بنر آبین تبلیغات
 
بنر کی پلاس تبلیغات
%عکس - انتخاب رنگ اتاق پذیرایی

انتخاب رنگ اتاق پذیرایی

arian

kianborna

khedmatazma

سالن پذیرایی مهمترین بخش ساختمان است که برای برگزاری مهمانی ها از آن استفاده میشود. به همین جهت انتخاب رنگ متناسب با دکوراسیون داخلی این مکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی پذیرایی دارند. طیف رنگ هایی مانند سفید، کرم، بژ روشن، طلایی و… رنگ هایی هستند که با گذشت زمان طولانی تکراری نمیشوند و همیشه جذابیت خود را حفظ میکنند. اما برخلاف آن، رنگ هایی مانند آبی، بنفش، قرمز و سایر رنگهای تند شاید در یک مدت زمان محدود جذابیت خاصی داشته باشند اما پس از گذشت چند سال باعث دلزدگی میشوند.

برای اتاق پذیرایی به سبک مدرن میتوان از رنگ هایی مانند سفید، طلایی، نقره ای، بژ، برنزی و… استفاده کرد اما برای ایجاد یک دکوراسیون به سبک کلاسیک استفاده از رنگ هایی چون کرم، قهوه ای، خاکستری، آبی، سبز، قرمز و زرد پیشنهاد میشود. برای انتخاب رنگ ایده آل، در ابتدا باید ابعاد فضای مورد نظر به منظور انتخاب درجه روشنی و تیرگی رنگ بررسی شود و تاثیر زاویه نور و روشنی فضا مد نظر قرار گرفته شود. در انتخاب رنگ بهتر است از رنگهای به کار رفته در مبلمان و دکوراسیون داخلی مکان مورد نظر ایده گرفته شود زیرا طیف رنگهای موجود در دکوراسیون داخلی کمک بسیاری به انتخاب رنگ مناسب میکند.

اتاق پذیرایی کرم قهوه ای

استفاده از این رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی، باعث ایجاد جلوه ای کلاسیک و شیک میشود. در اکثر طراحی های داخلی منازل، رنگ کرم قهوه ای هماهنگی خاصی با سرویس مبلمان خانه دارد و میتوان از این رنگ در دکوراسیون هایی که با مبلمان چوبی طراحی شده اند استفاده کرد.

%عکس - انتخاب رنگ اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی خاکستری

رنگ خاکستری جزء رنگ های زیبایی ست که از آن به عنوان رنگ اتاق پذیرایی استفاده میشود. این رنگ بسیار جذاب و ملایم است و فضایی کلاسیک در خانه شما ایجاد میکند.

%عکس - انتخاب رنگ اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی بژ

رنگ بژ یکی از پر کاربرد ترین و اصلی ترین رنگ در رنگ آمیزی دکوراسیون داخلی مدرن بشمار می آید. رنگ بژ با هر رنگی در نهایت ظرافت تناسب دارد و کاربرد این رنگ در کنار رنگ های دیگر بسیار عملی بوده بطوری که سادگی و شیکی را هم زمان داراست.

%عکس - انتخاب رنگ اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی سبز

رنگ سبز حس شادی و آرامش را در فضای خانه ایجاد میکند. این رنگ تناژهای بسیاری دارد و انواع آن در طراحی داخلی ساختمان استفاده میشوند. رنگ سبز انرژی فوق العاده مثبتی را ساتع می کند و زیبایی خاصی به اتاق پذیرایی و نشیمن میدهد.

%عکس - انتخاب رنگ اتاق پذیرایی