%عکس - انواع شیر آب آشپزخانه بر اساس قوس و دسته

انواع شیر آب آشپزخانه بر اساس قوس و دسته

kianborna

آشپزخانه را میتوان قلب خانه نامید زیرا یکی از مکان هایی ست که مدام مورد استفاده قرار میگیرد. به همین دلیل تمام تجهیزاتی که در این مکان نصب میشوند باید از نظر کیفیت عالی بوده و از نظر زیبایی نیز با دکوراسیون آشپزخانه هارمونی داشته باشند. یکی از وسایل ضروری که حضور آن در آشپزخانه ضروری میباشد شیر آب است که در بالای سینک ظرفشویی قرار میگیرد.

انتخاب یک شیر آب مدرن و با کیفیت یکی از ملزوماتی ست که باید بدان توجه شود زیرا این فاکتور مهم در آشپزخانه باید نیاز هر روز شما را برطرف کند. آیا شما آشپز هستید و مدام با شیر آب برای آماده سازی غذا و شستن ظروف سر و کار دارید؟ آیا صرفاً برای استفاده محدود در روز از شیر آب آشپزخانه استفاده میکنید؟ با یافتن جواب برای این سوالات میتوانید مناسب ترین شیر آب را برای آشپزخانه خود انتخاب نمائید. اگر در مورد عادت های خود در استفاده از سینک ظرفشویی و شیر آب ایده ای در ذهن دارید میتوانید از انواع شیر آب هایی که در این نوشته از ساختمانچی به شما معرفی میشود نمونه ای که مناسب ایده و نوع استفاده شما میباشد را انتخاب نمائید.

در عصر حاضر با پیشرفت تکنولوژی و ساخت شیر آب های زیبا با طرح هایی خلاقانه و کاربردی, هیچ نوع نگرانی در مورد شیر آب دلخواه برای سینک آشپزخانه شما وجود ندارد. این فاکتور مهم و ضروری در مدل هایی جذاب با دسته های متنوع تولید میشود و با هر نوع سلیقه و دکوراسیونی مطابقت دارند.

شیر آب ها از نظر نوع دسته به دو نمونه تقسیم میشوند:

شیر آب تک دسته ای

این نوع شیر اب ظاهری ساده دارد و دسته آن یا در کنار شیر یا روی آن نصب شده است. دسته این شیر آب ها به تنهایی کنترل آب گرم و سرد را به عهده دارد.

%عکس - انواع شیر آب آشپزخانه بر اساس قوس و دسته

شیر آب دو دسته ای

شیر آب های دو دسته ای ظاهری شیک و کلاسیک دارند. در این نوع شیرها یکی از دسته ها هدایت آب گرم و دیگری هدایت آب سرد را به عهده دارد.

%عکس - انواع شیر آب آشپزخانه بر اساس قوس و دسته

نوع قوس شیر آب نقش مهمی در استفاده از آن ایفا میکند. اگر این قوس بیش از حد بالا باشد از نظر زیبایی نمای جالبی در آشپزخانه ندارد و اگر هم بیش از اندازه پایین باشد شستن ظرف های درون سینک را با مشکل مواجهه میکند. شیر آب ها از نظر نوع قوس خود به دو دسته زیر تقسیم میشوند:

شیر آب با قوس بالا

اگر سینک ظرفشویی شما بزرگ است و عادت دارید قابلمه و ظروف بزرگ را در آن بشوئید, شیر آبی که قوس آن بالا میباشد مناسب ترین گزینه برای استفاده روزمره شما است. %عکس - انواع شیر آب آشپزخانه بر اساس قوس و دسته

شیر آب با قوس پایین

اگر شما مستقیماً در پشت سینک آشپزخانه خود یک پنجره دارید استفاده از شیر آب با قوس کم ایده آل ترین گزینه برای نصب در سینک ظرفشویی ست.

%عکس - انواع شیر آب آشپزخانه بر اساس قوس و دسته

شیر آب مدرن

شیر آلات مدرن تاثیر بسزایی بر زیبایی آشپزخانه دارند. شیر آلات چه سنتی و چه مدرن به منظور استفاده در آشپزخانه شما نصب میشوند و روزانه بارها مورد استفاده قرار میگیرند. امروزه با توجه به کاربرد آنها و سهولت در استفاده از آنها شیر آلات جدیدی طراحی و ساخته میشوند. این شیر آب ها نقش مهمی در دکوراسیون داخلی ایفا میکنند و فضای آشپزخانه را مدرن تر و شکیل تر جلوه میدهند.

%عکس - انواع شیر آب آشپزخانه بر اساس قوس و دسته

%عکس - انواع شیر آب آشپزخانه بر اساس قوس و دسته