خرید متر لیزری بنر آبین
 
adsصدر الکترونیک
%عکس - مبلمان اداری، زینت بخش ادارات و دفاتر

مبلمان اداری، زینت بخش ادارات و دفاتر

arian

kianborna

در تکمیل دکوراسیون داخلی یک فضا نحوه انتخاب و چیدمان مبلمان بسیار حائز اهمیت است. مبلمان نه تنها در منازل بلکه در محیط های اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد زیرا تمام شرکت ها و ادارات به این المان ضروری نیازمند هستند. در گذشته واژه مبلمان تنها به یک مفهوم واحد اشاره داشت اما در حال حاضر مبلمان مجموعه ای از میز، صندلی ، مبل، قفسه بندی و… را در بر می گیرد. خرید مبلمان برای یک محیط اداری وظیفه ای بسیار حساس است زیرا مبلمان اعتبار شرکت و یا اداره را به ارباب رجوعان نشان می دهد. مبلمان در بخش های مختلف یک فضای اداری از جمله اتاق کنفرانس، اتاق مدیریت، اتاق استراحت، اتاق کارمندان، اتاق انتظار و … قابل استفاده می باشد. مهم ترین عاملی که در زیبایی مبلمان اداری نقش دارد نحوه چیدمان آنهاست. اصولاً در طراحی محیط های اداری از یک طراح برجسته به منظور انتخاب، خرید و چینش مبلمان کمک گرفته می شود. ادارات مکانی پر رفت و آمد هستند و دکوراسیون آن ها علاوه بر زیبایی باید راحتی و اسایش را برای ساکنین به ارمغان بیاورد و مبلمان بخش مهمی از دکوراسیون آنهاست که باید به آن توجه شود.%عکس - مبلمان اداری، زینت بخش ادارات و دفاتر

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری تنها مبلمان های مدرن، ساده، ال شکل، صندلی راحتی اداری و … را در نمی گیرد بلکه سایر المان های کاربردی نظیر میز، صندلی، فایل ها، پارتیشن ها و … را نیز شامل می شود. این نوع مبلمان شامل انواع زیر می باشد:

مبلمان اداری مدرن

در دنیای مدرن امروز با وجود ایده ها و طرح های مختلفی که در دکوراسیون اداری اجرا می شوند استفاده از میز و صندلی مدرن رواج یافته است. یک دکوراسیون مدرن نیازمند المان های مدرن و شیک است، از این رو هنگامی که وارد فروشگاه های عرضه مبلمان می شوید با تنوعی از مبلمان اداری لوکس مواجهه خواهید شد. در شرکت های تجاری بزرگ به دلیل رونق کسب و کار و جلب اعتماد مشتریان، مبلمان مدرن جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. این مدل مبلمان نه تنها زیبایی و جذابیت فضا را دوچندان می کند بلکه حریم خصوصی برای کارمندان مختلف ایجاد می نماید. پارتیشن های شیک و زیبا نیز جزء مبلمان اداری قرار می گیرند که در کنار میز و صندلی اداری فضایی مدرن به نمایش می گذارند.

%عکس - مبلمان اداری، زینت بخش ادارات و دفاترمیز اداری

در محیط های اداری از میزهای مختلفی استفاده می شود که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. انواع میز اداری شامل میز مدیریتی، میز منشی، میز کنفرانس، میز کارمندی و میز گروهی می باشد. در طراحی میزهای اداری از ارگونومی خاصی استفاده می شود تا راحتی و آسایش برای کاربران فراهم گردد. این میزها دارای ابعاد مختلفی هستند که با توجه به حرفه مورد نظر خریداری می شوند. انواع میزهای اداری به شرح زیر می باشند:

میز مدیریت

میز مدیریتی مدرن و میز مدیریت کلاسیک در دسته میز مدیریت قرار می گیرند و دارای طرح و رنگ متنوع و همخوان با سلیقه تمام افراد به بازار عرضه می شوند. قیمت میز مدیریتی با توجه به جنس و مدل آن متفاوت است، برخی از آن ها قیمت مناسب و برخی دیگر به دلیل کیفیت بالای جنس خود گران تر هستند. به منظور خرید میز مدیریتی می توانید به مراکز فروش میز مدیریت مراجعه نمائید و با توجه به فضای مورد نظر نسبت به انتخاب ابعاد میز مدیریت اقدام نمائید. هنگام ورود به برخی فروشگاه ها ممکن است عبارت میز مدیریت ارزان به گوش شما برسد اما این را بدانید که گاهی اوقات پایین بودن قیمت حاکی از بی کیفیتی کالاست. میز مدیریت و کنفرانس مدرن از نظر جنس به انواع میز مدیریت چوبی و میز مدیریت ام دی اف و از نظر مدل به میز مدیریتی سلطنتی و میز مدیریت ساده دسته بندی می شود.

میز کنفرانس

در تمام شرکت ها و ادارات اتاقی مجزا برای برگزاری جلسات و کنفرانس ها در نظر گرفته می شود. میز کنفرانس مخصوص چنین فضایی است و علاوه بر ایجاد جلوه ای زیبا در اتاق، مکانی مناسب برای گردهمایی افراد فراهم می نماید. تنوع میز کنفرانس اداری بالاست و بر اساس طرح و رنگ و حتی ابعاد مورد نظر می توان نسبت به خرید آن اقدام نمود. قیمت انواع میز کنفرانس مدرن متفاوت است و از ارزان گرفته تا گران به راحتی می توانید مدل دلخواه را انتخاب کنید.

میز کارمندی

میز کارمندی از جمله پرکاربردترین میزهای اداری است که در ادارات، شرکت ها و دفاتر مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اصولاً پایه های میزهای اداری از قابلیت تنظیم برخوردارند و افراد مختلف می توانند با توجه به وضعیت خود از آن ها استفاده کنند. قیمت میز کارمندی در مقایسه با میز مدیریتی پایین تر است.

%عکس - مبلمان اداری، زینت بخش ادارات و دفاترصندلی اداری

صندلی های اداری در انواع مختلف در بازار موجود هستند و با توجه به وضعیت فیزیکی بدن، چیدمان مبلمان و نوع کاربرد انتخاب می شوند. صندلی اداری نیلپر، صندلی اداری بتیس، صندلی اداری آرتمن، صندلی اداری داتیس و صندلی اداری لیو از جمله صندلی های با کیفیت در بازار هستند که راحتی و آسایش را برای کاربران به ارمغان می آورند. اصولاً بهترین صندلی اداری، صندلی اداری چرخشی جک دار است. این صندلی ها از قابلیت تنظیم برخوردار هستند و با استفاده از جک می توان ارتفاع آن ها را کم یا زیاد کرد. صندلی هایی که با ارگونومی خاص طراحی و ساخته می شوند از ایجاد آسیب به ستون فقرات جلوگیری می کنند.%عکس - مبلمان اداری، زینت بخش ادارات و دفاتر

کانتر اداری

اگر به ادارات و دفاتر مختلف مراجعه کنید بی شک کانتر یا پیشخوان را خواهید دید. این کانترها رابط بین ارباب رجوع و کارمندان هستند و در مکان هایی که فضای آن ها کوچک است استفاده می شوند. تنوع کانترها همانند سایر مبلمان اداری بالاست و با توجه به دکوراسیون فضای مورد نظر می توان نسبت به خرید آن ها اقدام نمود.%عکس - مبلمان اداری، زینت بخش ادارات و دفاتر

پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری از جمله المان های ضروری در برخی ادارات هستند زیرا فضا را به خوبی تفکیک نموده و آسایش را برای کارمندان به ارمغان می آورند. پارتیشن اداری در انواع پارتیشن بندی اداری شیشه ای و چوبی به صورت تک جداره و دو جداره ساخته و نصب می گردد. پارتیشن اداری راش دکور از جمله پارتیشن های باکیفیتی است که می توان به دوام و کیفیت آن اطمینان داشت. قیمت پارتیشن اداری با توجه به ابعاد و متریال به کار رفته در ساخت آن متفاوت می باشد.%عکس - مبلمان اداری، زینت بخش ادارات و دفاتر

خرید مبلمان اداری

اگر برای خرید مبلمان اداری به مراکز فروش این محصولات مراجعه کنید با تنوعی از برندها مواجهه می شود. از جمله انواع مبلمان اداری با کیفیت می توان مبلمان اداری آذران، مبلمان اداری قصر چوب، مبلمان اداری نیلپر، مبلمان اداری لیو، مبلمان اداری چیله، مبلمان اداری کارنو، مبلمان اداری داتیس، مبلمان اداری بنکو، مبلمان اداری موج، مبلمان اداری ژاویز، مبلمان اداری آفن، مبلمان اداری سیلا، مبلمان اداری فیکا، مبلمان اداری آرام گستر، مبلمان اداری ایستا، مبلمان اداری بینو، مبلمان اداری تیس، مبلمان اداری آفو، مبلمان اداری فطرس، مبلمان اداری نوژن، مبلمان اداری آدینا، مبلمان اداری ارتمن را نام برد. مهمترین نکته ای که در خرید مدل های مختلف مبلمان اداری باید به آن توجه کنید استاندارد و ارگونومیک بودن آنهاست. در محیط های اداری کارمندان و مدیران ساعت ها بر روی صندلی نشسته و به کار خود مشغول می شوند، از این رو انتخاب یک صندلی خوب سلامتی و آسایش را برای آن ها به ارمغان می آورد. همچنین مبل و صندلی هایی که خریداری می شوند باید با دکوراسیون فضا سازگار باشند در غیر اینصورت نوعی ناهنجاری ایجاد خواهد شد.

%عکس - مبلمان اداری، زینت بخش ادارات و دفاترقیمت مبلمان اداری

همانطور که می دانید مبلمان مختلف قیمت های متفاوتی دارند اما هر چه قابلیت ها و کیفیت آن ها بالاتر باشد مسلماً قیمت آن ها نیز بالاتر خواهد بود. مبل های ارزان قیمتی که به بازار عرضه می شوند کیفیت پایینی دارند و نمی توان از دوام و استحکم آن ها اطمینان حاصل کرد. مبلمان نباید آنقدر ارزان باشد که بی کیفیتی خود را نشان دهد و نه آنقدر گران که نتوان آن را با بودجه معمولی خریداری کرد. اگر انتخاب و خرید مبلمان به درستی صورت گیرد بازده کارمندان ادارات بالاتر می رود زیرا آن ها کمتر احساس خستگی می کنند و ستون فقرات آن ها آسیب نخواهد دید.