خرید متر لیزری بنر آبین
 
adsصدر الکترونیک
رنگ زرد در دکوراسیون داخلی

کاربرد رنگ زرد و ترکیبات مناسب آن در طراحی خانه

arian

kianborna

استفاده از انواع مختلف طیف رنگ زرد در طراحی خانه باعث ایجاد جذابیت در دکوراسیون داخلی می شود. برای مثال انواع طیف روشن این رنگ باعث روشنایی فضای خانه و طیف تیره تر آن باعث عمق بخشی به فضای خانه می شود. در این جا به معرفی رنگ هایی که با رنگ زرد تطبیق پذیری دارند و تاثیر هر یک از آن ها می پردازیم. در ادامه با ساختمانچی همراه باشید.

چه رنگ هایی با رنگ زرد هماهنگی دارند؟

 • رنگ های زرد و سیاه
 • رنگ های زرد و سبز
 • رنگ های زرد، خاکستری و قهوه ای
 • رنگ های زرد و خاکستری
 • رنگ های زرد، آبی و خاکستری
 • رنگ های زرد، کرمی و نارنجی
 • رنگ های زرد، قهوه ای و آبی
 • رنگ های زردو صورتی
 • رنگ های زرد و قرمز

برای مثال ترکیب رنگ های زرد و قرمز باعث ایجاد فضایی گرم می شود. استفاده از رنگ زرد کم رنگ برای انتخاب لوازم تزئینی و مبلمان ها مناسب بوده و ترکیب رنگ های زرد و آبی برای طراحی اتاق خواب نمونه ای از انتخاب های صحیح می باشد. استفاده از رنگ زرد چه برای رنگ آمیزی دیوارها و چه در انتخاب المان های تزئینی، باعث ایجاد فضایی شاد در خانه می شود.

رنگ زرد در خانه

رنگ زرد و ترکیبات مناسب آن در دکوراسیون داخلی

اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون خانه دارید و تمایل دارید از رنگ زرد در طراحی خانه استفاده کنید، می توانید از ترکیب رنگ های زیبا در کنار این رنگ استفاده نمایید. انتخاب رنگ به کاربرد اتاق بستگی دارد. برای مکان هایی که بیش تر برای ریلکس کردن مورد استفاده قرار می گیرند، از رنگ زرد کم رنگ و برای قسمت هایی مانند اتاق غذاخوری از طیف تیره این رنگ استفاده می شود.

شما می توانید با استفاده از طیف های مختلف این رنگ در کنار یکدیگر در فضای اتاق عمق ایجاد کنید. برای ایجاد نمای زیباتر در چنین فضایی می توانید از انواع اشکال و بافت های مختلف استفاده نمایید. در این جا به بیان ترکیب رنگ های زیبایی که در آن ها از رنگ زرد استفاده می شود می پردازیم.

 • استفاده از رنگ های زرد، کرمی و صورتی باعث ایجاد فضایی شاد و روشن خواهد شد.
 • استفاده از رنگ زرد تیره در کنار چوب طبیعی حسی از طبیعت در خانه القا می کند.
 • رنگ های آبی فیروزه ای و زرد از رنگ هایی هستند که ترکیب بی نهایت زیبایی ایجاد می کنند.
 • برای نشان دادن تمیزی و مرتب بودن فضا می توانید از رنگ های زرد و سفید استفاده نمایید.
 • رنگ های آبی و زرد ترکیب بسیار زیبایی در طراحی مدرن ایجاد می کند.

در ادامه به توضیح بیش تر در این باره می پردازیم:

کاربرد رنگ زرد در دکوراسیون
 • ترکیب رنگ های زرد و سیاه

رنگ های زرد و سیاه رنگ های متضاد یکدیگر می باشند و استفاده از آن ها در خانه نمای زیبایی ایجاد می کند. طیف رنگی زرد در کنار رنگ سیاه به خوبی خود را نشان می دهد و تاثیرگذاری بیش تری دارد. اگر تمایل دارید که این تضاد چندان نمایان نباشد می توانید از رنگ خاکستری که از طیف رنگی سیاه می باشد، استفاده نمایید.

ترکیب رنگ های زرد و سیاه
 • رنگ های زرد و سبز

طراحان داخلی معمولا رنگ هایی با طیف های مختلف را با یکدیگر ترکیب می کنند تا در نهایت به یک ترکیب زیبا و تاثیرگذار دست پیدا کنند. ترکیب رنگ های زرد و سبز باعث ایجاد نمای زیبایی در اتاق می شود. استفاده از رنگ طلایی که رنگی گرم است در کنار رنگ سبز که از نمونه های رنگ سرد به حساب می آید، نمای جذابی ایجاد کرده و قرار گرفتن آن ها در کنار یکدیگر در اتاق می تواند باعث ایجاد نقطه کانونی شود. استفاده از این رنگ ها در کنار پس زمینه رنگ خنثی تاثیرگذاری بیشتری دارد.

رنگ های زرد و سبز
 • رنگ های زرد، خاکستری و قهوه ای

رنگ های زرد، خاکستری و قهوه ای ترکیب بسیار زیبایی ایجاد می کنند. رنگ های قهوه ای و خاکستری دو رنگی هستند که در چرخه رنگ ها در مقابل یکدیگر قرار دارند. استفاده از این دو رنگ کلاسیک در کنار رنگ زرد باعث ایجاد تعادل در محیط می شود.

رنگ های زرد، خاکستری و قهوه ای
 • رنگ های زرد، آبی و خاکستری

رنگ های آبی و خاکستری باعث ایجاد فضایی آرام در اتاق می شوند. از این دو رنگ در طراحی کلاسیک زیاد استفاده می شود. استفاده از رنگ زرد در کنار این دو رنگ نمایی زیبا ایجاد کرده و باعث نشان دادن جزئیات معماری می شود.

رنگ های زرد، آبی و خاکستری
 • رنگ های زرد، کرمی و نارنجی

رنگ های زرد، کرمی و نارنجی رنگ هایی گرم محسوب می شوند. استفاده از رنگ های نارنجی و کرمی در جهت القای گرما به فضای اتاق و در کنار آن ها رنگ زرد باعث ایجاد روشنایی می شود.

رنگ های زرد، کرمی و نارنجی
 • رنگ های زرد و خاکستری

استفاده زیاد از رنگ زرد باعث ایجاد نوعی انرژی مضاعف در اتاق می شود، این در حالی است که استفاده از رنگ خاکستری اثری کاملا متفاوت دارد. زمانی که این دو رنگ با یکدیگر  ترکیب می شوند، باعث القای انرژی و گرما به اتاق می شوند. استفاده از این دو رنگ در کنار یکدیگر باعث ایجاد تعادل در فضای اتاق می شود.

رنگ های زرد و خاکستری
 • رنگ های زرد، آبی و قهوه ای

استفاده از رنگ زرد در کنار رنگ های خنثی انتخاب مناسبی می باشد، چرا که رنگ زرد باعث انرژی بخشی در اتاق شده و در کنار آن رنگ های خنثی باعث ایجاد نوعی پایداری و تعادل در اتاق می شوند. استفاده از ترکیب دو رنگ آبی و قهوه ای به عنوان ترکیبی خنثی در نظر گرفته شده و استفاده از رنگ زرد در کنار آن ها باعث ایجاد جذابیت دیداری می شود.

رنگ های زرد، آبی و قهوه ای
 • رنگ های زرد و صورتی

رنگ های گرم مانند زرد پر رنگ و یا رنگ طلایی ترکیب زیبایی در کنار رنگ صورتی ایجاد می کنند. استفاده از این دو رنگ در کنار هم فضای لوکسی ایجاد می کند.

رنگ های زرد و صورتی
 • رنگ های زرد و قرمز

استفاده از رنگ های زرد و قرمز در کنار یکدیگر، باعث ایجاد فضایی روشن شده و به فضا اتاق گرما القا می کند. در استفاده از این دو رنگ باید توجه داشته باشید که اتاق بزرگ باشد. هم چنین باید از وجود رنگی خنثی در کنار این دو رنگ برای ایجاد تعادل در محیط نیز کمک گرفت.

رنگ های زرد و قرمز

ایده های طراحی آشپزخانه با استفاده از رنگ زرد

 • استفاده از زرد کم رنگ در طراحی آشپزخانه

استفاده از رنگ زرد ملایم نسبت به انواع تیره آن می تواند گزینه بهتری برای استفاده در آشپزخانه باشد. استفاده از این رنگ در کنار سنگ مرمر و رنگ سفید می تواند نمای بسیار زیبایی در آشپزخانه ایجاد کند.

به این منظور بهتر است برای قسمتی که بیش تر در معرض توجه قرار دارد از رنگ زرد و برای سایر قسمت ها از رنگ سفید استفاده نمایید. استفاده از این رنگ در طراحی آشپزخانه با سایر المان های چوبی مانند کابینت که رنگ قهوه ای دارند به خوبی تطبیق می پذیرد و نمای چشم نوازی ایجاد می کند.

استفاده از زرد کم رنگ در طراحی آشپزخانه
 • استفاده از وسایل برقی زرد رنگ

یکی از جسورانه ترین اقداماتی که می توانید با استفاده از رنگ زرد در طراحی آشپزخانه اجرا کنید، استفاده از وسایل برقی زرد رنگ می باشد. استفاده از این المان ها باعث ایجاد تغییر چشمگیری در فضای آشپزخانه می شود. اگر در طراحی آشپزخانه از رنگ سفید استفاده کرده باشید، به کارگیری این المان ها می تواند به صورت غالب در آمده و به نقطه کانونی در طراحی آشپزخانه تبدیل شود.

استفاده از وسایل برقی زرد رنگ
 • استفاده از رنگ زرد در کنار رنگ های تیره

استفاده از رنگ زرد در کنار رنگ های تیره باعث ایجاد سرزندگی در فضای آشپزخانه می شود. استفاده از این روش باعث ایجاد انسجام در فضای آشپزخانه نیز می شود. یکی از ایده هایی که می توانید با استفاده از این راهکار مورد استفاده قرار دهید، استفاده از رنگ زرد در قسمت دیوارپوش بین کابینتی در کنار کابینت های خاکستری رنگ می باشد. استفاده از این ایده در عین سادگی باعث ایجاد نمای زیبایی نیز می شود.

استفاده از رنگ زرد در کنار رنگ های تیره
 • استفاده از رنگ زرد در دیوار بین کابینتی

همان گونه که قبلا نیز اشاره شد، رنگ زرد در کنار المان های چوبی تطبیق پذیری مناسبی ایجاد می کند. همان طور که می دانید، چوب ها نیز در انواع رنگ ها وجود دارند و حتی این امکان وجود دارد که از طیف های مختلف رنگ چوب در یک فضا و در کنار یکدیگر نیز استفاده کرد. استفاده از رنگ زرد برای دیوار بین کابینتی در کنار کابینت های چوبی می تواند تلفیق مناسب و زیبایی ایجاد نماید.

استفاده از رنگ زرد در دیوار بین کابینتی
 • استفاده از کابینت های زرد رنگ

اگر به دنبال ایجاد یک تغییر اساسی در طراحی آشپزخانه هستید، پیشنهاد ما استفاده از کابینت های زرد رنگ می باشد. استفاده از کابینت های زرد رنگ می تواند نمای متفاوتی در آشپزخانه ایجاد کند. استفاده از این ایده بیش تر در طراحی آشپزخانه های مدرن کاربرد دارد.

استفاده از کابینت های زرد رنگ
 • استفاده از کاشی های زرد رنگ

استفاده از کاشی های زرد رنگ به عنوان نمونه ای از ایده های مدرن شناخته می شود. استفاده از کاشی در طراحی آشپزخانه اگر چه همیشه رایج بوده است، اما استفاده از کاشی های زرد رنگ می تواند ایده ای نو و خلاقانه باشد. نکته کلیدی در استفاده از این کاشی ها، به کارگیری آن ها به گونه ای است که باعث ایجاد نقطه کانونی در فضای آشپزخانه شود.

استفاده از کاشی های الگو دار که در طراحی آن ها از رنگ زرد استفاده شده است نیز می تواند نمای بسیار زیبایی در آشپزخانه ایجاد کند. تلفیق این گونه کاشی ها با رنگ خاکستری راهکاری مناسب برای استفاده در طراحی آشپزخانه می باشد.

استفاده از کاشی های زرد رنگ
 • استفاده از صندلی های زرد رنگ

استفاده از رنگ زرد در طراحی آشپزخانه مدرن کاربرد فراوانی دارد. یکی دیگر از راهکارهایی که می توان با استفاده از آن نسبت به استفاده از رنگ زرد در طراحی آشپزخانه پرداخت، استفاده از صندلی های زرد رنگ در آشپزخانه می باشد. استفاده از این صندلی ها در کنار کانتر چوبی یا کانتری که در آن از رنگ زرد استفاده شده است، نمای زیبا و متفاوتی ایجاد می کند.

استفاده از صندلی های زرد رنگ
 • استفاده از المان های زرد رنگ

یکی از شیوه هایی که می توانید با استفاده از آن از رنگ زرد در آشپزخانه استفاده نمایید، استفاده از انواع المان های زرد رنگ می باشد. این المان می تواند هر آن چیزی باشد که در آن از رنگ زرد استفاده شده است. برای مثال استفاده از میوه هایی که رنگ زرد دارند می تواند ایده ای خلاقانه برای ایجاد سرزندگی در آشپزخانه باشد. همان طور که در تصویر مشاهده می نمایید، استفاده از این ایده در کنار رنگ تیره غالب استفاده شده در طراحی آشپزخانه می تواند نمای زیبایی ایجاد کند.

استفاده از المان های زرد رنگ

طراحی اتاق کودک با رنگ زرد

طراحی و تزیین اتاق کودک یکی از نکات مهمی است که امروزه بسیاری از والدین نیز توجه ویژه ای به آن دارند. یکی از فاکتورهای مهم در اجرای یک طراحی زیبا، انتخاب رنگ مناسب می باشد. رنگ زرد در دسته رنگ های گرم قرار داشته و از جمله رنگ هایی است که نباید در استفاده از آن زیاده روی شود. استفاده از این رنگ باید کاملا به صورت ماهرانه انجام شده و در کنار آن حتما از رنگ های خنثی برای تعادل سازی در فضای اتاق استفاده شود.

طراحی اتاق کودک با رنگ زرد
طراحی رنگ زرد در اتاق خواب بچه
اتاق بچه به رنگ زرد
اتاق کوچک زرد و خاکستری

همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، استفاده از رنگ های آبی، سبز و خاکستری در کنار رنگ زرد می تواند تلفیق مناسبی ایجاد کند. تنها باید به یاد داشته باشید که در استفاده از این رنگ در دکوراسیون اتاق کودک زیاده روی نکنید، چرا که این رنگ رنگی نشاط آور است و می تواند باعث ایجاد عدم تمرکز در کودک شود.

استفاده از المان های زرد رنگ در اتاق
استفاده از میز زرد در اتاق کودک
دیوار زرد در دکوراسیون داخلی

طراحی اتاق خواب با رنگ زرد

آیا تا به حال به داشتن اتاق خواب زرد فکر کرده اید؟ پردازش مغز انسان به گونه ای است که رنگ زرد را به عنوان رنگی شاد و گرم درک می کند. رنگ زرد نماد یک روز آفتابی در تابستان است. این رنگ معمولاً برای اتاق خواب کودکان استفاده می شود، چرا که برای دختر و پسر فرقی ندارد و برای اتاق خواب هر دو می توان این رنگ را به کار برد.

طراحان داخلی معمولاً از رنگ زرد هم برای سبک مدرن و هم سنتی استفاده می کنند. اگر می خواهید افکار مثبت در طول روز یا شب با شما همراه باشند، به شما پیشنهاد می شود حتما از رنگ زرد برای اتاق خواب استفاده کنید. از مزیت های این رنگ این است که به راحتی با دیگر رنگ ها ترکیب می شود.

%عکس - کاربرد رنگ زرد و ترکیبات مناسب آن در طراحی خانه
 • ظاهر کلاسیک

سرویس خواب چوبی تیره با رنگ زرد روشن به راحتی ست شده و ظاهری سنتی و کلاسیک ایجاد می کند. عکس های سیاه و سفید یا الگوهای گینگهام (نوعی پارچه کتانی) برای القای حس سنتی بسیار مناسب هستند.

ظاهر کلاسیک
 • اتاق خواب گرمسیری

رنگ زرد رنگی مکمل در هر الگو یا طراحی گرمسیری می باشد. اگر ظاهری عجیب برای اتاق خواب می خواهید از رنگ زرد فاخر استفاده کنید. شما هیچ گاه پشیمان نخواهید شد اگر از میز قهوه ای چوبی، گیاهان سبز رنگ و سایر رنگ های شاد از جمله صورتی و طلایی در اتاق استفاده کنید. اگر به دنبال ظاهری عجیب برای اتاق خواب خود هستید، پارچه های هندی و لوازم تزئینی دست ساز همیشه ایده های خوبی برای اتاق خواب هستند.

اتاق خواب گرمسیری
 • دکوراسیون اتاق خواب با دیوارهای زرد

  سبک محلی همیشه ایده خوبی برای اتاق خواب محسوب می شود. شما می توانید دیوارها را با رنگ زرد ملایم رنگ آمیزی نموده و از مبلمان چوبی برای ایجاد حس آرامش و دنج بودن در اتاق خواب استفاده کنید. قالیچه پشمی با بیشتر از دو رنگ به اتاق خواب شما ظاهری روستایی می دهد. در آخر قرار دادن لوازم تزئینی برای همه فضا ها امری بسیار مهم است. تعداد زیادی بالشت روی تخت قرار دهید تا مرحله نهایی طراحی اتاق خوابتان را انجام داده باشید.
دکوراسیون اتاق خواب با دیوارهای زرد
 • استفاده از رنگ زرد دوستانه

اگر خواهان اتاق خوابی رنگی هستید از رنگ زرد استفاده کنید، زیرا این رنگ به راحتی با دیگر رنگ ها ست می شود. اما اطمینان حاصل کنید که بیش از حد از آن استفاده نکنید، زیرا در این صورت ظاهری بی نظم و بی سلیقه در اتاق خواب خواهید داشت.

شما می توانید دیوارهای اتاق خواب را به رنگ زرد در آورده و از رنگ هایی مثل آبی، سبز لیمویی، صورتی یا نارنجی در کنار آن استفاده کنید. برای صرفه جویی در هزینه ها می توانید برای مبلمان دست دوم از روکش های زیبا استفاده کنید. علاوه بر آن برای داشتن اتاق خوابی زنده و زیبا، رنگ قالیچه را با مبلمان ست کنید.

استفاده از رنگ زرد دوستانه
 • الهام از طبیعت

اگر  می خواهید طبیعت را به اتاق خواب خود بیاورید، باید دیوارهای زرد رنگ را برای اتاق خواب خود انتخاب کنید، در این صورت چهارچوب تخت خواب می تواند ظاهر اتاق خواب شما را تکمیل کند. قسمت هایی از دیوار را که آسیب دیده اند با پارچه یا تصویر گل ها، حیوانات، برگ یا درختان بپوشانید.

اگر خواهان حریم خصوصی هستید پرده های بامبو بهترین انتخاب هستند. در استفاده از دکورهای طبیعی زیاده روی نکنید. قالیچه اتاق نیز می تواند تک رنگ یا به رنگ سایه هایی از قهوه ای، سبز، و زرد انتخاب شود.

الهام از طبیعت
 • استفاده از طرح های هندسی

امروزه الگوهای هندسی جزء طرح های مدرن به حساب آمده و در بیشتر طراحی های داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر رنگ دیوارهای اتاق زرد است، ایجاد الگوهای سیاه و سفید روی دیوار ایده خوبی در نظر گرفته می شود.

این نکته را بدانید که مبلمان سیاه انرژی حاصل از رنگ زرد را کمتر می کنند. از لوازم تزئینی فلزی مسطح زرد رنگ برای اتاق خوابتان استفاده کنید. این کار ظاهر اتاق را پرمایه تر نشان می دهد. در این طراحی قالیچه باید از بین سه رنگ سیاه، سفید یا زرد انتخاب شود.

استفاده از طرح های هندسی
 • روشنایی بیش از حد

همه ما می دانیم برخی طیف های رنگ زرد بسیار روشن هستند و چشم را خسته می کنند، مخصوصا اگر در اتاق خواب مورد استفاده قرار گیرند. شما می توانید رنگ زرد پر زرق و برق را با استفاده از  رنگ سفید، بژ و قهوه ای ملایم تر کنید. اگر از رنگ زرد برای دیوارهای اتاق استفاده کردید ولی رنگ بسیار روشنی برای اتاق خوابتان به نظر می آید، می توانید آن را کمرنگ تر کنید.

راه های زیادی برای کم رنگ تر کردن دیوارها وجود دارد که می توان به استفاده از ماهوت پاک کن، اسفنج یا پد های رنگ آمیزی اشاره کرد. برای ظاهری لطیف تر بهتر است از پدهای رنگ آمیزی استفاده کرد و به صورت مدور دیوار را پاک نمود. همچنین این نکته بسیار مهم است که از یک طیف مناسب برای کم رنگ تر نشان دادن دیوار استفاده کنید.

روشنایی بیش از حد

سعی کنید از رنگ سفید یا کرمی برای این کار استفاده نمائید. در این صورت به رنگ مورد علاقه خود بدون این که دوباره نیاز به رنگ کردن داشته باشید دست خواهید یافت. اتاق خواب باید جایی باشد که بعد از یک روز کاری در آن احساس آرامش داشته باشید و به همین دلیل مهم است که رنگ اتاق ملایم باشد.

استفاده از رنگ زرد در طراحی حمام

استفاده از رنگ زرد در حمام شاید کمی ناخوشایند به نظر برسد اما این رنگ زرد، رنگی انرژی زا و نشاط آور است که می تواند به فضای مورد نظر جان ببخشد؛ خصوصاً فضاهای کوچک که تاریک و محدود به نظر می آیند.

استفاده از رنگ زرد در طراحی حمام

اگر رنگ زرد اصلی ترین رنگ شما است، آن را به صورت متعادل در حمام به کار ببرید. سعی کنید وسایل حمام را با ترکیب رنگی متشکل از سایه های زرد انتخاب کنید تا با رنگ دیوارها همخوانی داشته باشند. رنگ زرد اگر برای ورودی راهرو استفاده شود نمایی روشن و هدفمند ایجاد خواهد کرد.

رنگ زرد می تواند برای ایجاد تعادل در رنگ های سرد در طراحی دکوراسیون حمام به کار رود. پالت های رنگی خنثی و سرد مانند سفید و خاکستری یک سردی و خنکی نامطلوب در فضا ایجاد می کنند؛ بنابراین افزودن ذره ای رنگ زرد طلایی ملایم در نقاط مورد نظر می تواند کمی از این حس سردی بکاهد.

رنگ آمیزی بهترین و سریع ترین روش برای استفاده از رنگ زرد است اما انتخاب اکسسوری ها و لوازم حمام به رنگ زرد می تواند روشی هوشمندانه تر برای افزودن این رنگ به فضای حمام باشد. رنگ زرد تیره باید به شیوه ای متفکرانه و در مکان های مناسب استفاده شود؛ در غیر این صورت از نظر بصری نوعی ناهنجاری ایجاد می کند.

زرد کمرنگ با نور طبیعی همخوانی بی نظیری دارد و برای ملایم کردن تاثیر رنگ ها کاربرد ویژه دارد. در صورتی که رنگ زرد برای رنگ آمیزی دیوارهای حمام استفاده شود، پنجره های بزرگ می توانند این رنگ را در هم بشکنند.

حمام به رنگ زرد کمرنگ

شما می توانید یک الگوی زرد رنگ بر روی دیوار اجرا نمائید. برای مثال می توانید بر روی تمام دیوارها نوارهایی از رنگ زرد ایجاد کنید یا تنها الگوی خود را بر روی یکی از دیوارها برای جلب توجه اعمال نمائید. علاوه بر آن می توانید ترکیبی از الگوهای مختلف از جمله طرح های جغرافیایی یا گل دار را در حمام به کار ببرید.

البته این کار باید به نحوی صورت گیرد که از نظر بصری هرج و مرج و شلوغی در فضا به چشم نخورد. همچنین بعد از اعمال طرح مورد نظر بر روی دیوار می توانید با اکسسوری ها و وسایل زرد رنگ دکوراسیون حمام را تکمیل نمائید.

وسایل زرد رنگ دکوراسیون حمام

رنگ زرد و خاکستری در کنار هم یک ترکیب رنگی بی نظیر ایجاد می کند که شما را شگفت زده می نماید. این نکته را در ذهن داشته باشید که حتماً از سایه های ملایم این دو رنگ در حمام استفاده کنید، زیرا در غیر این صورت حمام خاکستری و زرد شما فاقد هارمونی خواهد بود و کمی ناخوشایند و زننده به نظر می آید.

رنگ زرد خصوصاً زرد خردلی یک رنگ قدیمی برای انتخاب کاشی های حمام است که از سال 1940 تا اواخر 1960 مورد استفاده قرار می گرفت. اگر در خانه ای قدیمی زندگی می کنید ممکن است دیوارپوش یا کفپوش حمام شما با کاشی های خردلی انتخاب شده باشند، بنابراین به جای صرف هزینه و وقت برای جدا کردن آن ها از دیوار بهتر است اقدام به بازسازی و احیاء ظاهر قدیمی آن ها کنید.

رنگ خردلی در حمام

نکات پایانی

همان طور که مشاهده کردید رنگ زرد در کنار رنگ های دیگر نمای زیبایی ایجاد می کند. نکته ای که در هنگام استفاده از این رنگ باید به یاد داشته باشید به کارگیری یک رنگ خنثی در کنار این رنگ برای ایجاد تعادل در محیط می باشد.