بنر آبینتبلیغات
 
بنر کی پلاس تبلیغات
%عکس - چگونه حمام را مدرن طراحی کنیم؟

چگونه حمام را مدرن طراحی کنیم؟

arian

khedmatazma

kianborna

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که یکی از پرکاربرد ترین قسمت های خانه بعد از آشپزخانه کدام قسمت می باشد؟ حمام یکی از قسمت های مهم در هر خانه ای می باشد و اهمیت طراحی آن کم تر از سایر قسمت های خانه نیست. بسیاری از افراد در زمان بازسازی خانه خود، حمام را در الویت آخر قرار می دهند. به نظر شما در طراحی حمام بیش تر از هر چیز به چه نکاتی باید توجه داشته باشید؟ افراد متخصص بر این باورند که علاوه بر در نظر گرفتن میزان هزینه ای که برای انجام این کار در نظر دارید، انتخاب سبک مورد نظر نیز حائز اهمیت می باشد. سبک مدرن نمونه ای از انواع سبک هایی است که امروزه طرفدران زیادی پیدا کرده و بسیاری از افراد تمایل به استفاده از این سبک در طراحی داخلی خانه خود دارند. استفاده از این سبک در طراحی حمام نیز می تواند نمایی زیبا به وجود آورد. آن چه که در ادامه این مطلب با شما در میان می گذاریم، ایده های بازسازی و ساخت حمام به وسیله ایده های سبک مدرن می باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

مشورت با متخصص

آن چه که در ابتدای انجام بازسازی حمام باید به یاد داشته باشید، مشورت با یک متخصص در این زمینه می باشد. استفاده از ایده ها و نظرات یک فرد کارشناس می تواند کمک شایانی به شما در این زمینه داشته باشد. یک فرد متخصص می تواند در براورد هزینه ها و هم چنین ارائه ایده هایی که باید در این زمینه اجرایی کنید، به شما کمک کند. اولین قدم، بسیار مهم و حیاتی می باشد.

استفاده از یک وان مدرن

یکی از نکات مهمی که باید در طراحی حمام به یاد داشته باشید استفاده از یک وان شیک و امروزی می باشد. به طور کلی می توان گفت این مدل وان ها معمولا کوچک تر از انواع وان در سبک های دیگر هستند و از عمق بیشتری نیز برخوردار می باشند. این المان ها در شکل های مختلف و در قیمت های متفاوت قابل خریداری هستند. اما آن چه که شما برای طراحی حمام به آن نیاز دارید، استفاده از نمونه ای ساده از آن ها که در ساخت آن از پورسلین استفاده شده است، می باشد. شما می توانید این المان را در میان و یا در گوشه حمام قرار دهید و حتی آن را به نقطه کانونی در طراحی حمام نیز تبدیل نمایید.%عکس - چگونه حمام را مدرن طراحی کنیم؟

استفاده از کاغذ دیواری

از ساده ترین ایده هایی که می توانید در طراحی حمام مورد استفاده قرار دهید، استفاده از انواع کاغذ دیواری است. استفاده از کاغذ دیواری بافت دار می تواند گزینه ای مناسب برای استفاده باشد. کاغذ دیواری متناسب با فضای حمام که در طراحی آن از انواع الگوهای مدرن مانند الگوهای هندسی استفاده شده، می تواند گزینه ای مناسب برای طراحی حمام در نظر گرفته شود. بهتر است از کاغذ دیواری برای طراحی دیوار غالب در طراحی حمام استفاده نمایید.%عکس - چگونه حمام را مدرن طراحی کنیم؟

استفاده از سینک روشویی دوقلو در طراحی حمام

استفاده از سینک روشویی کابینت دار دوقلو هر آن چیزی است که باید در طراحی حمام مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از سینک های دوقلو نه تنها نمونه ای از ایده های کاربردی محسوب  می شود بلکه در ایجاد فضایی زیبا در حمام نیز نقش دارد.%عکس - چگونه حمام را مدرن طراحی کنیم؟

به کارگیری نورپردازی مناسب

همان طور که می دانید نورپردازی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در طراحی داخلی به آن توجه داشته باشید. اجرای یک نورپردازی مناسب منوط به استفاده از وسایل روشنایی مناسب نیز می باشد. پس بهتر است نسبت به تعویض وسایل روشنایی اقدام کرده و نمونه ای مناسب از آن ها را انتخاب نمایید. هر چه میزان نور بیش تری در حمام وجود داشته باشد فضای حمام بزرگ تر به چشم می اید. بنابراین استفاده از وسایل روشنایی مناسب و اجرای یک روش نوپردازی متناسب با فضای حمام نکته مهم و قابل توجهی می باشد.%عکس - چگونه حمام را مدرن طراحی کنیم؟

استفاده از رنگ سفید

استفاده از رنگ سفید در تمامی قسمت های حمام می تواند گزینه ای مناسب برای استفاده باشد. شاید بتوان گفت استفاده از این ایده یکی از ساده ترین راهکارهایی است که می توانید در این زمینه از آن استفاده نمایید. استفاده از این ایده در بزرگ تر و روشن تر نشان دادن فضای حمام نیز به شما کمک خواهد کرد. برای جلوگیری از ایجاد عدم یکنواختی می توانید از المان های طبیعی مانند گیاهان در طراحی حمام استفاده نمایید.%عکس - چگونه حمام را مدرن طراحی کنیم؟

تعویض آینه حمام

استفاده از لامپ در اطراف آینه حمام گزینه ای مناسب برای ظاهری نو بخشیدن به آینه و فضای کلی حمام می باشد. استفاده از یک یا دو آینه در حمام باعث ایجاد نمای زیبایی می شود. تعویض فریم آینه ها نیز می تواند تاثیرگذاری فراوانی در طراحی حمام داشته باشد. انتخاب نمونه ای از آینه هایی که ظاهری ایده آل دارند نکته مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.%عکس - چگونه حمام را مدرن طراحی کنیم؟

استفاده از سنگ مرمر

سنگ مرمر نمونه ای از بهترین متریال طبیعی است که می توانید در طراحی حمام مورد استفاده قرار دهید. از مزیت های استفاده از این رنگ می توان به تطبیق پذیری بالای آن با سایر المان ها نیز اشاره کرد. استفاده از سنگ مرمر در حمام می تواند به نقطه کانونی نیز تبدیل شود.%عکس - چگونه حمام را مدرن طراحی کنیم؟

تعویض شیر آلات

تعویض شیرآلات نمونه ای از بهترین ایده هایی است که می توانید در حمام مورد استفاده قرار دهید. امروزه انواع مختلفی از شیرآلات در بازار موجود می باشد که می توانید از آن ها برای حمام خانه خود استفاده نمایید.%عکس - چگونه حمام را مدرن طراحی کنیم؟

نکات پایانی

شاید شما نیز با خواند این مطلب به فکر بازسازی حمام خانه خود افتاده باشید. بنابراین اگر به انجام این کار تمایل دارید و به سبک مدرن نیز علاقمند می باشید بهتر است با مشورت یک متخصص و استفاده از ایده های ارائه شده نسبت به انجام این کار اقدام نمایید. کدام یک از روش های ارائه شده نظر شما را جلب کرده است؟ آیا ایده های دیگری در این زمینه دارید؟ در صورت تمایل می توانید ایده های خود را با ما در میان بگذارید.