بنر آبینتبلیغات
 
بنر کی پلاس تبلیغات
%عکس - شیرآلات آشپزخانه به همراه جدیدترین طرح ها

شیرآلات آشپزخانه به همراه جدیدترین طرح ها

kianborna

arian

khedmatazma

شیرآلات آشپزخانه یکی از اساسی ترین المان ها در آشپزخانه به شمار می روند که تعویض آن ها می تواند تاثیرگذاری زیادی در زیبایی این فضا داشته باشد. بعضی از افراد فکر می کنند که برای ایجاد یک تغییر اساسی و بنیادی در فضای منزل خود باید هزینه زیادی را صرف کنند اما واقعیت این نیست.

برای مثال آشپزخانه خود را در نظر بگیرید. در واقع شما می توانید با خرید لوازم و تجهیزات جدید و تغییر کانتر آشپزخانه ظاهر آن را تغییر دهید اما  رنگ کردن کابینت ها نیز تغییری چشم گیر با هزینه ای اندک در فضای آشپزخانه ایجاد می کند. برای ایجاد یک تغییر اساسی در آشپزخانه فعالیت ساده ای مانند نصب یک شیر آب جدید نیز می تواند تاثیرگذار باشد.

در عصر حاضر افراد برای استفاده از طرح های مینیمالیسم علاقه نشان می دهند. مفهوم عبارت این است که با وجود طرح ها و ترکیب های مدرن و مد روز سبک های عجیب و غریب شیر آلات دیده می شود. طراحان با روش هایی ماهرانه آن چه در اطراف خود وجود دارد را با هم ترکیب کرده و طرحی مدرن خلق می کنند. در ادامه به بررسی انواع طراح های جدید برای شیرآلات آشپزخانه خواهیم پرداخت تا به شما برای تغییر در ظاهر آشپزخانه کمک کنیم.

شیرآلات مدرن

این طرح برخلاف مدل های سنتی و مرسوم شیر آلات در چند سال اخیر است. این نوع شیر آب برخلاف سبک های رایج که به صورت لوله ایی  هستند سطحی صاف دارد.

ظاهر زیبای این شیر آب باعث شده تا به راحتی در محیط آشپزخانه های مدرن ترکیب و استفاده می شود اما می تواند در محیط های دیگر هم بدون آن که برجسته و مشخص باشد ترکیب شود. در این تصویر مدل استیل ضد زنگ را مشاهده می کنید اما این طرح شیر آب در انواع فولاد و رنگ امکان اجرایی شدن را دارد.

شیرآلات

طرح مینیمالیسم

اگر شما به دنبال طرح های خاص هستید پس حتما نگاهی موشکافانه به این طرح فوق العاده مینیمالیسم بیندازید. می توان گفت این طرح در عین قابل درک بودن سرشار از سبک های ویژه است.

با این که ساده به نظر می رسد اما ترکیب و وضعیت مناسبی را ارائه می دهد. این نوع شیر آلات می تواند هر نوع سینک آشپزخانه را تکمیل و برجسته نشان دهد و قابلیتی چندکاره و تطبیق پذیر داشته باشد. این شیر آب ها با متریال و رنگ های گوناگون ساخته می شوند و  امکان ترکیب و تطبیق با هر نوع سینکی را دارند.

شیرآلات آشپزخانه

طرح ترکیبی سنتی و مدرن

این طرح برای کسانی ارائه شده که دوست ندارند سبک های سنتی و رایج را از دکوراسیون آشپزخانه خود حذف کنند. با استفاده از این طرح در آشپزخانه می توانید سبک مدرن و سنتی را همزمان در اختیار داشته باشید. ترکیب این طرح از شیرآلات با کانتر از جنس مرمر بسیار زیبا و خیره کننده است.

سبک هایی مانند این نوع شیرآلات زینتی که به هم شبیه هستند در بازار دیده می شود پس نگران این نباشید که طرح ترکیبی شیرآلات مدرن و سنتی مناسب آشپزخانه خود را پیدا نکنید.

مدل شیرآلات آشپزخانه

طرح خاص

آیا شما از دسته اشخاصی هستید که ترسی از تغییرات بزرگ در ظاهر منزل خود ندارید ؟ پس این همان طرحی است که شما به دنبال آن می گردید. این طرح بسیار برجسته و شاخص است  که اگر در ترکیب صحیحی از چیدمان آشپزخانه قرار گیرد باعث زیبایی استثنایی شده و جذابیت محیط را دوچندان می کند.

اما باید بدانید که این طرح برای همه افراد مناسب نیست. اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که خواهان خاص بودن هستید اجرای این طرح در آشپزخانه شما همان چیزی است که می خواهید.

شیرآب آشپزخانه

طرح فوق مدرن

این طرح برای همه افراد امکان استفاده ندارد اما اگر در ترکیب درست با سینک آشپزخانه استفاده شود تاثیری چشم گیر و برجسته بر محیط خواهد داشت. میزان خلاقیت و ابداع را در شخص طراح تصور کنید هنگامی که این چنین دستگیره شیرآلات ویژه ایی را طراحی کرده است. این طرح در ویلاها و خانه هایی که طراحی آنها به سبک فوق مدرن انجام شده است اثرگذاری فوق العاده ای دارد.

شیرآب مدرن آشپزخانه

شیرآلات فنری

این شیرآلات با استفاده از استیل ساخته می شوند و طراحی آنها به صورت فنر مانند انجام میشود. استفاده از این طرح ظاهری خاص و ویژه برای سینک اشپزخانه ایجاد می کند.

نوع ساخت و تولید این شیرآلات پیوسته و سرهم است پس برای سینک هایی با فضای محدود و کوچک بسیار کاربردی می باشند. می توان گفت این نوع شیرآلات با دیگر انواع موجود بسیار متفاوت است. این طرح هم ظاهری زیبا در قسمت ظرفشویی ایجاد میکند و هم دسترسی  آب به قسمت های ظرف شویی را آسان خواهد کرد.

شیرآلات فنری

شیرآلات منحنی شکل

اگر خواهان این هستید که ظاهری هنری در آشپزخانه مدرن خود ایجاد کنید استفاده از شیرآلاتی شبیه به مدل زیر پپیشنهاد می شود. بهترین ترکیب موجود برای داشتن ظاهری خلاقانه و عملکردی فوق العاده همین طرح است. سبک منحنی و تاب خورده باعث ایجاد ظاهری زیبا در سینک آشپزخانه خانه شما خواهد شد.

طرح شیرآلات آشپزخانه