%عکس - 5 دکوراسیون منحصر بفرد اتاق نشیمن

5 دکوراسیون منحصر بفرد اتاق نشیمن

گروه تولیدی صنعتی کیان برنا

امروزه اهمیت دکوراسیون داخلی از چشم هیچ کس پنهان نیست. این موضوع به حدی حائز اهمیت است که به یک ملاک اصلی در خرید خانه های امروزی تبدیل شده است. در بحث طراحی داخلی تمام نقاط خانه مورد ارزیابی و طراحی قرار می گیرند از راهرو گرفته تا اتاق پذیرایی و با توجه به فضای موجود و بودجه افراد دکوراسیون آنها اجرا می شود. یکی از مکان هایی که طراحی دکور آن نسبت به سایر نقاط مورد توجه بیشتری قرار می گیرد اتاق نشیمن است. اتاق نشیمن فضایی برای گپ و گفت خانوادگی و پذیرایی از مهمان محسوب می شود, به همین دلیل دکوراسیون آن باید به نحوی صورت گیرد که علاوه بر ایجاد فضایی دنج و راحت زیبایی را نیز به ارمغان بیاورد.

در عصر حاضر اکثر افراد به جای استفاده از سبک های سنتی بیشتر از سبک های مدرن در خانه های خود استفاده می کنند. سبک های مدرن با در نظر گرفتن اصل بهینه سازی فضا و استفاده از ترکیب رنگ های خنثی مورد پسند اکثر مردم می باشند و به همین خاطر شاهد حضور این سبک در خانه های نوساز امروزی هستیم. در این نوشته از ساختمانچی سعی کرده ایم به معرفی 5 نوع از بی نظیرترین دکوراسیون های اتاق نشیمن بپردازیم. آشنایی با این طرح ها به شما کمک می کند از آنها ایده گرفته و در طراحی اتاق نشیمن خود آنچه را که پسندیده اید اعمال نمائید. این 5 نمونه طراحی زیبا و منحصر بفرد به شرح زیر می باشند.

تصویری که در زیر مشاهده می کنید نشانگر دکوراسیونی ایده آل با منظره ای رو به طبیعت است. تعبیه یک شومینه مدرن در دیوار اتاق و قرار دادن دو عدد صندلی در جلوی آن فضایی دنج برای گپ و گفت دوستانه فراهم آورده است. علاوه بر آن مجسمه شیشه ای رنگی که در کنار پنجره قرار گرفته به همراه تابلویی که بالای شومینه نصب شده تاثیر مهمی بر دکوراسیون این اتاق نهاده است. همانطور که ملاحظه می کنید طراحی این اتاق نشیمن با تلفیقی از رنگ های مختلف صورت گرفته و همین امر باعث زیبایی منحصر بفرد آن شده است.

%عکس - 5 دکوراسیون منحصر بفرد اتاق نشیمن

با نگاهی به تصویر زیر متوجه ترکیب رنگی بی نظیر در دکوراسیون این اتاق خواهید شد. حضور فرش طرح دار صمیمیت و گرمای خاصی به فضای این اتاق بخشیده و حضور گلدان گل, چراغ پایه دار, قاب و تابلو و سایر عناصر دکوراتیو زیبایی آن را دو چندان نموده است. رنگ آمیزی دیوارها و شومینه با رنگ سفید در کنار رنگ قرمز باعث کنتراست در اتاق شده و دکوراسیونی بی نظیر به تصویر کشیده است.

%عکس - 5 دکوراسیون منحصر بفرد اتاق نشیمن

در طراحی دکوراسیون اتاق زیر از انواع رنگ های مختلف استفاده شده که همین امر باعث زیبایی منحصر بفرد آن گردیده است. استفاده از میز گرد و عسلی های کوچک سه پایه نوعی طراحی خاص را به نمایش گذاشته است. ترکیب رنگی در طراحی این اتاق فوق العاده است و کاملاً اصولی و حرفه ای انتخاب گردیده است.

%عکس - 5 دکوراسیون منحصر بفرد اتاق نشیمن

در تصویر زیر مبلمان و دیوارپوش به رنگ خنثی و روشن انتخاب شده است و همین امر باعث شده جذابیت سایر المان های دکوراتیو بیشتر به چشم بیاید. برخی از اجزای این اتاق مانند چراغ های دیواری و میزهای عسلی طرحی بی نظیر و متفاوت دارند و حضور گل در این اتاق طراوت و تازگی در فضا ایجاد کرده است. استفاده از رنگ روشن و قرار دادن یک میز گرد در وسط اتاق و با فاصله از مبلمان باعث شده فضای اتاق بزرگتر به چشم بیاید.

%عکس - 5 دکوراسیون منحصر بفرد اتاق نشیمن

دیوارهای اتاق نشیمن زیر به رنگ سفید و کفپوش آن به رنگ تیره انتخاب شده و همین امر کنتراستی بی نظیر در اتاق ایجاد کرده است. سایر اجزای اتاق نیز بیشتر با طیف رنگ های کرم, قهوه ای و مشکی انتخاب شده اند. وجود درب شیشه ای و حضور نور در این اتاق باعث شده نور بر روی کفپوش منعکس شود و برخلاف وجود المان های تیره رنگ, اتاق روشن به نظر بیاید.

%عکس - 5 دکوراسیون منحصر بفرد اتاق نشیمن