%عکس - انواع دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی

انواع دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی

kianborna

رنگ صورتی ترکیبی از رنگ های قرمز و سفید است و به عنوان گزینه ای مناسب برای طراحی دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار میگیرد. در گذشته این رنگ فقط در طراحی دکوراسیون مهدکودک ها و اتاق خواب دختران کوچک به کار میرفت اما امروزه با توجه به ایده های خلاقانه و دیدگاه های متفاوت طراحان و صاحب خانه ها, این رنگ به عنوان رنگ اصلی در طراحی اتاق خواب بزرگسالان و دکوراسیون منازل در نظر گرفته شده است. اگر در دکوراسیون خانه خود از رنگ صورتی زیاد استفاده کنید یا تنها جزء کوچکی از خانه به رنگ صورتی میباشد, در هر صورت این رنگ مانند جرقه ای در بین رنگ های خنثی ست و یکنواختی و کسل کنندگی رنگ های خنثی را از بین میبرد.

رنگ صورتی جزء رنگ های شاد محسوب میشود و با هر رنگی همخوانی دارد. به تصویر زیر نگاه کنید. ترکیب طیف های پررنگ و کمرنگ صورتی نمایی بسیار جذاب و دوست داشتنی در اتاق خواب ایجاد کرده است. استفاده از رنگ آبی و خاکستری نیز تا حدودی دکوراسیون این اتاق را متعادل نشان میدهد. استفاده از رنگ متالیک برای رنگ آمیزی دیوارها باعث شده دیوار کمی براق به نظر بیاید. اگر در دکوراسیون داخلی به مقدار زیادی از رنگ صورتی استفاده میکنید بهتر است یک رنگ پایه و خنثی مانند سفید نیز در آن به کار ببرید. این رنگ نمای دکوراسیون خانه شما را کامل تر نشان میدهد.

%عکس - انواع دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی

وقتی طراحی دکوراسیون خانه خود را با رنگ صورتی انجام میدهد, لزوما نباید از صورتی کم رنگ و روشن استفاده کنید. صورتی بسیار تیره و متمایل به زرشکی درکنار رنگ های سرد مانند خاکستری, آبی تیره, ارغوانی و حتی سیاه زیبایی بی نظیری ایجاد میکند. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید استفاده از بالشتک, تابلو و پرده که در زمینه رنگ آنها زرشکی به کار رفته جذابیت بی نظیری دارد.

%عکس - انواع دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی

تصویر زیر اتاق خوابی با زمینه رنگ صورتی را به نمایش گذاشته است که متعلق به یک پرنسس میباشد. رنگ آمیزی دیوارهای این اتاق به رنگ صورتی پررنگ است, در حالی که تخت و فرش به رنگ کرمی روشن میباشند. اگر از رنگ های پررنگ برای رنگ آمیزی دیوارهای اتاق خود استفاده میکنید, بهتر است برای ایجاد تعادل در ترکیب رنگ ها, سرویس خواب, اکسسوری ها و کفپوش را با رنگ خنثی انتخاب کنید.

%عکس - انواع دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی

تصویر زیر اتاق خوابی با دکوراسیون صورتی را نشان میدهد که برای مهمان در نظر گرفته شده است. رنگ صورتی پرده ها, گل های پشت پنجره, روتختی حاشیه دار و بالشتک ها نمایی زیبا به این اتاق کوچک بخشیده است. بنابراین به راحتی میتوان از رنگ صورتی برای طراحی دکوراسیون اتاق مهمان نیز استفاده نمود.

%عکس - انواع دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی

اگر به دنبال راهی آسان برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی هستید از طیف های مختلف رنگ صورتی استفاده کنید. علاوه بر آن میتوانید از رنگ سفید برای ایجاد نوعی تعادل در فضا بهره ببرید. این ترکیب رنگی اگر در اتاق های کوچک استفاده شود فضای آن را بازتر و دلگشاتر نشان میدهد. پالت رنگی برای طراحی دکوراسیون این اتاق شامل رنگ سفید و صورتی در طیف های تیره تا روشن است.

%عکس - انواع دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی

استفاده از رنگ صورتی پررنگ در کنار رنگ سفید نمایی بسیار زیبا در دکوراسیون اتاق خواب ایجاد میکند. در اتاق خوابی که در تصویر زیر مشاهده میکنید برای رنگ آمیزی دیوارها و کف از رنگ های خنثی مانند خاکستری روشن و کرمی استفاده شده است. این اتاق خواب استفاده خلاقانه از رنگ هایی را به نمایش گذاشته که در کنار کاشی های سرامیکی کف همخوانی بی نظیری دارند.

%عکس - انواع دکوراسیون اتاق خواب به رنگ صورتی