خرید متر لیزری بنر آبین
 
adsصدر الکترونیک
%عکس - ایده های تغییر در دکوراسیون خانه سنتی

ایده های تغییر در دکوراسیون خانه سنتی

arian

kianborna

امروزه بحث دکوراسیون داخلی از اهمیت ویژه ای در بین طراحان و معماران برخوردار است زیرا اولین ملاک برای انتخاب منزل طراحی داخلی آن می باشد. در طراحی منزل از سبک های متفاوتی استفاده می شود از جمله سنتی, مدرن, کلاسیک, مدیترانه ای, باروک, ساحلی و … . سبک سنتی از نمونه سبک هایی است که فضایی گرم و صمیمی در خانه ایجاد می کند و یادآور حال و هوای زمان های گذشته است. در طراحی به سبک سنتی از پالت رنگی با تن های روشن کرمی رنگ استفاده می شود و استفاده از تاقچه های جفت, پنجره های دو طرف شومینه و شمعدانی ها از ویژگی های بارز سبک سنتی محسوب می شود. در دکوراسیون سنتی می توان با استفاده از عکس های خانوادگی و قرار دادن گل و گیاه فضایی زنده و سرشار از آرامش ایجاد نمود.

اگر خانه شما به سبک سنتی طراحی شده و می خواهید تغییر و تحول در آن ایجاد کنید با ساختمانچی همراه باشید. در این بخش ایده های مختلف تغییر دکوراسیون به شما ارائه می شود. با استفاده از آنها می توانید با کمترین هزینه دکوراسیون خانه خود را متحول کنید. با ما همراه باشید.

کتاب های خود را در جهت افقی و عمودی بچینید

کتاب ها اصولاً به صورت عمودی در کتابخانه قرار می گیرند اما برای ایجاد کمی تحول و دستیابی به نمایی مدرن, چیدمان آنها را به صورت افقی انجام دهید. علاوه بر آن اگر خواهان نمایی فوق مدرن هستید به شما پیشنهاد می شود کتاب ها را با تلفیقی از چیدمان افقی و عمودی در قفسه قرار دهید.

%عکس - ایده های تغییر در دکوراسیون خانه سنتی

رنگ های روشن را با هم ترکیب کنید

یکی از ساده ترین روش های ایجاد تغییر و تحول در خانه تلفیق رنگ های روشن است. رنگ زرد روشن حسی مدرن ایجاد می کند در حالی که سبز نعنایی ملایم نمایی سنتی اما جوان پسند به خانه می بخشد. رنگ آبی نیز آرامش را در فضا پراکنده می کند و حس ناب زندگی را به ارمغان می آورد.%عکس - ایده های تغییر در دکوراسیون خانه سنتی

از رنگ های یکپارچه استفاده کنید

الگوهای پیچیده و سه بعدی بعد از مدتی تکراری و خسته کننده می شوند, به همین دلیل اگر میخواهید فضای خانه خود را مدرن کنید استفاده از طرح ها و رنگ های یکپارچه بهترین روش است. از بافت, روکش ها, فلزهای ترکیبی و وسایل خوش فرم برای ایجاد الگو و جذابیت بهره ببرید.

%عکس - ایده های تغییر در دکوراسیون خانه سنتی

تصاویر هنری متفاوت روی دیوار نصب کنید

به نمایش گذاشتن یکسری تصاویر هنری چاپ شده از یک مجموعه هنری یکی از ویژگی های دکوراسیون سنتی است اما زمانی که این تصاویر مشابه باشند نوعی جسارت در فضا به چشم می خورد. برای در هم شکستن دکوراسیون سنتی و ایجاد تغییر می توان از تصاویر کلاسیک و یا سایر آثار هنری غیر مشابه استفاده نمود.

%عکس - ایده های تغییر در دکوراسیون خانه سنتی

یک فضای غیر منتظره ایجاد کنید

اصولاً اکثر ما انتظار داریم یک میز کنسول یا یک آینه در پایین راه پله ها ببینیم اما نظرتان در مورد یک جفت صندلی چیست؟ علاوه بر آن برای تزئین فضای پایین پله ها میتوان از یک سکو برای تکیه دادن آثار هنری و یک گلدان سبز استفاده نمود. فضا را با تزئینات غیر معمول مزین کنید و از دکوراسیون آن لذت ببرید.

%عکس - ایده های تغییر در دکوراسیون خانه سنتی

یک طرح منحصر بفرد خلق کنید

قرار دادن یک تخت خواب در وسط اتاق کوچک ایده ای ست که به ذهن کمتر کسی خطور می کند مگر اینکه شما یک طراح داخلی باشید. این ایده بسیار جالب است و فضایی دنج در اتاق ایجاد می کند.

%عکس - ایده های تغییر در دکوراسیون خانه سنتی

با الگوها بازی کنید

یکی از آسان ترین روش های ایجاد تغییر, بازی با الگوهاست. یک طراح سنتی برای اتاق تاقچه طراحی می کند اما یک طراح مدرن میز پایه بلند برای طراحی دکوراسیون اتاق انتخاب می نماید.%عکس - ایده های تغییر در دکوراسیون خانه سنتی

آثار هنری بر روی دیوار نصب کنید

استفاده از آثار هنری تحولی عظیم در دکوراسیون داخلی ایجاد می کند. انتخاب تابلوها بر اساس الگوهای هنری دکوراسیون خانه را زیباتر و جذاب تر نشان می دهد.

%عکس - ایده های تغییر در دکوراسیون خانه سنتی