%عکس - نکات مهم در طراحی خانه مدرن

نکات مهم در طراحی خانه مدرن

kianborna

keleman

بدون شک ایده ها و راهکارهای زیادی برای طراحی خانه ای به روز و مدرن وجود دارد. ایده هایی که استفاده از آن ها هیچ گاه قدیمی نشده و همیشه از تازگی برخوردار می باشد. به نظر شما چه ایده ها و راهکارهایی وجود دارد که می توان با استفاده از آن ها به یک طراحی زیبا که هیچ گاه قدیمی نمی شود دست یافت؟ آن چه که در این مطلب از ساختمانچی به بیان آن می پردازیم، ایده هایی در این زمینه می باشد. در صورتی که شما هم به دنبال راهکارهایی هستید که استفاده و اجرای آن ها هیچ گاه قدیمی نمی شود، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

عدم استفاده فراوان از المان های تزئینی

اگرچه استفاده از المان های تزئینی می تواند در زیباتر نشان دادن فضای خانه به شما کمک کند، اما استفاده بیش از اندازه از آن ها نیز می تواند نتیجه عکس به همراه داشته باشد. در این میان سعی کنید از استفاده هنرهای دستی و ایده های خلاقانه نیز زیاده روی نکنید. استفاده از یک یا دو نمونه از این وسایل در دیزاین خانه کافی بوده و می تواند تاثیرگذاری خوبی داشته باشد.

%عکس - نکات مهم در طراحی خانه مدرن

عدم استفاده از وسایل برقی سفید رنگ

استفاده از وسایل برقی مانند یخچال فریزر سفید رنگ، از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته است. اگرچه استفاده از نمونه سفید رنگ این المان ها می تواند باعث ایجاد نمایی زیبا در آشپزخانه شود، اما اگر به دنبال اجرای ایده های به روز در طراحی آشپزخانه هستید زمان آن رسیده است که از نمونه های استیل آن ها استفاده نمایید. استفاده از انواع سیاه و نقره ای رنگ آن ها در کنار هم می تواند نمای زیبایی ایجاد کند.

%عکس - نکات مهم در طراحی خانه مدرن

عدم استفاده از مبلمان در ابعاد کوچک

اگرچه استفاده از مبلمانی که در مقیاس کوچک می باشد ایده خوبی در طراحی اتاق نشیمن های کوچک تلقی می شود اما در دراز مدت ممکن است ایده خوبی برای استفاده نباشد. بهتر است در انتخاب مبلمان خلاقیت داشته و در کنار کاناپه به فکر استفاده از صندلی هایی با شکل خاص نیز باشید.

%عکس - نکات مهم در طراحی خانه مدرن

عدم استفاد از الگوی V شکل

الگوی V شکل از جمله الگوهایی است که از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته است. بنابراین اگر به فکر طراحی فضایی به روز هستید، بهتر است استفاده از این الگو را فرموش کنید. به این منظور بهتر است از الگوهای رنگی استفاده نمایید. بنابراین به فکر استفاده از الگوهای جدید در دیزاین خانه باشید.

%عکس - نکات مهم در طراحی خانه مدرن

عدم استفاده از والان های سنگین

پرده، نمونه ای از المان های تاثیرگذار در زیبایی خانه می باشد و همین امر اهمیت انتخاب نمونه ای مناسب از آن ها را چندین برابر می کند. استفاده از والان های سنگین در طراحی سبک کلاسیک بیش تر به چشم می خورد و امروزه استفاده چندانی از آن ها نمی شود. در مواردی هم شکل آن ها تغییر کرده است. بنابراین بهتر است به جای آن ها از نمونه های ساده استفاده نمایید. در این میان پیشنهاد ما استفاده از انواع مدل پرده سبک می باشد.

%عکس - نکات مهم در طراحی خانه مدرن

استفاده از طراحی ساده برای سقف

استفاده از یک طراحی ساده برای سقف می تواند در دیزاین خانه ای به روز به شما کمک کند. اگرچه استفاده از چوب برای طراحی سقف باعث ایجاد جذابیت دیداری در خانه می شود، اما به تازگی کم تر کسی از این ایده استفاده می کند. از این رو بهتر است از یک طراحی ساده مانند انتخاب یک رنگ مناسب و استفاده از آن برای طراحی سقف استفاده کرده و در کنار آن به فکر استفاده از یک لوستر مناسب مانند لوستر های کریستال برای طراحی آن باشید. به یاد داشته باشید که انجام این ایده هیچ گاه قدیمی نمی شود.

%عکس - نکات مهم در طراحی خانه مدرن

انتخاب لوستر مناسب

انتخاب وسایل روشنایی مناسب نکته مهمی است که می تواند در طراحی خانه ای به روز و مطابق با تازه ترین ایده های طراحی داخلی به شما کمک کند. از این رو بهتر است به دنبال استفاده از نمونه ای مناسب و زیبا از این المان در دیزاین خانه باشید. امروزه نمونه های مختلفی از لوسترها موجود می باشند و این امکان وجود دارد که با توجه به سلیقه شخصی انواع مناسب و زیبایی از آن ها را انتخاب نمایید.

%عکس - نکات مهم در طراحی خانه مدرن

عدم استفاده از نواره های باریک کاغذ دیواری

استفاده از نواره های باریک کاغذ دیواری کاربرد چندانی در طراحی های مدرن نداشته و بهتر است به استفاده از آن ها فکر نکنید. در صورت تمایل می توانید از روش رنگ آمیزی با استفاده از دو طیف رنگ استفاده نمایید.

%عکس - نکات مهم در طراحی خانه مدرن

استفاده از طراحی مدرن در طراحی آشپزخانه

آیا تا به حال به اهمیت طراحی آشپزخانه فکر کرده اید؟ پیشنهاد ما در این زمینه استفاده از سبک مدرن در طراحی آشپزخانه می باشد. اگرچه استفاده از سبک روستیک باعث القای گرما به فضای آشپزخانه می شود اما ممکن است در دراز مدت طرفداران خود را از دست دهد. در مقابل استفاده از سبک مدرن در طراحی داخلی هیچ گاه قدیمی نشده و همیشه به روز باقی می ماند.

%عکس - نکات مهم در طراحی خانه مدرن

نکات پایانی

از آن جایی که ایجاد تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی متحمل هزینه های زیادی می باشد، استفاده از ایده هایی که قدیمی نمی شوند، نکته مهمی است که باید در طراحی دکوراسیون داخلی و دیزاین خانه مورد استفاده قرار دهید. بسیاری از افراد نیز به دنبال اجرای این ایده ها در طراحی خانه خود می باشند. آن چه که در این مطلب با شما در میان گذاشیتم، معرفی ایده هایی در این زمینه می باشد. توجه به این نکات می تواند در طراحی خانه ای به روز و مدرن به شما کمک کند. به نظر شما چه ایده های دیگری در این زمینه وجود دارد که می تواند به شما در تحقق این امر کمک کند؟ آیا تا به حال به اهمیت استفاده از این ایده ها توجه کرده اید؟ در صورت تمایل می توانید نقطه نظرات خود در این زمینه را با ما در میان بگذارید.