قیمت مصالح
هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساختمان اصفهان

هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساختمان اصفهان

برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی انبوه سازی، سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان اصفهان بطور همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته

در قرون اخیر که رشد جمعیت در دنیا بطور چشمگیری رو به ازدیاد نهاده و بشر از لحاظ علمی و فنی مشکلات بسیاری را حل نمود، در ساخت وساز نیز مانند سایر موضوعات تحولات بسیاری بوجود آورد و دیگر ساخت خانه های تک واحدی جوابگوی احتیاجات جوامع شرق نبوده و به همین علت سیستم ساخت و ساز و بویژه خانه سازی بطور کلی دگرگون شده و استفاده از مصالح مقاوم نیز مانند فولاد و سیمان در ساختمان رایج گردید و در اثر دسترسی به این مصالح و امکانات دیگر گسترش شهر ها از حالت افقی به عمودی تبدیل شد و امر آپارتمان سازی در ساختمان ها ی چندین طبقه متداول گردید.

تولید ساختمان در ابعاد وسیع و بصورت انبوه، بکارگیری ساختمان سازی علمی و فناوری های جدید را توصیه و تاکید می نماید. این مهم حاصل نمی آید مگر انبوه سازان و مجریان طرح های عمرانی در جریان سیستم های ساختمانی و روش های اجرای نوین قرار گرفته و از اطلاعات صنعت ساختمان مطلع باشند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساختمان اصفهان

از تاریخ 28 آبان تا 1 آذر ماه 1398

از ساعت 15 الی 21

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان

www.isfahanbuilding.ir

 

در همین راستا شرکت متحدان توسعه همایش ها و نمایشگاه های آریا با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان و با حمایت تمامی اتحادیه ها، انجمن ها و تشکل های مرتبط در نظر دارند هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی انبوه سازی، سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان را همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته از تاریخ 28 آبان تا 1 آذر ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار نمایند. علاقه مندان می توانند برای ثبت نام در این نمایشگاه با ستاد برگزاری به شماره تلفن 22240011-021 تماس حاصل نمایند.

همچنین کلیه مشارکت کنندگان محترم یازدهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، صنایع و ماشین آلات وابسته می توانند جهت ثبت اطلاعات مجموعه خود براي درج در کتاب نمایشگاه بصورت رایگان به آدرس : www.isfahanlift.ir مراجعه نموده و از بخش ثبت نام مشارکت کنندگان حقوقی بصورت شرکت و یا ثبت نام مشارکت کنندگان حقیقی بصورت فردی اطلاعات خود را وارد سایت نمایند.

 

هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساختمان اصفهان

 

4.3/5 ( 3 نظر )