بنر آبین تبلیغات
 
بنر کی پلاس تبلیغات
%عکس - ایده های چیدمان میز قهوه خوری

ایده های چیدمان میز قهوه خوری

arian

khedmatazma

kianborna

آیا تاکنون لذت استفاده از یک میز قهوه خوری را تجربه نموده اید؟ آیا چیدمان این میز برای شما حائز اهمیت است؟ اگر در خانه خود چنین میزی دارید و از ظاهر یکنواخت آن خسته شده اید، وقت آن رسیده که یک تغییر اساسی در ظاهر آن ایجاد کنید. میزهای قهوه خوری اگر از چیدمان و تزئینات مناسب برخوردار باشند حسی بسیار دوست داشتنی به فضای اتاق نشیمن خواهند بخشید. اگر به میز قهوه خوری خانه خود به عنوان چیزی بیشتر از یک سطح برای قرار دادن کتاب یا فنجان قهوه نگاه کنید، مطمئناً به دکوراسیون خانه خود یک سبک جدید اضافه خواهید نمود. وقتی تصمیم به دکوراتیو نمودن این میز در خانه خود می گیرید بی شک کارایی آن را نیز در ذهن مجسم می کنید. یک چیدمان زیبا از کتاب یا سایر وسایل، بسیار حیرت آور به نظر می آید اما هیچ گاه المان های ضروری را فراموش نکنید. هنگامی که در مورد کاربرد میز قهوه خوری تصمیم نهایی را گرفتید، می توانید از ایده هایی که در این نوشته از ساختمانچی به شما معرفی می شوند استفاده نمائید.

تغییر چیدمان میز قهوه خوری

یک میز ساده را می توان با استفاده از یکسری ایده های خلاقانه به یک نقطه کانونی تبدیل نمود. این ایده های جذاب  و کاربردی به شرح زیر می باشند. با ما همراه باشید.

  • شیشه در کنار هر المانی قرار گیرد به آن شفافیت و وضوح می بخشد. یک فانوس شیشه ای یا کلکسیونی از شیشه های زنگوله مانند در ارتفاعات متفاوت می تواند هر چیزی از گل و گیاه گرفته تا مجسمه ها و المان های دکوراتیو را بسیار زیبا نشان دهد. این مجموعه هنری را درون یک سینی به نمایش بگذارید.
  • ترکیب رنگ، بافت و ارتفاعات متفاوت، یک میز قهوه خوری را به منظره ای دیدنی تبدیل می کند. کتاب ها، گلدان ها و المان های فلزی یا سبز اگر در ترکیبی درست چیده شوند می توانند از نظر بصری تعادل فوق العاده ای ایجاد کنند.
  • رنگ مبلمان، دیوار و یا هر اثر هنری موجود در اتاق را در تزئین میز قهوه خوری خود تکرار کنید. با تکرار رنگ ارتباط بی نظیری از نظر زیباشناسی بین عناصر مختلف ایجاد خواهید کرد.
  • چیدمان میز قهوه خوری را به صورت فصلی تغییر دهید. با انجام این کار یکنواختی را از فضا دور خواهید کرد و همواره فضایی جدید برای لذت بردن در خانه خود خواهید داشت.%عکس - ایده های چیدمان میز قهوه خوری

پذیرش ایده های جدید

اگر مبلمان و وسایل خانه خود را به صورت سفارشی تهیه کنید نمایی متفاوت و خاص به خانه خود خواهید بخشید. مسلماً میز قهوه خوری چنین مبلمانی نیز بسیار منحصر بفرد می باشد. چرا تنها به یک میز اکتفا می کنید؟ با توجه به فضایی که در اختیار دارید می توانید چند میز کوچک در کنار هم قرار دهید. در تصویری که مشاهده می کنید فضای اتاق نشیمن بزرگ است، از این رو اجرای این ایده زیبایی بی نظیری به آن بخشیده است. شما می توانید این میزهای کوچک را برای قرار دادن اشیاء مختلف مورد استفاده قرار دهید. اگر خانه شما همانند خانه تصویر، یک خانه ساحلی است بهتر است میزها را با المان های ساحلی و دریایی مزین نمائید.

%عکس - ایده های چیدمان میز قهوه خوری

چیدمان ساده میز قهوه خوری

شما می توانید یک میز قهوه خوری بسیار ساده و بدون هرج و مرج در دکوراسیون اتاق نشیمن در اختیار داشته باشید. تنها با توجه به علاقه خود از یک یا چند کتاب با جلد و سایز متفاوت، گل، چند عدد مجله دکوراسیون داخلی و یا اشیاء دکوراتیو کوچک برای چیدمان میز استفاده کنید. علاوه بر آن انتخاب چند المان با سایز بزرگ خود به ساده جلوه دادن میز کمک خواهد کرد زیرا اشیاء کوچک نوعی شلوغی و هرج و مرج روی میز ایجاد می کنند.

%عکس - ایده های چیدمان میز قهوه خوری

چیدمان میز با المان های موجود در منزل

شما می توانید از المان هایی که از قبل در اختیار دارید برای چیدمان میز استفاده کنید. ما به شما ایده های زیر را پیشنهاد می دهیم:

  • از یک جعبه زیبا و منحصر بفرد برای نگهداری آیتم هایی که چندان زیبا نیستند استفاده کنید از جمله: ریموت، ساعت، فندک و … .
  • حدود 8 الی 10 شی مورد علاقه خود را انتخاب کنید. برای مثال کتاب های قطور با جلد پارچه ای که ظاهری بسیار زیبا و سایزی بزرگ دارند ایده خوبی هستند.
  • شمع مورد علاقه خود را در ظروف شیشه ای زیبا قرار دهید.
  • یک عنصر زنده و سبز همانند گل های ساده و یا شاخ و برگ های سبز درختان روی میز قرار دهید.
  • هنگامی که این عناصر را بر روی میز قرار می دهید حتماً به مدل و سایز آن ها دقت کنید. برای مثال کتاب های بزرگ را در زیر قرار دهید، سپس کتاب های کوچک را روی آن ها بچینید.

%عکس - ایده های چیدمان میز قهوه خوری

در نظر گرفتن فضای کلی اتاق

هنگام چیدمان میز به فضای کلی اتاق نیز توجه کنید. گاهی قرار دادن برخی المان های هماهنگ با شکل و رنگ میز قهوه خوری می تواند زیبایی آن را دوچندان کند. شما باید میز قهوه خوری را همانند سایر وسایل خود منحصر بفرد جلوه دهید. به عنوان بخشی از اتاق نشیمن، میز قهوه خوری مکانی مناسب برای آوردن طبیعت به داخل خانه است. میز خود را می توانید از جنس چوب، شیشه یا فلز سفارش دهید، خصوصاً اگر می خواهید از این میز برای قرار دادن کتاب نیز استفاده کنید باید آن را به شیوه ای خاص و کاربردی سفارش دهید. اگر خانه شما یک خانه ساحلی است می توانید از تکه چوب های آب آورده که در یک گلدان قرار داده شده اند استفاده نمائید. اما اگر در یک خانه شهری زندگی می کنید یک مجسمه مینیاتوری می تواند تغییری اساسی در زیبایی میز ایجاد نماید.

%عکس - ایده های چیدمان میز قهوه خوری

این روزها چیدمان میز قهوه خوری به دغدغه ای بزرگ برای برخی صاحب خانه ها تبدیل شده است زیرا آن ها از ظاهر یکنواخت میز خود که تنها با چند کتاب و مجله مزین شده خسته شده اند و به دنبال راهکارهای جدید برای تغییر چیدمان آن می گردند. ایده های مطرح شده در این نوشته می توانند کاربردی باشند و توسط افراد خوش ذوق و قریحه استفاده شوند. اگر ایده های دیگری در ذهن دارید می توانید از طریق کامنت آن ها را با ما در میان بگذارید. ساختمانچی مشتاقانه منتظر ایده های خلاقانه شما است.