بنر آبینتبلیغات
 
بنر کی پلاس تبلیغات
%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

khedmatazma

kianborna

arian

خانه امن ترین نقطه ای است که هر فرد می تواند بعد از یک روز کاری به آن بازگشته و به استراحت بپردازد. از این رو طراحی و دیزاین خانه باید به گونه ای باشد که افراد خانواده در آن احساس آرامش داشته باشند. آیا تا به حال به اهمیت این موضوع فکر کرده اید؟ عوامل زیادی در اجرای یک طراحی زیبا به شما کمک می کند. در این میان توجه به جزئیات می تواند تاثیرگذاری فراوانی داشته باشد. انتخاب رنگ و انتخاب هوشمندانه سایر المان های اساسی از جمله نکاتی است که باید به آن ها توجه داشته باشید. آن چه که در این مطلب از ساختمانچی به بیان آن می پردازیم، ارائه ایده هایی است که می توانید در طراحی خانه از آن ها استفاده کرده و در کنار سلیقه و خلاقیت فردی خود به یک طراحی زیبا دست یابید.

استفاده از رنگ سبز

آیا تا به حال به استفاده از رنگ سبز در طراحی خانه فکر کرده اید؟ آیا می دانید این رنگ یکی از رنگ هایی است که طراحان داخلی به استفاده از آن در طراحی و دیزاین خانه توصیه می کنند؟ راهکارهای زیادی برای استفاده از این رنگ وجود دارد. برای مثال این امکان وجود دارد که از پرده یا کاغذ دیواری به این رنگ استفاده نمایید. یکی از ساده ترین راهکارها و ایده ها برای استفاده از این رنگ استفاده از المان های تزئینی سبز رنگ می باشد. استفاده از رنگ سبز در ایجاد فضایی کلاسیک نیز به شما کمک خواهد کرد.

%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

استفاده از صندلی هایی با طرح غالب

استفاده از انواع صندلی هایی با طرح غالب نمونه ای از بهترین ایده هایی است که می توانید در طراحی خانه مورد استفاده قرار دهید.اگر برای طراحی خانه از تم رنگی استفاده کرده اید، بهتر است برای انتخاب این المان از رنگ خاکستری استفاده نمایید. در مقابل اگر برای طراحی کلی خانه از رنگ های خنثی استفاده کرده اید، می توانید برای انتخاب صندلی ها از انواع رنگ های مختلف مطابق با سبک طراحی استفاده نمایید. اجرای این روش می تواند به ایجاد انسجام میان المان ها کمک کند.

%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

استفاده از رنگ های موجود در طبیعت

استفاده از رنگ هایی مانند خاکستری، قهوه ای، شن و ماسه ای و رنگ هایی که در طبیعت یافت می شوند، نمونه ای از بهترین رنگ هایی هستند که می توان در طراحی و دیزاین خانه از آن ها استفاده کرد. در کنار استفاده از این رنگ ها می توانید از رنگ هایی مانند سبز و یا سیاه نیز استفاده نمایید. شاید این سوال برای شما پیش آید که آیا استفاده از این رنگ ها فضایی کسالت بار به وجود نمی آورد؟ خیر. به واقع این چنین نیست و بر عکس استفاده از این رنگ ها نمای زیبایی در خانه ایجاد می کند.

%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

استفاده  از المان های چوبی

چوب به عنوان یکی از عناصر طبیعی، تاثیرگذاری فراوانی در زیبایی خانه و دکوراسیون داخلی دارد. استفاده از وسایلی که در ساخت آن ها از چوب استفاده شده است، باعث القای گرما به فضای مورد نظر می شود. استفاده از این متریال در انواع سبک های دکوراسیون داخلی امکان پذیر می باشد.

%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

استفاده از یک شومینه

اگر طراحی خانه شما به گونه ای است که در ساخت آن از شومینه استفاده شده است، می توانید نهایت استفاده را از این المان داشته باشید. شومینه می تواند به عنوان نقطه کانونی در اتاق نشیمن در نظر گرفته شود. استفاده از این المان به عنوان نقطه کانونی به شما در چیدمان سایر وسایل مانند مبلمان کمک خواهد کرد.

%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

استفاده از الگوها در طراحی داخلی

استفاده از الگوها می تواند در جهت ایجاد عمق در فضای مورد نظر به شما کمک کند. هم چنین استفاده از آن ها در ایجاد انسجام میان المان های استفاده شده به شما کمک خواهد کرد.

%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

استفاده از ایده های دکوراتیو در تزئین میز غذاخوری

استفاده از ایده های دکوراتیو برای تزئین میز غذاخوری می تواند تاثیرگذاری فراوانی در طراحی خانه داشته باشد. توجه به این جزئیات می تواند در زیبایی خانه به شما کمک کند.

%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

استفاده از رنگ آبی

استفاده از رنگ آبی در کنار رنگ هایی که با این رنگ کنتراست ایجاد می کنند، نمای زیبایی در فضای مورد نظر به وجود می آورد. استفاده از انواع کوسن هایی که از این رنگ در طراحی آن ها استفاده شده است، می تواند نمای زیبایی در فضای خانه ایجا کند.

%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

استفاده از رنگ نارنجی

آیا به دنبال ایجاد فضایی گرم و دنج در طراحی خانه هستید؟ پیشنهاد ما در این زمینه استفاده از رنگ نارنجی می باشد. استفاده از این رنگ می تواند باعث القای گرما به فضای اتاق شود. به یاد داشته باشید که در کنار استفاده از این رنگ از انواع رنگ های خنثی استفاده نمایید. انجام این کار در ایجاد انسجام میان رنگ ها و ایجاد تعادل در فضای اتاق به شما کمک می کند.

%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

استفاده از یک فرش مناسب

استفاده از انواع فرش مناسب باعث ایجاد نمایی زیبا در طراحی خانه می شود. استفاده از فرشی با رنگ مناسب نه تنها در جهت ایجاد انسجام میان سایر المان ها بلکه در جهت عمق بخشی به فضای خانه نیز به شما کمک می کند. هم چنین می تواند باعث القای گرما به فضای اتاق مورد نظر نیز شود.

%عکس - چگونه خانه ای دنج داشته باشیم!

نکات پایانی

آن چه که در این جا به بیان ان پرداختیم ارائه ایده هایی در زمینه طراحی و دیزاین خانه می باشد. استفاده از این ایده ها می تواند در دست یابی به یک طراحی زیبا و دنج به شما کمک کند. آیا شما از ایده های ارائه شده در این جا استفاده کرده اید؟ به نظر شما استفاده از کدام ایده می تواند تاثیرگذاری بیش تری در زیبایی خانه داشته باشد؟ در صورت تمایل می توانید نقطه نظرات خود در این زمینه را با ما به اشتراک بگذارید.