ساختمانچی

بروزترین مرجع اینترنتی ساختمان سازی ایران    بنر اجرای کناف
بنر آبین صنایع سنگ ذوالفقار

بنر کی پلاس تبلیغات

زیباترین طرح های حمام

arian

kianborna

امروزه دکوراسیون داخلی به یک فاکتور مهم در بحث خرید و فروش منزل تبدیل شده است. انتخاب خانه بر اساس طراحی داخلی آن صورت می گیرد, به همین دلیل طراحان و معماران سعی می کنند خانه های جدید را با انواع طرح های دکوراسیون داخلی زیباتر و شکیل تر جلوه دهند. در بحث طراحی داخلی تمام قسمت های خانه مورد بررسی و طراحی قرار می گیرند از جمله راهرو, اتاق ها, حمام, سرویس بهداشتی, آشپزخانه و … .

حمام از جمله قسمت هایی است که طراحی آن به اندازه سایر قسمت های خانه حائز اهمیت است. انتخاب دکوراسیون این بخش از خانه بر اساس سلیقه شخصی و بودجه افراد صورت می گیرد. به همین دلیل در این بخش از ساختمانچی به معرفی انواع مدل های حمام پرداخته ایم تا با استفاده از آنها با جدیدترین و زیباترین مدل ها آشنا شده و با ایده گرفتن از آنها حمامی زیبا و منحصر بفرد در خانه خود طراحی نمائید. با ما همراه باشید.

در حمامی که در تصویر زیر مشاهده می کنید یک تابلو نقاشی با ترکیب رنگ بسیار زیبا بر روی دیوار سبز رنگ قرار گرفته و استفاده از کاشی هایی که طرح های لوزی شکل سبز رنگ بر روی آن نقش بسته زیبایی بی نظیری به این حمام بخشیده است.

%عکس - زیباترین طرح های حمام

دکوراسیون حمام زیر با الهام از طراحی داخلی به سبک های چینی و ژاپنی صورت گرفته است. استفاده از کاغذ دیواری قرمز در این حمام باعث شده فضای آن صمیمی تر و گرم تر به نظر بیاید. استفاده از گلدان دکوراتیو با طرح مشابه کاغذ دیواری و کاربرد رنگ قرمز در تمام اجزای این حمام نوعی انسجام و یکپارچگی در فضا را نشان می دهد. %عکس - زیباترین طرح های حمام

بخوانید!  4 راز در طراحی خانه های کوچک

استفاده از رنگ روشن در طراحی این حمام باعث شده فضای آن بزرگ تر و روشن تر به نظر بیاید. سقف بلند این حمام با لوستری زیبا مزین شده و رنگ کفپوش همخوانی بی نظیری با فضای اطراف وان پیدا کرده است.

%عکس - زیباترین طرح های حمام

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید برای پوشش دیوار از کاغذ دیواری گلدار و برای کفپوش از کاشی های فرانسوی استفاده شده است. حضور المان های دکوراتیو مانند میز سه پایه و چراغ دیواری زیبایی این حمام را دوچندان نموده است.

%عکس - زیباترین طرح های حمام

با استفاده از تن های تیره رنگ آبی فضای حمام خود را جذاب تر کنید. همانطور که مشاهده می کنید یک تصویر بسیار زیبا بر روی دیوار پشت حمام آویزان شده که همخوانی بی نظیری با رنگ وان پیدا کرده است. حضور فرش دستباف دست دوم با زمینه رنگ آبی و صورتی ملیح باعث شده فضا صمیمی تر و دانشین تر به نظر بیاید.

%عکس - زیباترین طرح های حمام

در تصویر زیر استفاده از کاشی های صنعتی سفید رنگ به عنوان دیوارپوش باعث شده فضای حمام بزرگ تر و روشن تر به نظر بیاید. همانطور که مشاهده می کنید انتخاب کفپوش و صندلی زیرپایی از جنس چوب با رنگ مشابه باعث شده نمای این حمام سفید رنگ کمی صمیمی تر به نظر بیاید.

%عکس - زیباترین طرح های حمام

در طراحی حمام زیر از رنگ های بسیار قوی استفاده شده است. کاربرد عناصر دکوراتیو مانند آینه, گلدان, پرده و لامپ های دیواری زیبایی این حمام را دوچندان نموده است. آینه بزرگی که بر روی میز قرار داده شده باعث انعکاس نور و تصویر حمام شده و فضا را بزرگ تر و روشن تر جلوه می دهد. علاوه بر آن پارکت چوبی و دیوارپوش سورمه ای براق دکوراسیون این حمام را منحصر بفرد کرده است.

بخوانید!  انتخاب هود مناسب آشپزخانه

%عکس - زیباترین طرح های حمام

حضور پنجره در این حمام باعث حضور نور در آن و روشن شدن فضا شده است. انتخاب پرده تمام قد برای پنجره یک حریم خصوصی برای حمام ایجاد نموده و انتخاب رنگ آن با توجه به رنگ فرش و وان هارمونی بی نظیری در فضا ایجاد کرده است. فضای این حمام صمیمی و دعوت کننده به نظر می رسد و پالت رنگی مورد استفاده در آن بی نظیر است.%عکس - زیباترین طرح های حمام

پالت رنگی استفاده شده در این حمام با رنگ های روشن انتخاب شده است. همانطور که ملاحظه می کنید با توجه به رنگ روشن دیوار و پرده, کفپوش چوبی نیز با رنگ قهوه ای بسیار روشن انتخاب شده است. حضور پنجره تمام قد در این حمام باعث حضور نور در آن شده و فضا رابسیار روشن نشان می دهد.

%عکس - زیباترین طرح های حمام

kavoshfarda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *