%عکس - نصب دوربین مدار بسته در اصفهان

نصب دوربین مدار بسته در اصفهان

kianborna

بدون شک همه افراد با دوربین مدار بسته آشنایی دارند. وسیله ای که از آن برای ضبط تصاویر در جهت نظارت و کنترل استفاده می شود، دوربین مدار بسته نام دارد. آن چه که در این مطلب از ساختمانچی به بیان آن خواهیم پرداخت، معرفی انواع دوربین مدار بسته و نصب آن، به طور ویژه در استان اصفهان می باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

برای نصب دوربین مداربسته در اصفهان، با ما تماس بگیرید
09902408400

انواع دوربین مدار بسته

بهتر است در ابتدا به معرفی انواع دوربین های مداربسته بپردازیم. این وسیله با توجه به ویژگی و کاربرد نمونه های مختلفی دارد که در ادامه در مورد پر کاربردترین آن ها به بحث خواهیم پرداخت.به طور کلی دوربین های مدار بسته بر اساس تکنولوژی ساخت و هم چنین ظاهر و عملکرد در انواع مختلف دسته بندی می شوند.

انواع دوربین مدار بسته بر اساس تکنولوژی ساخت

دوربین مداربسته آنالوگ معمولی

این نمونه دوربین را می توان نسل اول دوربین مدار بسته و رایج ترین آن ها معرفی کرد. از ویژگی های این گونه دوربین ها می توان به قیمت مناسب  و نصب آسان اشاره کرد. همین امر سبب شده است این گونه دوربین ها به نمونه ای پر طرفدار برای کاربران خانگی و کسب و کارهای کوچک به شمار آید.

دوربین مدار بسته آنالوگ HD

تفاوت این گونه دوربین ها با دوربین های آنالوگ معمولی در رزولوشن و وضوح تصویر آن ها می باشد. دوربین های مدار بسته آنالوگ اچ دی به چهار دسته تقسیم بندی می شوند. اختلاف قیمت این گونه دوربین ها با نمونه های معمولی کم بوده و بنابراین برای انتخاب گزینه مناسب تری می باشند.

دوربین مدار بسته تحت شبکه

دوربین های مدار بسته تحت شبکه با نام دوربینIP  نیز شناخته می شوند. نحوه عملکرد این گونه دوریبن ها به گونه ای است که می توان با تنظیم آدرس IP بر روی آن ها، به صورت آنلاین تصاویر ارسال شده از دوربین را دریافت و مشاهده کرد.

انواع دوربین مدار بسته بر اساس ظاهر و عملکرد

دوربین مدار بسته ثابت

همان گونه که از نام این گونه دوربین ها پیداست، این دوربین ها در نقطه ای مشخص قرار گرفته و یک دید ثابت در اختیار کاربر قرار می دهند.

دوربین مدار بسته متحرک

دوربین مدار بسته متحرک که با نام دوربین PTZ نیز شناخته می شوند، به دوربین هایی گفته می شود که در محورهای عمودی و افقی به صورت دستی و یا اتوماتیک به حرکت در می آیند. امکان زوم کردن بر روی تصاویر با استفاده از این دوربین ها وجود دارد.

دوربین مدار بسته DOME

نمونه ای دیگر از انواع دوربین های مدار بسته ، دوربین دام می باشد. از مزیت های استفاده از این دوربین می توان به پوشش گسترده محیطی آن ها اشاره کرد.

دوربین مدار بسته BOX یا جعبه ای

دوربین های مدار بسته جعبه ای از دیگر انواع دوربین های مدار بسته می باشد که می توان از آن ها برای نظارت در مکان مورد نظر استفاده کرد. از نقاط ضعف استفاده از دوربین های مدار بسته جعبه ای می توان به عدم توانایی پوشش تمام زوایا با استفاده از این دوربین ها اشاره کرد. اما این امکان وجود دارد که با استفاده از تعویض لنز و تغییر زاویه دید، این مشکل را بر طرف نمود.

دوربین مدار بسته BULLET

از لحاظ شکل ظاهری این گونه دوربین ها دارای شکل استوانه ای هستند. از مزیت های استفاده این گونه دوربین ها می توان به انعطاف پذیری بالای آن ها اشاره کرد.

دوربین مدار بسته SPEED DOM

این مدل دوربین مدار بسته، همان دوربین دام می باشد که از قابلیت متحرک بودن برخوردار می باشد. از آن جایی که این گونه دوربین ها قابلیت جا به جایی در محورهای افقی و عمودی را دارند، فضای وسیعی را پوشش می دهند.

دوربین مدار بسته سیمی

این گونه دوربین ها برای اتصال نیازمند کابل می باشند. پهنای باند این گونه دوربین ها بالا بوده و از سرعت پایدار و بدون وقفه ای برخوردار هستند.

دوربین مدار بسته وایرلس یا بی سیم

این گونه دوربین ها قابلیت انتقال تصویر با استفاده از امواج وایرلس را دارا می باشند. از معایب این گونه دوربین ها می توان به ناپایداری ارتباط آن ها اشاره کرد.

برای نصب دوربین مداربسته در اصفهان، با ما تماس بگیرید
09902408400

نصب دوربین مدار بسته

امروزه افراد زیادی در کسب و کارهای کوچک و بزرگ به نصب دوربین مدار بسته روی آورده اند. هم چنین بسیاری از افراد برای بالا بردن امنیت محل زندگی خود نیز نسبت به نصب این وسیله در خانه های خود نیز اقدام می کنند. معرفی نمونه های مختلف این محصول که در بالا به آن پرداخته شد، می تواند در انتخاب نمونه ای مناسب با آن چه که کاربر مد نظر دارد، کمک کند. در استان اصفهان که به عنوان یک کلانشهر شناخته می شود، شرکت های زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. شرکت های فعال در این زمینه خدمات متفاوتی به مشتری ارائه می دهند. این مجموعه ها در ابتدا با توجه به نیاز مشتری، نمونه ای کارآمد از دوربین های مدار بسته را معرفی کرده و سپس با بهره مندی از تخصص افراد متخصص در این زمینه، خدمات نصب و پشتیبانی را ارائه می دهند.