خرید متر لیزری بنر آبین
 
adsصدر الکترونیک
%عکس - دکوراسیونی شیک و مدرن با رنگ های متالیک

دکوراسیونی شیک و مدرن با رنگ های متالیک

arian

kianborna

رنگ های متالیک از جمله شیک ترین و به روزترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون ساختمان محسوب میشوند. استفاده از این رنگ ها در طراحی داخلی منازل نمایی جذاب ایجاد میکند که چشم هر بیننده ای را خیره مینماید. خانه ای که با رنگ متالیک طراحی میشود نمایی کاملا متفاوت نسبت به سایر رنگ ها دارد. رنگ های طلایی و نقره ای در مجموعه رنگ های متالیک قرار دارند و امروزه از آنها در طراحی خانه های شیک و مدرن استفاده میشود. در این نوشته سعی شده به کاربرد رنگ های متالیک در دکوراسیون داخلی پرداخته شود و ایده های نوینی از طراحی داخلی به رنگ متالیک در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

اتاق خواب

استفاده از رنگ های متالیک در دکوراسیون اتاق خواب, فضایی شیک و جذاب ایجاد میکند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید اکثر المان های به کار رفته در اتاق خواب به رنگ نقره ای متالیک میباشند. تاج تخت, روتختی ساتن طرح دار, پایه آباژور, حاشیه قاب آینه و میز پاتختی به رنگ متالیک هستند. علاوه بر آن آنچه باعث زیبایی هر چه تمام این اتاق خواب شده نورپردازی آن توسط لوستر و آباژور است. انعکاس نور در آینه و سطوح متالیک رنگ جذابیت اتاق را دوچندان کرده است.

%عکس - دکوراسیونی شیک و مدرن با رنگ های متالیک

اتاق نهارخوری

در تصویر زیر اتاق نهارخوری را مشاهده میکنید که دکوراسیون آن به رنگ نقره ای متالیک است. انتخاب سرویس نهارخوری, جاشمعی, ویترین و حاشیه قاب های روی دیوار به رنگ متالیک, دکوراسیونی بسیار شیک و منحصر به فرد در این اتاق نهارخوری ایجاد کرده است. ورود نور طبیعی به اتاق عامل موثر دیگری برای روشنایی و زیبایی این فضا به شمار می آید.

%عکس - دکوراسیونی شیک و مدرن با رنگ های متالیک

اتاق نشیمن

تصویر زیر اتاق نشیمنی زیبا با تم متالیک را نشان میدهد. حاشیه دور میزها و استفاده از وسایل دکوراتیو متالیک و شیشه ای در کنار سایر عناصر نقره ای رنگ فضایی بسیار زیبا و جذاب در اتاق نشیمن ایجاد کرده است.

%عکس - دکوراسیونی شیک و مدرن با رنگ های متالیکآشپزخانه

تصویر زیر آشپزخانه ای را نشان میدهد که با تم متالیک طراحی شده است. استفاده از لامپ های تزئینی سقفی و صندلی های متالیک زیبایی بی نظیری به دکوراسیون این آشپزخانه داده است.

%عکس - دکوراسیونی شیک و مدرن با رنگ های متالیکراهرو

شما میتوانید دکوراسیون راهرو خود را با استفاده از آینه و وسایل دکوراتیو طراحی کنید. همانطور که مشاهده میکنید قاب آینه ای که بر روی دیوار نصب شده به رنگ طلایی متالیک است و قرار گرفتن این آینه در کنار سه عنصر دکوراتیو دیگر با طیف رنگ متالیک مانند قاب عکس, جعبه جواهرات و گلدان نمایی بسیار زیبا در فضا ایجاد کرده است.

%عکس - دکوراسیونی شیک و مدرن با رنگ های متالیک

سرویس بهداشتی

استفاده از رنگ های متالیک در هر نقطه از منزل نمای آن را دگرگون میکند. این رنگ ها زیبایی فوق العاده ای دارند و در صورت نورپردازی جذابیت آنها دو برابر میشود. تصویر زیر سرویس بهداشتی را نشان میدهد که استفاده از المان های تزئینی مانند چراغ های دیواری و آینه نقش موثری در زیبایی آن ایفا کرده اند. علاوه بر آن رنگ آمیزی سقف و طرح کاغذ دیواری در کنار سایر المان ها, دکوراسیون این سرویس بهداشتی را منحصر به فرد کرده است. آنچه در نمای کلی تصویر زیر به چشم میخورد زیبایی بی نظیر رنگ های متالیک است که دکوراسیونی بسیار ایده آل برای این سرویس بهداشتی به وجود آورده است.

%عکس - دکوراسیونی شیک و مدرن با رنگ های متالیکحمام

رنگ های متالیک طلایی و نقره ای رنگ هایی بسیار جذاب و چشم گیر هستند. انعکاس نور بر روی رنگ های متالیک زیبایی دکوراسیون را دو برابر میکند. استفاده از لوستر و چراغ های تزئینی در حمام زیر نورپردازی فوق العاده ای در فضا ایجاد کرده است. علاوه بر آن آینه ها نیز نقش موثری در زیبایی این مکان دارند. در کل طراحی بی نظیر این حمام با رنگ های متالیک بسیار منحصر به فرد و خاص است.

%عکس - دکوراسیونی شیک و مدرن با رنگ های متالیک