون محل مورد نظر شما می بخشد. این پانل ها یا تخته ها در رنگ ها و سایزهای مختلف قابل استفاده هستند و فضا را گرم تر می کنند.

%عکس - کاربرد چوب طبیعی در دکوراسیون داخلی ساختمان

دیوار جدا کننده و حائل

برای زیباتر کردن محیط مورد نظر و جدا کردن آن از دیگر بخش های خانه می توان از دیوار حائل چوبی استفاده نمود. این دیوارها که نوعی پارتیشن محسوب می شوند به خوبی قسمت های مختلف خانه را از هم تفکیک می کنند و دیگر نیازی به ساخت دیوار نیست.

بخوانید!  مدل های دیوارکوب چوبی در دکوراسیون خانه

%عکس - کاربرد چوب طبیعی در دکوراسیون داخلی ساختمان

دیوار چوبی ساده

استفاده از تخته چوب های ساده بر روی دیوار علاوه بر ایجاد زیبایی, نمایی مدرن به فضای خانه میبخشد. این تخته های چوبی که دیوارپوش چوبی نام دارند حسی از طبیعت را وارد ساختمان کرده و در طرح و رنگ های متنوع قابل استفاده هستند. برای آشنایی با انواع دیوارپوش می توانید به لینک مورد نظر مراجعه کنید.

%عکس - کاربرد چوب طبیعی در دکوراسیون داخلی ساختمان

راه پله چوبی

اگر به دکوراسیون خانه های لوکس نگاهی بیندازید متوجه حضور چوب در طراحی راه پله داخلی و خارجی آنها می شوید. راه پله های چوبی زیبایی حیرت انگیزی به فضا می بخشند و فضا را گرم تر و صمیمی تر نشان می دهند.

%عکس - کاربرد چوب طبیعی در دکوراسیون داخلی ساختمان

kavoshfarda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *