خرید متر لیزری بنر آبین
 
adsصدر الکترونیک
%عکس - مدرن ترین طرح های لابی منزل

مدرن ترین طرح های لابی منزل

kianborna

arian

دکوراسیون داخلی یکی از موضوعات پرطرفدار در دنیای ساخت و ساز امروزی است به نحوی که بعد از اتمام مرحله ساخت خانه مرحله نازک کاری و دکوراسیون داخلی آن اجرا می شود. در بحث طراحی داخلی تمام قسمت های خانه از راهرو گرفته تا اتاق پذیرایی میهمان مورد ارزیابی و طراحی قرار می گیرند. لابی یا راهرو بخش ورودی هر خانه محسوب می شود, به همین دلیل دکوراسیون آن بر میهمانان تازه وارد تاثیرگذار خواهد بود. این قسمت از خانه از جلوی درب منزل شروع شده و تا پله ها و ورودی اتاق ها ادامه پیدا می کند. روش های مختلفی برای طراحی این قسمت وجود دارد. مثلا برخی از افراد ممکن است از کفپوش و دیوارپوش های دکوراتیو برای طراحی دکوراسیون لابی خود استفاده کنند و برخی دیگر ممکن است با قرار دادن وسایل تزئینی تغییر و تحولی بی نظیر در ورودی خانه ایجاد نمایند.

با استفاده از ایده های طراحی راهرو شما می توانید بهترین طرح را برای ورودی منزل خود انتخاب کنید و با به کارگیری طراحان ماهر اقدام به طراحی این بخش از خانه نمائید. طرح ها و مدل هایی که در ادامه به آنها اشاره شده جزء مدرن ترین و زیباترین طرح ها محسوب می شوند و الهام گرفتن از آنها منجر به ایجاد دکوراسیونی زیبا و منحصر بفرد در لابی خواهد شد. با ساختمانچی همراه باشید.

اضافه نمودن صندلی هایی که با دکوراسیون همخوانی ندارند ایده ای بسیار جالب برای ایجاد دکوراسیونی بی نظیر و چشمگیر در ورودی خانه محسوب می شود. به کار بردن این تکنیک در طراحی ورودی منزل نمای خانه شما را متفاوت و منحصر بفرد نشان می دهد. اگر به فروشگاه های عرضه مبلمان مراجعه کنید با تنوع بالایی از مدل های کلاسیک، مدرن و معاصر مواجهه می شوید و طبق سلیقه می توانید صندلی دلخواه خود را انتخاب کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. قرار دادن صندلی در لابی مکانی دنج و مناسب برای استراحت شما فراهم می کند.

%عکس - مدرن ترین طرح های لابی منزل

برخی از ورودی ها همانند تصویر زیر به راه پله متصل می شوند. این نوع طراحی راه پله ها را به یک نقطه کانونی در لابی تبدیل می کند که باعث جلب توجه همگان خواهد شد. اما افزودن چند صندلی و یک میز در این لابی نیز ایده  مناسبی محسوب می شود. علاوه بر آن نصب آینه دکوراتیو خورشیدی بر روی دیوار زیبایی این لابی را دوچندان کرده است.

%عکس - مدرن ترین طرح های لابی منزل

هیچ چیز مانند افزودن یک میز شیشه ای نشکن در لابی زیر زیبایی آن را دوچندان نمی کند. همانطور که مشاهده می کنید استفاده از دیوارپوش صدفی, لوستر کریستال, کفپوش سنگی و پالت رنگی کرم قهوه ای در کنار هم باعث شده دکوراسیون این ورودی بسیار زیبا و جذاب به نظر بیاید. همانطور که در نوشته های پیشین ساختمانچی به آن اشاره کردیم رعایت هارمونی بین رنگ ها تاثیر بسزایی در جذابیت فضا و زیبایی دکوراسیون خواهد گذاشت، بنابراین پالت رنگی لابی را به درستی انتخاب کنید تا از تماشای آن لذت ببرید.

%عکس - مدرن ترین طرح های لابی منزل

قرار دادن گلدان و سایر عناصر دکوراتیو بر روی میزی که در وسط ورودی قرار گرفته ایده بسیار مناسبی برای تزئین فضا محسوب می شود. علاوه بر آن حضور یک آینه با ظاهری قدیمی باعث می شود فضا زیباتر و بزرگتر از آنچه که هست به نظر بیاید. شما طبق سلیقه خود می توانید از اشیاء دکوراتیو مدرن یا عتیقه در لابی استفاده کنید. برخی از این المان ها روحیات شما را نشان می دهند و حس و حال شما را به بیننده منتقل می کنند. اگر از زمان های قدیم چیزی مانند صندوقچه چوبی، شمعدان، آینه و … به یادگار دارید اکنون وقت آن رسیده که به بهترین شکل از آن ها استفاده کنید و زیبایی و جذابیت را به نمایش بگذارید.

%عکس - مدرن ترین طرح های لابی منزل

کاشی های بزرگ نمایی بسیار زیبا در ورودی خانه ایجاد می کنند. این لابی یک سکوی منحنی شکل در زیر راه پله ها دارد که به زیبایی با طراحی کف همخوانی پیدا کرده است.

%عکس - مدرن ترین طرح های لابی منزل

یک طرف دیوار منحنی شکل با دیوارپوش چوبی تزئین شده و یک نقاشی بی نظیر بر روی آن طراحی شده است. بدون تردید طراحی این لابی بر اساس دکوراسیون به سبک معاصر صورت گرفته است. سبک معاصر از جمله سبک هایی است که این روزها طرفداران زیادی به خود جذب کرده است.

%عکس - مدرن ترین طرح های لابی منزل

افزودن یک درب آنتیک قدیمی با نقش و نگار چوبی بی نظیر جذابیت فوق العاده ای به این ورودی بخشیده است. علاوه بر آن فرشی که در قسمت ورودی پهن شده و گل هایی زیبایی که بر روی کنسول قرار گرفته اند زیبایی این فضا را دوچندان نموده است. فرش های متنوعی برای پوشش کف لابی در بازار موجود هستند که شما با توجه به فضا می توانید نسبت به خرید مدل دلخواه اقدام نمائید. انتخاب المان های دکوراتیو برای لابی کاملاً سلیقه ای است و شما طبق سلیقه می توانید هر آنچه که دوست دارید خریداری کنید البته به هارمونی بین رنگ ها و سایز المان ها دقت کنید.

%عکس - مدرن ترین طرح های لابی منزل

در تصویر زیر حضور گلدان های دکوراتیو, نشیمنگاه دنج, فرش, طراحی سقف, آینه و دیگر المان ها باعث شده این ورودی گرم, دوست داشتنی و دعوت کننده به نظر بیاید. طراحی این لابی با چوب انجام شده و تا حدودی می توان آن را سبک روستیک نامید. چوب المانی طبیعی است که نه تنها زیبایی و جذابیت را وارد فضا می کند بلکه به آن گرما و صمیمیت خاصی می بخشد.

%عکس - مدرن ترین طرح های لابی منزل

یک درب زیبا که طبق دکوراسیون معاصر ساخته شده میهمانان را به گرمی در آغوش می کشد. دکوراتیو نمودن دیوار سنگی با یک تابلوی زیبا و روشن نمودن شمع در این ورودی حسی دوست داشتنی و سرشار از صمیمیت در فضا ایجاد نموده است. افرادی که حال و هوای رمانتیک دارند با قرار دادن شمع های معطر فضایی دلنشین و دعوت کننده برای ورود میهمانان فراهم می کنند.

%عکس - مدرن ترین طرح های لابی منزل